Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Imaš mogoče vlkjučen fraps?

nimam...imama pa OSD od Afterburnerja, pa tezave imam samo online ...ista proga v practice je ok. Mozno da je kaj z vremenom povezan, ker je bilo kjer sem vozil oblacno. Sem smoke efekt zdaj malo spreminjal pa danes se nisem zasledil tezav....vceraj pa na dveh progah, Slajfa in Imola na dolocenih koncih. Strange.

Link to post

a res..ker jaz sem ps3 z gt5 (kupil samo zarad kvaz simulacije) prodal samo zato, ker je prisel na PC AC, ki je bil svetlobna leta pred tem kar sem dozivlal na kozoli.

zdej pa samo uzivam v online dirkah in to najraje s starimi avti

Link to post

Narobe si razumel. Sicer pa,ker sem bil nekaj časa brez računalnika,sem poskusil po dolgem času Gran Turismo 6 in sem kaj hitro zadevo ugasnil,ker pač enostavno ne moreš primerjati z AC,niti z p.CARS. Me prav zanima,kako bo strojna oprema v novejših konzolah zmožna poganjati fiziko 20 vozil na dirki z Ai. Po mojem bodo morali fejst oklestiti jedro same igre.

Kaj mi lahko nekdo razloži kaj pomeni to za nas uporabnike OR in Assetto Corse : https://developer.oculus.com/blog/upcoming-oculus-pc-sdk-0-7-compatibility-changes/

Ali prav razumem,če Kunos ne bo spremenil jedra(oz.karkoli pač morajo spremeniti) ne bom mogel igrati z OR,ker OR ne bo podpiral več "Extendet mode" zaslona.Razen,da ne posodobim programske opreme za OR.

 

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

1.2.3
- Added MAX_BALLAST_KG to server_cfg.ini (defaults to 100Kg if the value is not there)
- 4WD cars now behave better at very low speed
- New ABS code won't allow individual wheel braking and improves stability and directionality
- Fixed clutch remaining unlocked at high speeds in some occasions generating engine "stutters"
- Fixed tyre blankets not working in HotLap and other oddities
- Nissan GT-R new central active diff logic
- Corrected camber sensitivity values for all tyres
- Corrected brake balance for some cars that had heavy oversteering problems under braking
- Various memory optimizations to allow more cars to be used
- Fixed FPS cap to allow precise FPS selection. Please reset your values from the launcher
- Fixed Alfa Romeo 155 autoclutch range for 1st gear starts
- Tweaked tyres skid pitch, especially for race cars with slicks
- acServerManager : added "Create Manager Package" to use this tool on remote machines
- acServerManager : some performance improvements
- acServerManager : added "External Server" to run multiple servers on the same PC.
- acServerManager : weather settings are no more limited to 3

UDP PLUGIN CHANGES
- Added ACSP_VERSION both as command and as incoming message
- ACSP_NEW_SESSION has now a brother ACSP_SESSION_INFO and new format
- New ACSP_CHAT message
- New ACSP_CLIENT_LOADED message
- New ACSP_GET_SESSION_INFO command
- New ACSP_SET_SESSION_INFO command
- New ACSP_ERROR message
- New ACSP_KICK_USER command

Link to post

Danes sem po dolgem času GT3 po Spaju fural. Res, da je bilo megleno, ampak 2:20 se niti slučajno nisem približal.... Server je bil poln crasherjev, tako da so mi na štartu večinoma poškodovali Mclarna, ampak je bilo trikrat za podium...

Link to post

Zanima me vaše mnenje. Pri project CARS z vsemi izklopljenimi pomagali zmorem in uživam pri vožnji formule A, medtem ko pri AC formule renault nikakor ne morem voziti. Imam volan Microsoft sidewinder, vendar je brez kabla za dodatno napajanje, tako da Force feed back ne dela. Je težko vozit zaradi volana ali je res toliko težja?

 

Uredil - branebrane
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...