Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Oculus rift je izdal novo programsko opremo (Oculus Runtime 0.7.0.0 Beta) ,ki ne vključuje več možnosti razširjenega monitoringa (Exteded mode),kar pomeni,da AC ne deluje več v povezavi z OR oz VR nasploh. In ker se je Kunos malce uštel,ko je zatrjeval,da ima AC popolno podporo za VR. Kajti sedaj se je izkazalo,da temu le ni tako in,da se niso prilagodili VR sceni so lepo po "Italjansko" odstranili tag na Steam-u in tudi na njihovi spletni strani,ki je nakazoval podporo VR. Kar pomeni,da sploh ne bo možno igrati z prihajajočim končnim izdelkom OR CV1. Sicer pa je že Stefano dejal,da bi morali za popolno podporo (gledanje,nastavljanje po menujih igre,...z OR) predelati celoten GUI,kar pa oni ziher ne bodo. Kakopak,najlažje je ponuditi izdelek,ga lepo oglaševati z neko podporo in potem to odstraniti,ker se njim pač ne da z tem ukvarjati. Seveda so krivi vsi drugi samo oni ne. Ne vem,ampak mislim,da sem malce jezen. Sicer se že več kot 1 mesec nisem sploh dotaknil AC,ker odkar imam OR mi je pač zelo težko,da bi igral spet preko monitorja (stvar navade). Sicer bi si lahko namestil staro programsko opremo in spet nabijal to igro,ampak zakaj? Da se bom pol ure zajebaval,da bom lahko usposobil extended mode,ki pa mi ga niti grafični gonilnik ne podpira, torej bi moral naložiti še stare grafične gonilnike,ki pa zelo slabo vplivajo na ostale igre. Eh,ne hvala! Raje igram p.Cars,ki ima popolno podporo za VR in še bolj zabavna je. Če pa se mi bo zares zaluštalo šlajfe in postavljanje časov na njej bom morda,ampak zares morda probal igrati preko monitorja,ker za kaj več kot hotlap-anje AC itak ni primerna!

Tako izlil sem žolč na mizo sedaj pa grem trenirati za Clio Cup fun dirko. Pa prijeten dirkaški vikend Vam želim ;)

Ps.: Pa prosim brez minusov,saj veste sem ponosen na moje pluse ( No zamex se ni mogel zadržati,ker ne prenese,da nekdo pljuva po AC).

Benjamin K.

 signaturejoeskrkb2ltkaah.png

Uredil - silicijeva dolina
  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to post

opala tole zna bit pa za AC strel v koleno..kaj so se spajdasili s kako drugo VR resitvijo? Jaz resno razmislajm o OR samo, ce se bo tako nadaljevalo bom pogledal tja kjer bo vec podpore v spilih.

Link to post

Lepo napisano. Ravno danes sem nekako isto razmišljal. Saj je AC ata in mama hot lappinga, tle ni dvoma. Nikjer drugje ni takega feelinga v natančni vožnji. Za moje pojme se ji najbolj med trenutno IN špili približa Race room, kar sem jih jaz probal. 

 

Samo P Cars so pa čista zabava. Sem vozil Audi Rs8, mater kako fino se zadeva pelje, prav nasmeh na obraz ti prinese, ko ga lepo slajdaš čez zavoje in pri tem uživaš :) Mar ni to čar iger, da se zraven uživa. 

Link to post

 

@AliBuggy je napisal:

opala tole zna bit pa za AC strel v koleno..kaj so se spajdasili s kako drugo VR resitvijo? Jaz resno razmislajm o OR samo, ce se bo tako nadaljevalo bom pogledal tja kjer bo vec podpore v spilih.

 

Ne,ker trenutno sploh nimajo podpore za VR. Tukaj se ne gre sedaj samo za Oculus Rift,ampak nasploh. Sicer je potrebno počakati,kaj se bo izcimilo,ampak,že samo dejstvo,da so umaknili na Steam-u VR suport tag je velik minus za Kunos. Jaz bom morda drugo leto nabavil StarVR,ker bo dosti boljši kot je OR,kajti OR CV1 sploh ne bo imel 2K resolucije (Tukaj smo malo premleli zadevo: https://slo-tech.com/forum/t562950/p4876451#p4876451 ). Tale StarVR pa bo imel dva zaslona in vsak bo imel quad HD ;)  Ok,dovolj OFF topic-a,da ne bo kdo jezen :D

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

Moje skromno mnenje, tudi kot nekdanji lastnik Rifta.

Če bi bil tako velik developer kot Kunos bi tudi jaz ostranil tag na steamu in rekel Oculusu naj se že enkrat strezni. Po dveh letih drkanja teh driverjev so končno izdali nekaj kar je podobno neki celoti. Vsak minor update k da oculus ven pokvari večino iger. Vsekakor developerjem zelo nerodno.

Pa tudi če so odstranili tag ne pomeni, da ne bo nikoli VR podpore, samo zaenkrat je pač ni, mogoče bo ponovno nazaj ko pride CV1 in se driver zadeve malce umirijo.

