Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

Glede na to, kakĹĄen Äas imaĹĄ na dry, je po moje kar dobr da deĹž pada :D

pol boĹĄ da ti ne povem da so tud taki, k se pelejo 1:41.000 > konstantno pa max pol sec bolĹĄ...

pa da widim kaj boĹĄ na to rekel :P

hehe

bom ĹĄe velik treniral,... da bom priĹĄel tudi sam do tja... Äe mi bo sploh ratalo :)

...se pa ĹĄe opraviÄujem zaradi odpadle dirke, spet so nam v domu server zj..., verjamem da se bodo zadeve uredile do naslednjega vikenda :wink:

predlagam da naredimo vsaj testen practise, ali pa ga narediĹĄ sam, da boĹĄ preveril Äe server deluje [glede na to, da so bili updejti...] da se ne bomo v nedeljo potem lovili...

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Vidim, da Ĺže cel dan (ali celo dva dni) razpravljate o modro belem Seatu, ki ima zadaj napis AC in je kobajagi kamikaza. Da ne bo veÄ dilem, na tej trening dirki sem bil to res jaz, vendar vsekakor nisem kamikaza.

Ja, mea culpa, treniral sem na RAIN, dirka je bila HEAVY RAIN in v prvem ovinku nisem upoĹĄteval mrzlih zavor in gum. Se opraviÄujem tistim, ki sem jih nabasal (vem, da je bil eden teh PaÄnik, ki mi je nato vrnil milo za drago), vendar sem imel obÄutek, da je na voljo dovolj prostora.

McBajs jaz Ĺže od Zendvor-ta trdim za Seat modro bel, avtocomerce napis, in vem da je na tej dirki preveÄ preletel v enega in zdej na treningu enako....kdo je pa ne vem,al emn anrobe piĹĄe al ne, pa itak sej niam veze,sm mal bolj mirno bi moglo bit...

sej kaj m pa jaz cupotu naredu...groza,.... :evil:

Oprosti, ampak kaj je bilo narobe v Zandvoortu. Äe sem kaj narobe naredil ali koga ven zbil, mi povej, katera dirka je bila to in v kateri sekundi je bilo to.

Link to post

Dobro, mrzle juhe ne bomo pogrevali, ker če ne se bomo zarad ene prazgodovinske dirke prepirali v nedogled.

Če se bo kaj neprimernega zgodilo na dirki naj se oškodovanci pritožijo pa bo. Rutar in pika :!: :D

Link to post

Sm prov posnel, ko sm pršu iz službe :D b_sleepy mal preprozno si zaviral ja :) ....sicer pa v temu dežju se bolj malo vidi....ampak še zmeri boljš na treningu kot na pravi dirki 8)

wtcc.jpg

Link to post

ne ni to

pa ne vem na steamu sem se prikljuÄil na naĹĄo skupino pa mi ne dela niÄ

ne vem stari, premal si napisal da bi karkoli lahko ugotavljali...

postavi vpraĹĄanje v drug topic pod vprasanja in odgovori,... pa da ne bomo off-topic tukj govorili...

ufff.. tipam sredino 1:53 kar Äutimo jo... voham da je tukaj :)

zdj morm pa samo ĹĄe z obteĹžitvami potrenirat (> +pol sec najmanj, prej ena cela )

:D

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...