Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

mislim Äe bomo hotl peljat pod 43 po treba dobit nastavitve,saj tako s emi zdi, men en gre pod 45.xxx nikakor dol, naredu 25krogov,Äe bo ĹĄlo tako dalje,bom kr obupal......sm vaja dela mojstra baje....

je kej an netu res vidno par nastavitev,pa d amal sprobavaĹĄ kaj je bolje itd,sam sm neki izkal,pa sm najdu,sm so zelo razliÄne,Äe bi videl 3 podobne bi vedel da so enkak prave,ene so zelo trd avto,ene zelo mehek,niÄ takega soledarnega,kdo kej ve?? opaĹžam da Äe sam avto ĹĄtimaĹĄ,pa da kej malga nimaĹĄ prav,je Äas kr po 1-2s slabĹĄi, enako se mi je zgodilo v 2 dirki, s svojimi do 51.2xxx, iz neta pa 49.9xxx...

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Ne vem kaj se tolko sekirate glede teh setupov. Vzemite tistega, kjer ste bili najhitrejši, pa je (dobro, od zantvoorta ne, ker je preveč specifična). Jaz sem ga vzel kar od anderstorpa, probal bom pa še od curtibe.

Ker noben noče povedat cajta, bom pa jaz: zaenkrat 1:41:85, nisem pa še naštudiral par ovinkov, tako da par desetink se še da :)

Link to post
Ok men pa sam to ni jasn. Kaj to vzamete default setup od druge proge al to mislite svoj setup za tisto progo.

mislim da je mislil svoj setup za drugo progo (glede na to da smo Ĺže vozli predsezono, in da je igi vozil z istim avtom tako BH kot tudi Anderstorp

mogoÄe bi bila curitiba primerna,

drugaÄe pa,.. Äe boste nastavili avto za valencio, boste lahko z malimi spremembami uporabljali ta setup celo sezono, ker valencia ima vse vrste ovinkov :D

Link to post

ne vem,s tistimi nastavitvami ki so paÄ v ĹĄpilu je grooza vsaj zame, imam pa od Zendvort dobre nastavtve,sm jih mal po svoje predelal,pa je enako ne gre, sicer nism ĹĄe g25 navajen,niti ne vem na koliko stopinj ga naj dam,.....da ne naredim Äasa pod 43.xxx sploh nima smila da vozim dirko, sm zelo dvomim,tudi Äe mam vrhunske nastavitve,da si bom kr od oka zbolĹĄaĹĄ Äas za 4sekunde, pomoje ni ĹĄans, nekak sm poÄasi zgibil upanje sam vase, dirkaÄine igram Ĺže cca 9let,pa delam take ĹĄtale,da me je sram...

Link to post

stari men tut ni jasn kko lahk vi take cajte vozte. js sm zdle eno uro vkup vozu z enim setupom, k sm ga na netu najdu pa sm naredu samo en cajt pod 45.

kko da fak to vozte mi ni jasno, grem pa stavit, da bi lahk js svoj cajt zboljšal, če bi imel delujoč pedal. Ker tuki zelo prov pride mehko bremzanje, ne pa to k lahk sam pohodm (pa kokr si pomagam s "tapkanjem" tipke)

Prov grozn filing je, kot je play reku. Js sm čist veselje zgubu, če vi take cajte delate. wtf

Link to post

zgleda do bo mogu slo-racing portal,ĹĄe za nas poÄasnete nardit svoje dirke...laugh.gif:lol: ,men ni janso kej bom danes dobil recimo 3s

kliÄm ma in denzzy-a na pomoÄ,Äe bosta kej pomagala konkretenga? 8)

Link to post

js mislim da bom setupe vrgu skoz okno

sm ĹĄou z default setupom (ja default, ne tist ko prideta ĹĄe dva zraven, Äist navadn default) in sm si izboljĹĄal pb na 1:42.001

(no, diferencial sm ĹĄe nastavlal)

nÄ jasno

Äist jezn se zakopljem v nastavlanje (samo) feder in ARB ...

no, zdj je pb 1:41.661

mislim da bi ĹĄe blo vsaj nekaj malega notr..

zdj pa mal pavze.. pol pa ĹĄe ostale malenkosti mejÄken nastavlat...

Link to post

jaz se pa trudim naĹĄtimat use na novem pcju... igra je Ĺže le ĹĄe volan me malo J**e!

Zaenkrat sem ĹĄele na 1:43:200 brez tikat setup...

Bol kot drugo me zanima po kakem pravilu se dajajo kila??

malo sumljivo se mi zdi da imam jaz 20kg :shock: bo to prav? :?:

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...