Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Ma reÄmo da bo deĹž nedeljo :)

heavy rain it is...

Eno vpraĹĄanje Äe kdo ve (nebom odpirav nove teme) Se da kje izklopit intro...mi gre na Ĺživce Äakanje :?

hm..

v css, ko sem ga zaganjal, se ga je dalo zaganjat z doloÄenimi parametri (resolucija, ...)

Äe je v race07 podobno ne vem, poskusi pa poiskat kakĹĄne start-up parametra (Äe sploh obstajajo)

mislim pa, da ne boĹĄ preveÄ uspeĹĄen :)

Äe pa vseeno kaj kje najdeĹĄ pa .. sporoÄi,..

cu @ sunday

Link to post

neki bi bilo fino doreÄt glede vremena, mene res moti,cel tedn Ĺžulim nekaj, zvem v soboto za deĹž, treniram ok paÄ odpade dirka ni sile,sm vseen za deĹž bi blo res kul d avsi vemo vsja mal popreje, ...

sej mogoÄe bi blo dobr, pa se zgledujemo po sloevsnkem vremenu, Äe je za endeljo deĹž bo deĹž, Äe ni ni....recimo en primer za 3 dni v naprej za vreme je tukaj...

http://www.dnevnik.si/novice/infoblic/vreme

ker Ĺžal deĹž in suho je pa Äisto poglavje zase, mislim dobr je da smo vsi nekak izenaÄeni, en da so razlike kr po 5s, kto vÄer na treningu, doma sm fural 53,54, na dirki pa ma kr 57, sm sm nehal, ni mi pol nobenga veÄ Äara igre, ker Äe slabo vozim raj ne vozim, Äe je pa vseem vseeno za vreme, sm pa tudi jaz zravn....povdrajam sm moje miĹĄljenje...

al se naj pa vsaj sredi tedna pove sreda torek kaj bo akj naj bi bilo...

Link to post
neki bi bilo fino doreÄt glede vremena, mene res moti,cel tedn Ĺžulim nekaj, zvem v soboto za deĹž, treniram ok paÄ odpade dirka ni sile,sm vseen za deĹž bi blo res kul d avsi vemo vsja mal popreje, ...

predlagam, da se v ponedeljek, pred tekmo fiksno doloÄi vreme in specifiÄno pove ali bo dry / rain / heavy rain

ne da je razlika med dry in rain, ogromna razlika je tudi med rain in heavy rain...

spremenljivo vreme mislim da je nepotrebno dodajati k naĹĄi prvi sezoni, ker mislim da nismo dovolj "natrenirani" da bi lahko bili konkurenÄni ob vsakem vremenu, ĹĄe posebaj glede na to da nimamo vsi setup-a za vsako vrsto vremena.

dodaten predlog: cestne (mestne - pau, porto, macau) drike predlagam da so dry ker so Ĺže tako teĹžke (brez izletnih con, ozki ovinki, malo prostora za umik ob trkih vozil pred tabo...).

zaradi mene je lahko tudi deĹž, ampak mislim da bo veliko manj komplikacij, kontaktov in nevĹĄeÄnosti ob suhem vremenu, predvsem pa bol napeto dirkanje

samo ideja... ;)

Link to post

Men je pa tako kar vredu, da se vreme izve ĹĄele kak dan ali dva pred dirko. BoljĹĄe je tudi za tiste, ki na primer nimajo Äasa toliko trenirati, proti tistim, ki veliko trenirajo. Podobno je bilo tudi v RBR s podlagami in vremenom, ko smo na ta naÄin poskuĹĄali zmanjĹĄati razlike.

Sicer mi je pa skoraj vseeno kako se bo organizator odloÄil, saj bo na koncu itak zmagal najboljĹĄi pa naj bo deĹž ali suho. :wink:

Link to post
Men se zdi, da je boljše da se zve, kuker je zdaj........Če bi se prej, bi nekateri preveč drkali proge :twisted: :!:

Seveda, če bi cel teden prej povedali za vreme potemtakem bi bilo čisto vseeno če bi vedno vozili v suhem, bi bili itak vsi "nadrkani"

Link to post
Men se zdi, da je boljĹĄe da se zve, kuker je zdaj........Äe bi se prej, bi nekateri preveÄ drkali proge :twisted: :!:

Seveda, Äe bi cel teden prej povedali za vreme potemtakem bi bilo Äisto vseeno Äe bi vedno vozili v suhem, bi bili itak vsi "nadrkani"

v enem tednu se tko ne morĹĄ nadrkat proge... pa naj bo to v lepem ali slabem vremenu... razn Äe jo 24ur skupj voziĹĄ... +setup-e morĹĄ imet Ĺže od prej :)

men je vseeno, deĹž, heavy deĹž ali suho...

bom preĹživel vse...

razn Äe se kdo prepozno odloÄi bremzat (za kar bom pa zelo jezn; bol kot sm bil day2_r1)

:)

fajn drk*** uf pardon... trenirajte

=D

Link to post

V resničnemu svetu se tudi neve kakšno bo vreme :P

Drgač pa mislim da so za vse enaki pogoji(zveste vsi 1 dan prej)...zdej bo kdo rekel: "organizatorji pa že prej veste" :D Po pravici povedano malce prej že vemo...je pa res, da sva še v soboto trenirala z bajsom na suhi progi in mava tud tolk mal časa za trening (služba oba do 15 oziroma 17 ure), da žal nimava nobene prednosti.

Če pa se bo izkazalo za kakšen boljši predlog...bomo pa vsekakor razmislili :wink:

Link to post

no zato sm pa dal nasvet, pa Äe je nesreÄa naj bo pa ĹĄe 9 dirk po deĹžju, Äe je v slo v nedeljo deĹž naj bo ĹĄe na progi,haa...wink.gif

dejmo bit resniÄno realni.. 8)

Link to post
no zato sm pa dal nasvet, pa če je nesreča naj bo pa še 9 dirk po dežju, če je v slo v nedeljo dež naj bo še na progi,haa...wink.gif

dejmo bit resnično realni.. 8)

Kaj pa če bo sneg :D Ideja sicer ni slaba....sm tega dežja je v resnici zadnje čase bolj malo :) Če pa bo April tak kot se za njega spodobi...smo ga pa najebal :lol:

Link to post

Alpa tko: kakršen je vreme v Valenciji, tak bo tudi na dirki :wink:

Mi je pa tudi tak sistem kot je zdaj zelo všeč. Že če pogledam kolko majo eni igralnega časa, koliko pa jaz, mi ne gre tako slabo :) Če bi za vreme izvedeli en teden prej menim, da ne bi bilo pošteno do vseh.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...