Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Tale post je mal bla bla...na začetku ko se je njihov forum odpru so napisal da je namenjen iskanju buggov in za take stvari, nič v zvezi z organizacijo dirk in pogovorih o progah. Potem ker folk pač ni upoštevu tega, so nardil chit chat. Kdo bo tam notr ustvarju teme o tem da se razglablja o tem kak ne znajo linije vozit, preveč nepregledno. So tut napisal da so forumi kot je racedepartment in podobni za take teme in da niso zaželjene na njihovem forumu..zgleda je mal pozabu kaj so napisal pred 2 leti..kok nebi če so pa vlekl izzid igre celo večnost.

Link to post

Tale post je mal bla bla...na začetku ko se je njihov forum odpru so napisal da je namenjen iskanju buggov in za take stvari, nič v zvezi z organizacijo dirk in pogovorih o progah. Potem ker folk pač ni upoštevu tega, so nardil chit chat. Kdo bo tam notr ustvarju teme o tem da se razglablja o tem kak ne znajo linije vozit, preveč nepregledno. So tut napisal da so forumi kot je racedepartment in podobni za take teme in da niso zaželjene na njihovem forumu..zgleda je mal pozabu kaj so napisal pred 2 leti..kok nebi če so pa vlekl izzid igre celo večnost.

salty much? ker to da so zavlekli izid igre te je tako močno prikrajšalo za igranje... Kej tebi ne bi dopizdlo da se 2 dni po updejtu odpre nova "wishlist" tema??? folk sploh do dobra ni začel novega contenta igrat, pa bi že novo tel met. In kdo bo odpiru teme? vsak lahko in v bistvu se to že dogaja. Kaj je tolko npreglednega? vsak dan se odpre ~15 tem. to je dovolj da lahko na hitro preletiš in vidiš na prvi strani. Od teh 15 tem so 3 teme o problemih z linijo, setupom, avtom, itd. vse ostalo so al želje, al komu abs ne paša, al je komu grip na avtih slab, itd. Kaj je tuki nepreglednega? Maš naslove, če te zanima klikn gor, če te ne, tud kul. Če kdo piše ve temo, kjer si pisu al pa temo, ki te zanima, dobiš obvestilo, če nočeš lahko tudi ne. In to je to, vsa znanost. Ful nepregledno res... 

Link to post

Online morajo zrihtat tako, da bo privlačen in pritegnil malo večjo množico. Nekako morajo privabit ljudi, ker je online scena porazna. Naj si bo to po modelu plačljivih serverjev, rating sistema ali kakorkoli že.

Za primerjavo je bilo včeraj zvečer na serverjih vsega skupaj okoli ~100 uporabnikov raztrošenih okoli po raznih progah. Od tega večina takšnih, ki skozi T1 pelje tako, da vse okoli poka. Povprečno po 5 dirkačev na server z par zakljenjenimi izjemami, ki so imele 18 uporabnikov in več. Ob istem času pa okoli 3500+ uporabnikov na IR (sedaj, ki ni peak ura je 1400 uporabnikov tam).

Link to post

Meni pa masa ljudi niti ni pomembna. Itak nimam časa vsak dan dirkat. Posledično me bolj zanimajo terminske dirke oz na public sceni rajš odtavam na šlajfo oz lake luise in se tam podim s folkom - sproščeno, brez nepotrebnih napetosti. Nasploh mi sedejo teli castni avti - Audi je zame zmaga zadnjega DLC-ja :D

Link to post

Online morajo zrihtat tako, da bo privlačen in pritegnil malo večjo množico. Nekako morajo privabit ljudi, ker je online scena porazna. Naj si bo to po modelu plačljivih serverjev, rating sistema ali kakorkoli že.

Za primerjavo je bilo včeraj zvečer na serverjih vsega skupaj okoli ~100 uporabnikov raztrošenih okoli po raznih progah. Od tega večina takšnih, ki skozi T1 pelje tako, da vse okoli poka. Povprečno po 5 dirkačev na server z par zakljenjenimi izjemami, ki so imele 18 uporabnikov in več. Ob istem času pa okoli 3500+ uporabnikov na IR (sedaj, ki ni peak ura je 1400 uporabnikov tam).

okol 1500 folka igra AC, od tega jih je mogoče 200 online. Naredi matematiko. IR je pa itak samo online! To je namen tiste igrce. Na AC ne more bit tolko folka gor, ker tolko folka sploh ne igra AC. Večina ljudi hotlappa al pa dirkajo z AIjem. po navadi je 5 serverjev solidno polnih, ampak mi izbira avtov ni všeč. Po eni strani bi dirku z drugimi, po drugi mi je pa zelo težko dobit koga, ki je enako hiter ku jst. pol maš pa še ene genialce od adminov k naštimajo server ku ma za bit naštiman... P:1h Q: 30min R:5 krogov. Kar sm si želu v življenju... čakat eno uro in pou za 5 faking krogov...

Link to post

Pa gotov skos Spa 24/7 because fuck it. Admini nimajo 5% možgana. Najhuj je blo pa to ko sm na Race07 vidu kašn server z daljšimi dirkami, joinal, 2 ure P/Q, bi pol recimo 45min dirkal, se nabere 10-15 klape in prakticira in se kvalificira, in 10 minut pred koncem Q so samo še trije... KAJ HUDIČ A STE MONE!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...