Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Jaz se tudi oproĹĄÄam predvsem vonÄini, ki je zaradi mene zgubil mesta. Njemu sem se tudi osebno na zs opraviÄo, Äe bo sprejel. Saj vem, da to nea pomaga, ampak se mi je med vikendom pokvaril volan in sem mogel to dirko odpeljat z tipkovnico, ki pa ma vsaj po mojem mnenju ful vlki zam ik med ukazi na tipkovnici in med sprejemom v ĹĄpilu. Tam, sn se pa mislo samo s ceste hiterejĹĄim maknit, pa me je vonÄina na travi nabasal, ga pa nisem videl, da se pelje po travi , da bi priĹĄel mimo mene. Ĺ e enkrat se mu opraviÄujem.

Mel sn pa ful probleme s podkrmarjenjem avta, saj mi je obe dirki ful nagajal zadek in mi ga je v ovinkih kr noslo in nisem mogel avta obvladat tako kot bi ga obvladoval z volanom.

LP, vsem

Nebom se niÄ pritoĹžu, ker nima smisla! Me pa zelo jezi! DrgaÄ pa no comment res...

Link to post

Vončina, jest sm videl kaj se ti je naredilo. Dost grda res, bi skoraj tud mene pobral tam, sam sm bil k sreči malo dlje za tabo.

AMPAK! Bom u Trstenjakovem imenu še tebe mal frcnu po glavi...že veš zakaj.

Link to post
VonÄina, jest sm videl kaj se ti je naredilo. Dost grda res, bi skoraj tud mene pobral tam, sam sm bil k sreÄi malo dlje za tabo.

AMPAK! Bom u Trstenjakovem imenu ĹĄe tebe mal frcnu po glavi...Ĺže veĹĄ zakaj.

Ja tisto pa vem kaj je blo ja, on je naredu napako, prav tako pa jaz in sm jaz u njega ĹĄeu k je zavijal nazaj na cesto... Se opraviÄujem.

Link to post

veÄ spoĹĄtovanja drug do drugega bo potrebnega, predvsem pa preimĹĄljenega prehitevanja,... ni v vsakem ovinku moĹžno prehitevat, doloÄeni so Ĺže sami po sebi dovolj teĹžki da en avto komaj pride Äez, kaj ĹĄele dva vzporetno

think > think again > act

upam da bo ĹĄpanija bol "mirna"

Link to post
Dejte si mal pogledat WTCC na TVju pa boste vidl kok je spoĹĄvajna en do druzga ko je dirka je dirka jebi ga

o brez skrbi da so spoĹĄtljivi... ker vedo kaj jih Äaka Äe se preveÄ zajebavajo okol...

spoĹĄtljivo sem pa misli v tem smislu da se ne morĹĄ v vsakem ovniku postavit ob strani nekoga in priÄakovat da te bo kr mimo spustil ali celo izginil iz mesta kamor bi Ĺželeli it sam... in poslediÄno uporabljat silo za ta "podvig" ni spoĹĄtljivo...

dj pol damage na 100% pa se gremo zaletavat! :(

mal po travi mal poÄez... to ni rally

Link to post

Rajcevic, glede na to da te ni noben prjavu, in tudi jst ne; ker itak ne bi meu noben nič od tega.

Ti pa jst mimo komisije podelim kazen, od katere bomo vsi kej meli. Ko bomo meli piknik imaš da prneseš dve kili mase za čevapčiče :lol:

Link to post
Dejte si mal pogledat WTCC na TVju pa boste vidl kok je spošvajna en do druzga ko je dirka je dirka jebi ga

A nisi enkrat med kvalifikaciji napisal "jebi se" :lol:(kaj bi blo pol šele na dirki,ko bi te edn vn poču :wink: ) dirka je dirka :D

Link to post

DMG bi blo treba dat na 1000% :) Bi blo dost bolj realno vse skupaj... Res je WTCC eno tistih prvenstev kjer se dogajajo dotiki in razna "drajsanja" en ob drugega, ampak vseeno imajo dirkaci spostovanje en do drugega in do ene idealne linije,...

Sam sem vidu nesreco RACE1, kjer je zdj nekdo celo dobil kazen se mi zdi (popravte me ce sm se zmotu) ... Zgledal je hudo, ampak to ni zanalas take stvari se dogajajo, to je dirkanje. Je pa bolj varno da se po taksni ravnini ne fura kar do brakepointa v zavetrju, raj nej se tisti zadaj umakne v eno smer,... kajti vec kot je prometa v ovinek, bolj od ovinka nazaj se pomika brakepoint. To si velja zapomnit.

Sam na sreco se nisem mel incidentov v tem prvenstvu, ampak vem kako je to, z razlicnimi divebombi itd... ampak to je part of racing, s tem se je treba sprijaznit... No , druga zgodba je ce nekdo vse te stvari poÄne nalaĹĄÄ...

Link to post
Dejte si mal pogledat WTCC na TVju pa boste vidl kok je spoĹĄvajna en do druzga ko je dirka je dirka jebi ga

A nisi enkrat med kvalifikaciji napisal "jebi se" :lol:(kaj bi blo pol ĹĄele na dirki,ko bi te edn vn poÄu :wink: ) dirka je dirka :D

Napisav sm ka je edn iz ĹĄudra uletu van brezpaglidat kdu gri adzadi

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...