Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

Ja,volan je sedaj nekam mehkejši. Jaz si ga bom v Logitech profilerju malce pojačal in bo ziher bolje. Drugače pa se mi zdi ta bonus pack kar zanimiv. Sprobal sem Nisana in je fantastičen,prav tako Alfa Mito. No za slednje bi lahko malce pokomentiral zvok,ker sem to alfo že vozil. Sicer je imela čip tuning na 200 KM in je bila občutno hitrejša,ampak zvok se mi ne zdi niti malo podoben. Malce bolj zadušen bi moral biti zvok,bolj kabinski,ne pa da imaš občutek kot,da sediš poleg motorja in izpuha obenem. Tudi proga je zelo lepo narejena in kapo dol. Sicer ne vem kakšna je razlika med to in lasersko skenirano,ker še slednje nisem poskusil.

Link to post
  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Js sm samo Audija po šlajfi in Zandvortu žgal pred spanjem in bi težko ocenil spremembo ffb-ja. Kot spremembo sem zaznal le tisti efekt, ko stojiš na mestu in je volan uber trd, ko pa avto premakneš, pa se omehča. Je pa nor tale Audi. Na začetku totalna zmešnjava hehehe, potem sem malenkost setup spremenil in začel dejansko uživat v drsenju po asfaltu. Soigralci z višjimi pingi še vedno skačejo/mo. Malo manj moteče deluje vse skupaj, vendar se bojim, da bo še vedno problem pri višjih pingih. Seveda upam, da se motim. Sem pa v tisti dobri uri online, na enem serverju opazil, da je s strani serverja forcan virtual mirror. Prijetno presenečenje. Mal so mi bedni s temi posodobitvami pred vikendom. Že itak imam totalno zabookiran konec tedna. Situacija kar kliče po spremembah urnika --> Obisk pri tašči - canceled :D

Uredil - 57X
Link to post

Se ve,da tašča ziher ni na prvem mestu,če imamo Slo-racing in vse te simulacije ;)  Glede posodobitev pa lahko samo dodam,da še mnogo manjka oz.nekaj meni poglavitnih zadev: jump start, torej možnost pretikanja prestav pred štartom,kar prispeva k realizmu,manjka tudi možnost,da ti avto ugasne,če prehitro spustiš sklopko in na to ponoven zagon motorja in seveda izboljšane podpore za OR,saj še vedno ne morem narediti setup-a avtomobila,če uporabljam OR,ter ostalih stvari,ki so povezani z njim. 

Link to post

Koliko je za tebe "dovolj ljudi"? Meni pomeni več kot 100.000 prodanih enot kar velika cifra. 60k so prodali prvih verzij in 45k dk2(do marca 2014,sedaj je cifra že ziher višja). Pa tudi igra podpira OR torej zakaj pri hudiču ni dovolj razlogov,da ne zrihtajo uporabniške izkušnje. Sploh si ne moreš predstavlajti kako super je igrati recimo online,samo kaj,ko ne moreš narediti svojega setupa in ne moreš biti konkurenčen ostalim,ki igrajo na zaslonih. Te zadeve ima super porihtano p.CARS, Euro truck simulator in ne moreš verjeti celo Dirt rally. V meniju si lahko nastaviš vse(grafiko,nastavitve volana,nastavitve dirkalnika,.....). Vem,da ne sme biti to prioriteta,ampak to bi moralo že v štartu delovati,saj zelo veliko ljudi igra AC z OR (če spremljaš kaj forum boš to opazil v podpisih,na forumu,kjer omenjajo težave,....). Primer: prodam ti avto,ki ima vso podporo za climatsko napravo,ampak gumbe in vse ostalo ti pa bomo 1x drugič montirali,do takrat pa se znajdi. Ja,tipično italjansko.

Link to post

OR je smiseln in se kako. Tisti ki nima podpore zanj ni v koraku s casom in nekako ni pripravljen na bliznjo prihodnost oz realnost. OR je prestiz in ce das kej nase ga mores podpirat.

Uredil - MarkoP
Link to post

Na Doningtonu z našim BMWjem mi FFB clip tool nikoli ne gre ve clip po novem. Še več. Niti v mid clip ne gre, kaj šele v hard clip. Prosil bi nekoga z izkušnjami, da malček pogleda zadevo. Sam imam G27. 

Ne zdi se mi stvar dampening-a, saj kakor razumem dampening zgolj zgladi te mikro efekte na volanu. Stvar je, da je vse skupaj mlahavo. SOS.

Uredil - MarkoP
Link to post

glih kar en manjsi updejt

 

1.2.1
- Reduced Nissan GTR Nismo low speed oddities
- Nissan GT-R Nismo corrected typo bugs from suspension alignment.
- Nissan GT-R Nismo different damper settings.
- Fixed some skin names who were shown as "0 name"
- Renamed Audi sport quattro red skin to behave as default skin.
- Fixed "Touring cars battle" special event who was not shown in the list
- Fixed F40 door sound in showroom (both variants)
- Fixed AI choosing to go back to pit on last lap if running out of fuel
- Server forced virtual mirror off is now ignored when Oculus is used
- Corrected McLaren MP4 12C GT3 aero map to be slightly more rear bias.
- Fixed Zandvoort track map.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...