Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Nisem se nic treniral od nedelje naprej... Mislim pa da se bom vozil nekje v blizini Ma! -ja. :)

dost maĹĄ prvega mesta...

zdj je ĹĄe mal naĹĄ Äas priĹĄu :P

hihi

ne vem sicer kako se bom z 1.55 kosal za vami... ampak ... ÄudeĹži se dogajajo :D

Link to post

Kar pomeni, da WTCC 08 ni več samo "kmečko" prvenstvo! Tako smo dobili uradno "licenco" za naše prvenstvo od samih avtorjev igre. Vse lige (med katerimi je po novem tudi slovenska) si lahko ogledate TUKAJ! Tako bo prvenstvo bolj prepoznavno tudi širšemu svetu, kar bi morda pripeljalo tudi naše sosednje (južne) države na kakšno dodatno medsebojno dirko. Vsekakor pa nam to nebi uspelo predvsem brez Vas dirkačev, ki kakrkoli pomagate, dirkate in držite prvenstvo na visokem nivoju! HVALA!!! Prav tako pa so nam avtorji podelili dve brezplačni igri (serijski številki), ki ju bomo podarili tistemu, ki si jih bo najbolj zaslužil!

Moji predlogi:

1.)Eno igro damo KruhuG, ki igre še nima in je VELIKO prispeval k samemu prvenstvu! Mogoče ga tako tudi malo motiviramo k izdelovanju videotov!laugh.gif Je pa pogoj KruhG, da malce natreniraš in postaneš konkurenčen za borbo okoli vsaj okoli 10-15 mesta :wink:

2.) Eno igro obdržimo za medije! Tako ponudimo account raznim revijam, v zameno za kratek povzetek dirke....oziroma malce reklame :) (Joker, razne druge računalniške revije, Avtomania, Avtomagazin,...) Kakšna virtualna novica nebi škodila

3.) Naredimo eno stran vprašanj z prvenstva WTCC in tisti ki bo odgovoril na čim več odgovorov prav dobi igro :wink:

Torej....če mislite, da si igro zasluži kdo drugi....napišite in bomo premislili...?

Link to post

Se bom tut jas pridruzil, me neki grafa jebe, me zanima ce bom mogu menat pred uradno dirko :). Pa soferski trening mi tut ne bo odveÄ ;). Ja pa upam da dobim +60kg seveda.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...