Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Kaj pravite na spremembe v občutku. kolega prav da ffb noče vozt naravnost, predvsem na fwd in awd

Osebno mi je dosti slabše, kot je bilo. Ogromno dead zone, čim gre avto naravnost je volan popolnoma mehak. FFB je komaj zaznaven in preden to moje roke začutijo je prepozno. Na "min force" so po občutkih tudi nekaj delali, kar mi sploh ni všeč.

Sem preveru s FFB anti clip tool in dejansko je, kot bi znižali gain. Kljub temu, da sem ga nato prevej dvignil v nastavitvah še vedno to ni to. Vsaj meni.

Uredil - MarkoP
Link to post

Kaj pravite na spremembe v občutku. kolega prav da ffb noče vozt naravnost, predvsem na fwd in awd

Osebno mi je dosti slabše, kot je bilo. Ogromno dead zone, čim gre avto naravnost je volan popolnoma mehak. FFB je komaj zaznaven in preden to moje roke začutijo je prepozno. Na "min force" so po občutkih tudi nekaj delali, kar mi sploh ni všeč.

mhm, premehak ffb, ko pojačaš pa se ne voz več naravnost. baje da so fiziko gum spreminjal 

Link to post

Po ogledu streama ki je potekal danes, naj bi verzija 1.3 bila kmalu na voljo, mogoče že v parih dneh. Največja sprememba bo sklopka, ki bo tokrat veliko bolj realistično simulirana, tako da upajmo da bo tale updejt kmalu na voljo :D

Link to post

Tale novi Nissan Nismo je odklop. Zdaj sem bil na enem serverju, 6 nas je bilo v eni sekundi, nekje spredaj v svojem času pa Bas Bouma. Fak, saj so eni tle gor hitri, samo tale se mi zdi pa nadalien :) 

 

Skratka fer dirkanje, bile so poškodbe vključene, pa ni bilo nobenih nabijanj, do konca bitka in odšvicano 4 mesto :)  

 

Mene je update navdušil, net dela bolje, avti so fantastični, nova proga tudi, tako da komaj čakam da se dopustniki vrnejo tle gor in se spet udarimo [opa]

Link to post

Katera proga in kakšne čase je delal?

Tip je kar hiter, ampak sem ga že večkrat premagal, ko sva dirkala skupaj. Ni nepremagljiv.

 

btw, kaj je s forumom, prva stran ne deluje, imam prav?

Uredil - Mitja Bonča
Link to post

Katera proga in kakšne čase je delal?

Tip je kar hiter, ampak sem ga že večkrat premagal, ko sva dirkala skupaj. Ni nepremagljiv.

 

btw, kaj je s forumom, prva stran ne deluje, imam prav?

Katera proga in kakšne čase je delal?

Tip je kar hiter, ampak sem ga že večkrat premagal, ko sva dirkala skupaj. Ni nepremagljiv.

 

btw, kaj je s forumom, prva stran ne deluje, imam prav?

Vozili smo se po novi progi, Zandvoort. Časi so bili pa med 1.47 in 1.48. 

 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...