Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

A bi lasten, 24/7 AC slo-racing server, kaj pripomogel k večjim užitkom "public" dirkanja? Ciljam v to smer, da bi se vedno dobivali na istem mestu (serverju) in posledično tudi na TS, kar neprecenljivo izboljša fun factor. Tak model se je nekako obnesel, ko sem aktivno igral css in bf2. Na css sploh nismo imel svojega serverja. Dovolj je bil slovenia css public + privat Ventrilo kanal s passwordom. S časom se je število in frekvenca druženja drastično povišala. Ahhhh.. good ol' times :D

Me pa nekaj zanima - tisti, ki se spoznate na software.. zakaj hudiča Kunos ne zrihta s Steamom, da bi uporabnik lahko počekiral, kje igra drug uporabnik in joinal na server? Že itak je MP v osnovi zasnovan, da ne pritegne množic, pol pa še taka simpl funkcija fali. To mi že od nakupa AC ni jasno, v čem je keč, da to ne deluje..

Link to post
  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

A bi lasten, 24/7 AC slo-racing server, kaj pripomogel k večjim užitkom "public" dirkanja? Ciljam v to smer, da bi se vedno dobivali na istem mestu (serverju) in posledično tudi na TS, kar neprecenljivo izboljša fun factor. Tak model se je nekako obnesel, ko sem aktivno igral css in bf2. Na css sploh nismo imel svojega serverja. Dovolj je bil slovenia css public + privat Ventrilo kanal s passwordom. S časom se je število in frekvenca druženja drastično povišala. Ahhhh.. good ol' times :D

Me pa nekaj zanima - tisti, ki se spoznate na software.. zakaj hudiča Kunos ne zrihta s Steamom, da bi uporabnik lahko počekiral, kje igra drug uporabnik in joinal na server? Že itak je MP v osnovi zasnovan, da ne pritegne množic, pol pa še taka simpl funkcija fali. To mi že od nakupa AC ni jasno, v čem je keč, da to ne deluje..

z enim sošolcem se dobimo skori vsak dan na skypu in gremo dirkat, tko da pomojem ja, to bi prpomoglo. Problem je edino, če ni nobenega gor na serverju. Če je server prazen, noče bit noben sam gor. Pravzaprav je tko zmeri... Serverji od gt3 nordschleife so zdej prazni, ampak če pride gor 5 ljudi, je čez 15 minut puhn.

In ja, ne bi smelo bit preveč težko prikazat listo tvojih prjatlu na steamu in zraven (če že drugega ne) napisat vsaj ime serverja na katerem so... Drugače maš pa možnost napisat komu sporočilo če se gre vozit s tabo :)

Link to post

Ni problem, če je game server prazen. Če pride na TS par folka, se bojo/mo ziher zmenil za race ali dva, kjerkoli že. Takrat je pa fino, če obstaja lasten server, da se zadovolji potrebe po eksotičnih kombinacijah, katerih na regular server listi običajno ni. Ostala mesta se pa itak potem hitro zafilajo. Crasherje pokickamo dol in gas :) 

Uredil - 57X
Link to post

Pri AC je problem, da moraš server itak ugasnt, če hočeš zamenjat kombinacijo prog in dirkalnikov - tko da nima smisla, da je 24/7 pržgan :) Kvečjemu mogoče TS, sam mora eden izmed teh, ki so gor, imeti dostop do AC serverja ...

Link to post

Matjaž, se strinjam, TS mora bit na voljo non stop, da se sploh lahko dobimo na enem mestu. Tu bi lahko uporabili kakšen slovenski public TS server in prosili admine, če nam naredijo privat kanal zaklenjejn s passwordom. Za AC pa ne razumem problema? Nekdo rabi fizični dostop do serverja, da spremeni kombinacijo?

Marko, prehitevaš po desni, brez žmigavca. Taprvo je treba ugotovit, če je 24/7 AC server sploh smiselna poteza. Ostalo pa je potem stvar dogovora. Weekly server se tud men dopade.

Link to post

Če hočeš spremenit progo - moraš ustavit server. Spremenit konfiguracijo in ponovno zalaufat server ... Isto je za katerkoli druge spremembe (dolžina dirke, dirkalniki, itd.) Tako da ja ... nekdo bi moral imet dostop do računalnika, kjer bi laufal AC server.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...