Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

Jebemti, je zajebano v deĹžju vozit. Zdle sm ene 5 krogov odpelal. Pa tisti edini krog, k sm celega ostal na progi sm zvozu 1.56.xxx ... Kok bo to polom ta vikend :) Js bom skos v travi in pesku :lol:

Kok ste vi kej zdej odpelal?

P.S.: Ratalo bi mi zdle 1.54.xxx, če ne bi v zadnem ovinku zapelal s proge :cry:

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Ja, sam na trening dirki ste verjetn prvič sploh pelal mokro. Js se pa zdle že eno uro matram pa mam šele tak cajt. V nedelo bo skrajno zanimivo. Samo obvladat se moram pa nikol s proge it pa bom verjetn mel spet šanse okol 10. mesta.

Link to post

Play...sej drgač tudi kaže kakšno bo vreme 3 dni naprej...tko da je tako v Sloveniji kot na resničnem dirkališču možno videti kakšno bo vreme....potem spet hotlapiranje...tko da verjetn ostaja tko kot je zdaj

Link to post
Na trening dirki se je izkazalo, da je bil 1:53:xxx čas pol position.

Na dirki pa s(m)o vozili okoli 1:55:xxx.

mnja, js sm ĹĄel zdle eno dirko proti kompu pa sm vozu cajte 1.57.xxx

Upajmo, da bo uspelo kej natrenirat do konca tedna. A drugi ne spremljate nč foruma, al nočete razpravlat o vaših najboljših cajtih? :)

Link to post
... al noÄete razpravlat o vaĹĄih najboljĹĄih cajtih? :)

valencia (practise, brez obtezitev):

pb dry: 1:41.7

pb heavy rain: 1:54.9

po dezju bi se ĹĄe dalo kej kje boljĹĄe odpeljat, predvsem pa bi mogu ĹĄe avto malo prenastavljat za kar pa zdj 2tedna ne bo Äasa :(

Link to post
Äe smo lih pri vremenu.............Ĺ koda, da se neda naĹĄtimat da 5 krogov deĹžuje potem pa da se proga poÄasi suĹĄi..................

ja pa kaj ĹĄe!

glede na to da praviĹĄ take bedarije, oÄitno ĹĄe nisi vozu proge ob deĹžju z slik gumami ali obratno

sploh pa ne vem kaj maĹĄ take ideje, ko jih potem ne boĹĄ "podoĹživljal" na progi glede na to da sploh ne voziĹĄ :P

Glede na to, kakĹĄÂĄen ÄÂas imaĹĄ na dry, je po moje kar dobr da deĹž pada

to je brez obteĹžitev :)

drugaÄe ne pridem pod 1:42.0 ;) [Äe ti to kaj pomaga]

konstantno pa lahk reÄem da se pelem 1:43.5 [da bo za ziher] +obteĹžitev in je takoj 1:44.5 :( [morm shujĹĄat]

:)

men sploh ni problem Äe deĹžuje, sam ... ker vem kako bo, ko bo kdo mal prepozno zabremzal in posledicno zalockal gume.. in bomo spet drugi najebali zarad tega [poleg njega]...

tega me je najbol strah, ĹĄe nikol nism mel problema, Äe je kdo dejansko hitrejĹĄi

s konstantnimi Äasi pa vsi vemo kako in kaj se pride do konca :)

Link to post

Mislim Äe bi gledal po slo vremenu, ste vsi tisti ki nam ponujate nevarno cestiĹĄÄe mirni, paÄ niamte nobenhi teĹžav nÄ veÄ dela, kar bo v nedeljo bo, sej ponavadi se Ĺže v petek Äetrtek zelo vidi kako bo vreme,in Äe v petek vidiĹĄ da bi znala biti nedelja slaba treniraĹĄ vse 3 ali 2 varjante, al pa mogoÄe da Äe je deĹž se v sredo pove, sej po drugi strani ej pa tudi trening teden zelo dolg, se prav od pon pa tudi Äe vse 3 podlage treniraĹĄ ,jih dokej dobr dotreniraĹĄ seveda Äe imaĹĄ Äas, zdej je 3x veÄ dela a ne??, jst sm enakega miĹĄljenja kot MA!, doloÄeni Ĺže po suhem delamo guĹĄte drugim voznikom, kaj ĹĄele mokro, in mislim oz. trdim, da bo v Velencijo zelo noro v nedlejo zveÄer in pon dop pa veliko vroÄe krvi...boste vidl.... :arrow: :!: icon_twisted.gif:twisted:

Link to post

Na trening dirki je bil drugi ovinek zelo zanimiv, vsaj na prvi dirki.

Malce slabĹĄe sem ĹĄtartal, tako da sem lepo videl boj treh pred menoj. Sem se odloÄil, da se ne bom guĹžval in da bom lepo poÄasi za njimi ĹĄel. Kar naenkrat pa zagledam v vzratnem ogledalu enega od Lenuh Sporting, ki je prletel v ovinek kot puĹĄÄica. Na mojo sreÄo in pametno odloÄitev, da se nisem ĹĄel guĹžvat, sem zadevo preĹživel. Omenjeni voznik je namreÄ pospravil vse tri dirkaÄe pred menoj in mene zgreĹĄil za milimetre.

Ponavadi bi bil jezen na takĹĄno poÄetje, ampak mi je le pospravil konkurenco. :D

To, da se je proga sÄasoma suĹĄila je bilo vkljuÄeno Ĺže v GP3 in men je bilo full dobra zadeva. SÄasoma je ratala suha idealna linija in potem si moral paziti, da si peljal po njej, ker drugÄe si letel. Pa ĹĄe gume si lahko hladil na ravnicah, tako da si zapeljal na moker del steze.

Link to post
Ja tam pri lenuhu so res kamikaze,mene je za malo zgreĹĄil....na polno v ovinek,sam to ni bilo prviÄ...sam smo se itak vsi malo "boĹžali"

ja jaaaa

(b_sleepy) sm ti si pa tudi kamikaza, Ĺže uno dirko Zendort si kr lepo naĹžigal, zdej to trening tudi, pa zmer na ĹĄtartu v koga uletiĹĄ, Äe imam prav je bil zdej ĹĄtart treninga in na koncu ravnine se mi zdi ,da si ti 2 vn zrinu,lej Äe se pa motim se ti opraviujem,vrejmi tudi jaz nism pridna duĹĄa, mogoÄe ti pa sm mal svetuje, da se malo v prvih sekundah umiriĹĄ, zadne Äase gruntam enako kot Killer_B, raj mal poÄakaĹĄ in grejo ponavdi tudi 3 je vn, uf kaj bo ĹĄele na dirki, Äe nas bo 20+, prvi ovink ma jih bo , nas bo, kr ene 6kom zunaj,.....

Link to post

Ja ok,sam Zendorta sploh pelu nisem,ker me ni bilo doma,to trening dirko smo itak pelali za trening,sam kolikor jaz vem nisem nobenga ven zrinu...pa še oba štarta sem tojk slabo štartal,da so se mimo odpelal...ne vem,poglej si replay...

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...