Skoči na vsebino

Fanatec produkti


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 560
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kdor bo kupoval CSL Elite in ni vezan na XBOX naj v vsakem primeru vzame PS4 verzijo baze, ker ima izboljšano elektroniko in motor (enak kot je v CSW bazi). 

Trg simracing opreme ni več tako reven, kot je bil takrat, ko so oni s prvim CSW prišli ven. Tudi ostali proizvajalci so se malo zganili in malo dvomim, da bo njihov DD kaj zelo poseben. To so šli do

CSL Elite Racing Wheel - officially licensed for PS4™ EU   Date Added: 21/11/2018 Products: 1 Estimated shipping date: Actual shipping date: 22/11/2018 Total: 515.24€ Da se še jaz ma

Posted Images

Jaz imam vse konzole in PC in en volan ;)  Se mi zdi, da si konzolne simulacije dirkanja ne zaslužijo prevelikega vložka glede volanov,ker ni nekega hudega simuliranja v igri. Sicer pa sem konzole nabavil izključno zaradi fun faktorja in jih v 99% uporabljam za igranje nogometa,skejtanja,....

Link to post

Bi katerega od lastnikov CSP v2 pedalk zanimal MUGEN shock mod?
V kratkem imam namen naročiti tale komplet: KLIK 
Ker sta v kompletu dva shocka rabim pa samo enega, bom imel enega ekstra.

Cena bi bila cca 25-30 EUR, po želji ga lahko sestavim in napolnim z oljem

Komentarji lastnikov pedalk glede tega moda: KLIK

Link to post
Pred 8 urami , Matjaž Murn je napisal:

Ok, samo najbrž nimata za PS4 svojega volana, za X1 svojega in za PC svojega, da bi se vama splačalo zaradi tega vzet za 1k€+ volan, ki podpira vse tri platforme :)

Ma ni šans,saj kot pravim si GT in FM ne zaslužita takšnega velikega denarnega vložka glede volana.

Link to post

Silicij sm ti neki pišeš kar nisi probal, imaš ps4 in x1 konzolo, si mogoče probal na ps4 pc in th 500 volan, ali recimo pc, ali celo na x1 th base in fm6 špil....ne vem če si, tudi če si ne vem če imaš dva th volana, da bi oboje probal....ponavadi je določene reči težko rečti, če nisi probal recimo oboje.

 

Kdo pa ima vse konzole? ja kdo ima pa pc ne vem za 1k+eur da mu dela grafično top, malo folka, in še vedno je in bo konzola najcenejša, x1 rabljen dobim za borih 200e, ps4 nov za 300e, rabljen za 200e, boš dobil mogoče hudo grafično za 400e, ali obe konzoli, kaj je bolje? Nočem bit pameten, ampka normlaec pc in obe konzoli omogoče zapraviš 1k eur in imaš vse. Na koncu le, če hočeš imet top pc, bo sigurno 2x dražje od obeh konzol...

Link to post

Iz vsakega dreka se da še večji drek nardit, tko pravjo :)

lej prek pc-ja lahk sexsaš za keš, enako prek ps4ke, ji dela net prou hudo, tko da glede denarja škoda razlagat, domišljija je važna...

Link to post
Pred 9 urami , skopusnik je napisal:

Ja, sam na PC lahko še kej druzga delaš kot igrce igraš.

Na konzoli lahko delaš še marsikaj več. Priklopim tipkovnico in miško in imam dokaj zmogljiv "računalnik". Lahko brskam po spletu,kupim fim,potegnem dol in gledam v visoki ločljivosti. Lahko igram igre,ne,da bi se moral bati,da mi ne bo delala zaradi strojne opreme. Poslušam glasbo,ki mi je všeč. Tudi "dnar lahko nazaj delam",če bi se mi slučajno zahotelo (uporabi Google,je kar nekaj besedila glede tega). Torej,kdor misli,da so novodobne konzole(že PS3 X360 sta dober multimedijski "pripomoček") uporabne samo za igranje iger pač ne pozna tega segmenta. Marsikdo nima PC-ja tako zmogljivega kot je zmogljiva drobovina konzol. 

Link to post

Za filme/serije na TV v dnevni imam jaz RaspberryPi 2 z nalozenim Openelec in preko Kodija z TV dalincom elegantno upravljam vse.... skup slabih 40€. Da bi konzolo tlacu na glavni TV mi ne pride na misel ker se s Ps3 ni izslo zaradi urnika/zanimanj drugih.

Pravis da na konzolo priklopis mis in tipkovnico. Jaz sem naredil pa obratno na I5+AMD HD 7950 sem priklopil dva X360 kontrolerja in dam Steam v Bigpicture na projektor in imam "konzolo" ce cem...aja to da so spili 10x cenej in dosti bolj modabilni nima veze razpravljat. skupaj me je ta masina pred letom kostala 400€, poleg tega je namenjena se gledanju filmov preko Kodija tko kot se za gre (tudi 3D).

Konzola (Xbox1 in PS3) mene niso prepricali in ne razmislam vec o nobeni od teh...Ko so bili otroc manjsi so nabijal Wii to pa je bila res edina prava konzola za moje pojme.

Sicer pa tole prepucavanje nima smisla, ker ima vsak svoje potrebe in zelje...sicer pa tole s Fanatecom nima prav dosti ;)

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...