Skoči na vsebino

Fanatec produkti


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 560
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kdor bo kupoval CSL Elite in ni vezan na XBOX naj v vsakem primeru vzame PS4 verzijo baze, ker ima izboljšano elektroniko in motor (enak kot je v CSW bazi). 

Trg simracing opreme ni več tako reven, kot je bil takrat, ko so oni s prvim CSW prišli ven. Tudi ostali proizvajalci so se malo zganili in malo dvomim, da bo njihov DD kaj zelo poseben. To so šli do

CSL Elite Racing Wheel - officially licensed for PS4™ EU   Date Added: 21/11/2018 Products: 1 Estimated shipping date: Actual shipping date: 22/11/2018 Total: 515.24€ Da se še jaz ma

Posted Images

...jep ostala Fanatec cenovno ugodna CSL serija, kot kaze pride se letos (baza, stopalke), bo pa kot je prebrati tudi Black friday razprodaja

 

Landshut, 17.11.2015 – Fanatec announced today the newest official racing wheel for Xbox One: “CSL P1 Steering Wheel for Xbox One.



This is the first component of the new CSL series which is positioned below the very popular Clubsport Series.

This steering wheel is an add-on for your existing ClubSport V1 or V2 base or the upcoming CSL base. As soon as you connect this steering wheel to your base the whole system with attached peripherals like shifters, pedals or handbrake will become an Xbox One peripheral.

The diameter of 30 cm makes it more compact than other ClubSport steering wheels and the low weight of 1170 g makes it spin and react very fast.

The most unique feature is the combination of the center stripe and the shift light. A multicolor LED  illuminates the center stripe so you always see the middle of the wheel rim as well as the revs of your engine.

The TUNING LED display is also integrated on top of the rim and enables you to see telemetry data right in front of your eyes.

The spokes of the P1 steering wheel are made of brushed aluminum and match the solid feel of the metal shifter paddles.

A new quick release system will mount the wheel with strong forces to the wheel base hence allows a quick change of the steering wheel.

The CSL P1 Steering Wheel for Xbox One will be is available from now on at www.Fanatec.com with immediate delivery in several countries and at a price of 149,95 € (EU) or 139,95 USD (US) which makes it the most affordable steering wheel option from Fanatec.

 

  EUR USD AUD YEN
Black Friday Bundle (+CSW B V2) 799,95 649,95 1069,9 92400
CSL P1 Steering Wheel 149,95 139,95 249,9 19900

 

http://www.fanatec.com/forum/categories/blog

 

 

Link to post

Te stoplake so nore...glede volana pa, spet si na vsaj 250e+ če hočeš imeti še stopalke poleg, volan bi bil top nakup , če bi delal tudi na ps3,ps4,pc,xbox one, to bi bilo odlično, pač za vse sisteme od pc do konzol, tako pa smo žal spet tam, kjer vse skupaj podraži.

 

Če pa gre slučajno slučajno v tej bazi, glede notranje mehanike za enak model ali vsaj podobn , kot je bil elite prvi model cenovno cca 500eur+, je pa kot kaže ali odličen volan, ali so pa oni tako požrešni denarja-nategunti, močno upam DA NE,, težko si predstavljam, da bo enak volan v dveh letih,ali manj,  iz 500e na 150e....

Link to post

ta vikend, ce je bil slucajno kdo pred nakupom Fanatec setupa...100€ skonto

 

This year, we are making it a bit easier to get one of our high-end ClubSport Wheel Bases V2 with the new allround steering wheel CSL P1.

This allows you to enjoy a complete new level of force-feedback quality on PS4, PS3, Xbox One and of course PC.

The bundle is avalaible from tomorrow until Cyber Monday until supply lasts. We have some inventory so take your time.

image
This image has been resized to fit in the page. Click to enlarge.
b84a299254bb4662a0b145a0635aa4.jpg
Link to post

Ja lepa šala ja :-)

Ni glih neke izbire in jakega popusta . Na svojem forumu to opravičujejo tako da imajo že sedaj toliko povpraševanja da komaj dohajajo z proizvodnjo . In da če bi dali pedale v akcijo bi se jim porušil sistem , pa bi moral kdo malo počakat .

Če mi ne bi včeraj crknila sklopka na avtu in če bi bil v kompletu BMW volan in če in če in če , potem bi danes morda celo kaj naročil tak pa ostajam samo pri gledanju .

:-)

Link to post

cena je res uzasna, vprasanje pa je, ce se bo sploh kdaj znizala za CSW V2...tako da v bistvu dobis obroc zastojn v tej akciji. Je pa lazji od BMW ali HUB-a ...nekak tako tezek kot F1 obroc. Zna bit kar ok za prvi setup, ce se kdo razmisljal v tej smeri...stopalke pa za cas posla tud od G25/G27 stimajo.

 

No sej sem sam povedu, da bo lahko kdo ulovil te tri dni, ce je ze kaj slucajno razmisljal v tej smeri...ne me zdej flejmat :)

 

Link to post

Če te simracing resnično veseli in imaš dohodke si "lahko" za svojo veselje našparaš teh 750 € za CSW V2 .Naslednič pa še stopalke..... Amak če že nakrampaš skupaj toliko denarja krampaj še malo pa si privošči zraven še soliden volanski obroč oziroma takšen ki ti je všeč . Tak vsaj jaz razmišljam . 30 cm se mi zdi premalo sploh sedaj ko sem se navado na 36 .

Sam bom še naprej šparal in spremljal , če se slučajno omehčajo in dajo kako akcijo .

 

Link to post

Treba se zaveden, da je prvi od prvih volanov kateri dela na PS4 in Xbox onu, tko da tukaj je keč, da je grdo rečeno mogoče celo poceni-za nas itak predrago,, relativno končna cena prokleto draga, ampka, če imaš doma ps4 in x1 in pc, je sicer dokaj normalna...primer:

 

-če hočem furat na x1 in ps4 in pc, rabim dva TH volana, tx base servo cca 350e in th 300 ali th 500, jaz bi imel raj th 500, spet cena cca 450e, in grdo rečen, če daš za dva volana cca 800e imaš  2x volan, 1x obroč, katerega daš lahk na 500 ali tx servo, ali pa Fanatec volan+stopalke+obroč si na cca 1200e+ in imaš lepo sm en volan...

Kaj je bolje, vprašanje, jaz osebno bi imel raje dva volana...moje mnenje! Če se en pokvar, lahk vsaj še furam hehe...

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...