Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

maxl kr zavil si desno, mi ni blo nc jasno kam siliĹĄ :D

hehe

nÄ zato...

bo pa v nedeljo tulk bol Äisto :D

ajaja. lep trening je bil

ne gre in ne grem mi...

ne najdem taprave nastavitve za avto... tale deĹž ni glih... pa ĹĄe shujĹĄat bi mogu

lepih 10 krogov smo meli, Äeprav je bilo prvih 5 malo nesreÄnih.

jurij, kdo bo pa bremzal?

prva dirka, 3x si me butnu v prvem krogu?!?

ne se hecat, no, pa samo rain je bil, kaj bo ĹĄele v heavy rain.. v drugi dirki sm pa mislu da se sploh ne boĹĄ ustavu vse do tribun tako si ga pripokal v 2ovinek in na pesek... tulk je ze bilo govora o tem da prej bremzamo... pa ĹĄe kr... ne mislim se ĹĄe eno dirko prebijat od zadaj naprej samo zato ker je nekdo drug prepozno zaviral...

no hard feelings [this time]... but keep it clean on sunday!!!

matej lepo si se drĹžal drugo dirko, in zadnjih 5 ovinkov je bilo skoraj usodnih zame, ampak kljub ogromni napaki sem te uspel ujet in prehitet v zadnjem ovinku zadnjega kroga... ajajaj... to bo se pestro :D

opazam da se resno da vozit ogledalo ob ogledalu ampak Äe sta oba dovolj pazliva in... premiĹĄljena :D to smo dokazali danes in vÄeraj... malo smole je bilo pa tudi vmes :)

glasujem za sonÄno nedeljo :D

hehe

trenirat bo treba... sam kaj.. ko ni Äasa :oops:

ps: problemi s skini? ĹĄe kdo? tokrat nisem videl avtomobila od Gorana. mi je pisalo chevy in tudi avto je bilo chevy.

vsi ostali ste bili BP :)

zdj a si imel drug skin kot je bil uploadan na net, ker drugaÄe ne vem kaj je [so-mostvenega voznika sem pa normalno vidu]

ne vem.. ne vem.. :(

ma kdo kako idejo?

Link to post
Sm spremenu kamero na "nose" in mam manj pregleda na levo in desno...mi ni ravno vĹĄeÄ zadeva...bo treba dat ON force cockpit view:D

ojoj ... raje ne force cockpit view

hood view zame :)

Link to post
Sm spremenu kamero na "nose" in mam manj pregleda na levo in desno...mi ni ravno vĹĄeÄ zadeva...bo treba dat ON force cockpit view:D

S tem pa men ubijeĹĄ vse ĹĄanse za kaĹĄne pike:D un pogled sm na cesto mam:D

Link to post
Sm spremenu kamero na "nose" in mam manj pregleda na levo in desno...mi ni ravno vĹĄeÄ zadeva...bo treba dat ON force cockpit view:D

S tem pa men ubijeĹĄ vse ĹĄanse za kaĹĄne pike:D un pogled sm na cesto mam:D

tebi so sam te pike pomembne.... :(

2 bad... vso veselje je pa zgleda dost nepomembno...

Link to post
Sm spremenu kamero na "nose" in mam manj pregleda na levo in desno...mi ni ravno všeć zadeva...bo treba dat ON force cockpit view:D

S tem pa men ubiješ vse šanse za kašne pike:D un pogled sm na cesto mam:D

tebi so sam te pike pomembne.... :(

2 bad... vso veselje je pa zgleda dost nepomembno...

Neki me je enkrat pravil, sam envem če je to še vedno alpa..............Tolk pik kuker osvoji, tolk mu da sponozr tudi nagrade :D:P

Link to post

Obid si je vÄeraj po treningu namestil tazadnjo verzijo skinov, tko da ne bo problem.

Kar se pa dirk tiÄe. V prvi sem bil malce preveÄ previden in sem iz drugega mesta padel na Äetrto. Moram reÄi, da sta me oba, ki sta me prehitela, to naredila kar malce grobo. Sem se potem lovil k norc.

Drugo dirko me je pa VonÄina ali pa GlavaÄ od zadaj tako da sem se obrnil in pristal na zadnjem mestu. Potem pa mi je ratalo priti na 6 mesto. Äe bi bila pa dirka ĹĄe en krog daljĹĄa bi bil pa Äetrti, glede na to, da sta se pred menoj dajala sotekmovalec Obid in pa ĹĄe nekdo (se ne spomnim). Sem bil Äisto za njimi in moram reÄt, da je ÄudeĹž, da sta sploh ostala na cesti :D

Link to post
Obid si je vÄeraj po treningu namestil tazadnjo verzijo skinov, tko da ne bo problem.

Kar se pa dirk tiÄe. V prvi sem bil malce preveÄ previden in sem iz drugega mesta padel na Äetrto. Moram reÄi, da sta me oba, ki sta me prehitela, to naredila kar malce grobo. Sem se potem lovil k norc.

Drugo dirko me je pa VonÄina ali pa GlavaÄ od zadaj tako da sem se obrnil in pristal na zadnjem mestu. Potem pa mi je ratalo priti na 6 mesto. Äe bi bila pa dirka ĹĄe en krog daljĹĄa bi bil pa Äetrti, glede na to, da sta se pred menoj dajala sotekmovalec Obid in pa ĹĄe nekdo (se ne spomnim). Sem bil Äisto za njimi in moram reÄt, da je ÄudeĹž, da sta sploh ostala na cesti :D

Ija tebe je postran zanesl... Jz sm biu pa zateboj.. sem spustu gas sam je kr ĹĄe zmer ĹĄlo in bum v tebe... Tisto sem se pa spet jaz pa tvoj kolega:D

Link to post

jurij, kdo bo pa bremzal?

prva dirka, 3x si me butnu v prvem krogu?!?

...tudi ti si me 3x, Äe sva Ĺže natanÄna.smile.gif

ne se hecat, no, pa samo rain je bil, kaj bo ĹĄele v heavy rain.. v drugi dirki sm pa mislu da se sploh ne boĹĄ ustavu vse do tribun tako si ga pripokal v 2ovinek in na pesek...

...hmnja, "heat of the race", pa ĹĄe treba je it na zmago biggrin.gif

no hard feelings [this time]... but keep it clean on sunday!!!

...bom bolj pazil, obljubim.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...