Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Super proga...bo treba zaÄet trenirat 8)

sej je dobra ne,sm vidm da bo spet tuki ĹĄtala,jaz se morm dodobra umirit,pa bo...

Ĺže prvi ovinek je zelo opasan, velka brzina hitr ovinek, veliko nas bo v pesku...drugi ovinek je soliden ni tako teĹžaven...nato ĹĄe video od ma-ja, ta zna biti tudi lep, te zna fino vrĹĄti ali pa ga neopeljeĹĄ in si spet v pesku, in ej ĹĄe oni dost dolg desni ovinek,ko avto kr vn beĹži anto je na polno v desno,ta je enako res zanimiv in zadnji ciljni ovinek pred cilejm,enako kr dosti zanimiv, mal zafrkneĹĄ,preksno bremzanje pa si v pesku...

moj Äas H Acoord, nism ĹĄe Lacetija probal, je 1.451.xxx, sej bo, pomoje bodo Äasi nekej 42 ali celo 41.xxx, bomo vidl...

Link to post

Super proga, jo poznam z drugih serij... ;) Nisem se nic probal vozit z WTCC tukaj, morda danes probam, ce le ne bo kaksen per vmes prsu :)

Denzy ce bos mel cas povej, pa greva en trening, da mi dodas se 60 kg.. Matr sm teĹžk Ĺže.. :P

Link to post

proga:

ravnina - levi - levi - levi - desni - desni - levi - cez ravnino levi - levi - desni hard - ravnina - desni cez kucl - easy levi - v dolino levi

po ravnini v prvega levega bo treba zopet z glavo ker ne bo lepo Äe jih bo polno odletelo, drugi levi je malo laĹžji, ampak ĹĄele v 2krogu, ker zopet mrzle gume, bremze, da ne bo kdo spet se igral katapulta... oz uporabljal drugih za zaviranje

prvi desni upam da ne bo prevec guzve ker je zelo hitro zopet desni (malo prostora)

levi ful pomemben za celo ravnino in potem po ravnini (ne ga prepozno zavirat, ker boste hitro ali v komu ali na pesku) prav tako tud hard desni pred nasaledno ravninco (konec 2sektorja)

desn cez kucl je prav zabaven in dokaj tezak, mal prevec zavijes te odnese vn (ko "pristaneĹĄ), premal, pa prav tako odnese vn

zadnji ovinek je pa res spoĹĄtovanja vredn, v dolino, nagnjen, na bremzanju pa ĹĄe cela ravnina nas Äaka...

bo pestro, ampak je dokaj razgibana proga in je malo veÄ mest za prehitevanje (vendar si je treba nasprotnika "pripravit" )

torej... z glavo na zabavo

pa zanimivo treniranje vam Ĺželim

lp

Link to post
Ja s setupi imam tudi jaz probleme,bom mogu enga dobit,k se mal bol razume s tem,da bi si avto mal bol nastavu,problem imam z prednjim delom,že od začetka,mi ga fulll ven odnaša,drugače sem pa po desetih krogih naredu čas 1:42.500,sam itak ne vem kakšen je ta čas...

men se zdi super čas za 10 krogov :wink:

Link to post
Ja s setupi imam tudi jaz probleme,bom mogu enga dobit,k se mal bol razume s tem,da bi si avto mal bol nastavu,problem imam z prednjim delom,Ĺže od zaÄetka,mi ga fulll ven odnaĹĄa,drugaÄe sem pa po desetih krogih naredu Äas 1:42.500,sam itak ne vem kakĹĄen je ta Äas...

men se zdi super Äas za 10 krogov :wink:

odvisno...

time attack ali practice?

no, za oboje je kar dobro, sicer mi pa ni jasno kako se pobi pelejo 1.40 v TA... js namreÄ nisem nikjer naĹĄel turbo gumba na volanu, sem ga 3x pregledal, NOS so mi pa prepovedali uporabljat, je bla mami preveÄ jezna...

hehe

Link to post

Js že vidm, kakšen polom bom prikazal. Zandvoort sm mel 2 tedna za trening pa sem bil komi 13. Valencio pa prvič vozm, ni cajta za trening, argh. Grozno bo :)

Sploh pa tisti zadnji levi ovinek pred ciljno ravnino - ojojojoj, kaj tam men vedno špure vleče zadnji konec. Jebemti in bremzanje s tipko. :oops:

Link to post

Sploh pa tisti zadnji levi ovinek pred ciljno ravnino - ojojojoj, kaj tam men vedno ĹĄpure vleÄe zadnji konec. Jebemti in bremzanje s tipko. :oops:

zmanjĹĄaj pressure na bremzah v igri...

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...