Ko se consumerji z DEVELOPER verzijo oculusa pritožujejo, da ni podpore se mi zdi dokaj mimo.

Potrebuje se standard, dokler 8 firm dela 8 različnih driverjev brez konsistence je brezveze. Lahko praviš da je StarVR tehnično boljši, pa verjetno tudi bo. Kaki bodo driverji je čisto druga.

Za primer.. lahko bi rekli da ima Kunos najboljši tire model (se da debatirat), ampak to ne naredi najboljše igre. Tako tudi najboljši display ne naredi najbolje VR enote.

Uredil - ArYeS
Link to post

 

Moje skromno mnenje, tudi kot nekdanji lastnik Rifta.

Če bi bil tako velik developer kot Kunos bi tudi jaz ostranil tag na steamu in rekel Oculusu naj se že enkrat strezni. Po dveh letih drkanja teh driverjev so končno izdali nekaj kar je podobno neki celoti. Vsak minor update k da oculus ven pokvari večino iger. Vsekakor developerjem zelo nerodno.

Pa tudi če so odstranili tag ne pomeni, da ne bo nikoli VR podpore, samo zaenkrat je pač ni, mogoče bo ponovno nazaj ko pride CV1 in se driver zadeve malce umirijo.

Ko se consumerji z DEVELOPER verzijo oculusa pritožujejo, da ni podpore se mi zdi dokaj mimo.

Potrebuje se standard, dokler 8 firm dela 8 različnih driverjev brez konsistence je brezveze. Lahko praviš da je StarVR tehnično boljši, pa verjetno tudi bo. Kaki bodo driverji je čisto druga.

Za primer.. lahko bi rekli da ima Kunos najboljši tire model (se da debatirat), ampak to ne naredi najboljše igre. Tako tudi najboljši display ne naredi najbolje VR enote.

Se popolnoma strinjam,ampak oni ne bodo spreminjali GUI,ker je z tem preveč dela in brez podpore VR v sami igri,kjer moraš nastavljati dirkalnik in podobno je brez veze. Kunos se je presneto dobro zavedal,da bodo prihajali popravki z strani OR-ja in da bodo morali sodelovati z njimi. Kakšna pa bo podpora glede VR setov nasploh pa bo pokazal čas.

Link to post

kakorkoli...kot kaze bo potrebno pocakat kaj se bo razvilo iz vsega tega...benji vsec mi je da si iskreno podal svojo izkusnjo in zadrzke, ce pa izlijes zolc pa toliko bolje, saj zato pa so forumi...saj informacije znamo sami filtrirat...vazno da se pretakajo ;)

Link to post

Hvala @@AliBuggy,sem pa se sedaj že umiril in sem trdno prepričan,da brez AC ne bo šlo,ker skenirana šlajfa je pa le dirkališče na katerem sem zgubil nedolžnost in postavil svoj osebni rekord,tako,da ta igra ziher ne bo romala v pozabo. BTW,komaj čakam na novi DLC in R8 LMS ;) 

Link to post

Hvala @@AliBuggy,sem pa se sedaj že umiril in sem trdno prepričan,da brez AC ne bo šlo,ker skenirana šlajfa je pa le dirkališče na katerem sem zgubil nedolžnost in postavil svoj osebni rekord,tako,da ta igra ziher ne bo romala v pozabo. BTW,komaj čakam na novi DLC in R8 LMS ;) 

Kot prvo, to da ne bodo spreminjali UI ni res. Je še v zraku ali bodo spremenili za pc al ne, ampak tuki se gre za boljši support za uporabnike OR. Še na fb so napisali da delajo nov interface, tko da ne blodi neki u prazno... To da so odstranli tag ni "po italjansko", enostavno ga v tej fazi igre ne podpirajo več. Napisali so tudi, da so za 1.0 rabli na novo napisat kodo za OR. NA NOVO! Dokler ne bo izšla CV se z riftom sploh ukvarjali ne bojo... To so napisali že pred 1.0 se mi zdi in se zdej nimaš kaj pizdit in se delat presenečen... Njihova ekipa ima 18 ljudi (zdej verjetno še koga več...) in majo bolj pomembno delo z igrco samo, kot pa se z riftom zajebavat vsakokrat, ko pride nov update vn. Zdej pa izberi kaj hočeš, rift al R8 LMS in boljši multiplayer, in žlajfe in vse ostale pizdarije, k jih folk hoče met...

EDIT: To ali je AC primerna za hotlappanje al še za kaj več je odvisno od vsakega uporabnika posebej. Če ti ne moreš dobit zabave iz česa drugega ko hotlappanja, je to samo tvoj problem...

Uredil - sarabwt
Link to post

Moj edini problem je,da igra ne podpira več OR,ti pa imaš problem,da ne preneseš kritike,pa čeprav ni bila namenjena tebi. Stefano(mislim da je bil on,bom preveril) je dejal v live streamingu,da ne bodo spreminjali GUI,ker zahteva popolno prenovo in trenutno nimajo tega namena. 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...