Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

Glede na to, kakšen čas imaš na dry, je po moje kar dobr da dež pada :D

Se čist strinjam. Js mam PB na mokri 1.44.8xx na time attack. kako bo pa na dirki bomo pa vidl. Pomoje se bomo sam križal.

Sej kko se pa kej bojujete z understeerom? Js mam orng probleme. Al je to "normalno" na heavy rain?

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Ja tam pri lenuhu so res kamikaze,mene je za malo zgrešil....na polno v ovinek,sam to ni bilo prvič...sam smo se itak vsi malo "božali"

opa opa....mal poglejte replay dirke...lenuh sporting sem samo jest zastopal...in pred drugim ovinkom sem bil pred tabo...pometel si me pa ti...oziroma tisti ki je tebe porinil!! mal poglej replay!

Link to post
Se opraviÄujem, Äe sem napaÄnega obdolĹžil. Zdelo se mi je, da je bil modro bel seat.

sej tut je bil.... :wink: pa sej ni vaĹžno, sm neki pa ej vaĹžno,enako velja zame:

SM PREJ TREBA ZAVIRAT BREMZAT,SM TO, TLE VSI GREĹ IMO,ker bi radi Äim veÄ! :roll: Pol pa skapiraĹĄ da pristaneĹĄ na 14+mestu...ah

Link to post

Jst se sicr strinjam z prejĹĄnjim zaviranjem (sam to poÄnem), samo je lahko dvorezni meÄ, glede na to, da prec dobiĹĄ nekoga v rit, Äe le malce bolj poÄasi prideĹĄ v ovinek.

Se mi je zgodilo na obeh dirkah v Zandvortu. DrgaÄ pa men ni neke fajn panike, Äe te kdo mal odzad poĹĄlata. Itak prec vidĹĄ, kdaj te je zanalaĹĄÄ vn zrinu.

Link to post

spremenljivo vreme se v race07 ne da nastavit (vsaj da bi se med samo tekmo spreminjalo ne <- v to sem popolnoma prepriÄan)

kar se pa prvega ovinka tiÄe oz drugega v tem primeru, ĹĄe enkrat povdarjam, pa mislim da se bomo spet hudili na nekatere.... tekme se ne zmaga v prvih ovinkih ampak v celi dirki

[lep primer tega je bila druga dirka v zandvoortu, ko sem celih 7 krogov sledil berlicu, nikjer ga nisem upal prehiteti ker bi bilo lahko BUM, in pred zadnjim krogom se mi je potrpeĹžljivost obrestovala, ko je naredil napako in sem prevzel vodstvo > poglej si replay zandvoort, Race2]

vsak ki je Ĺže peljal po doloÄeni progi (v tem primeru Valencia) sam ve kdaj mora zavirat da se bo ustavil v prvem ovinku in v drugem. Äe je to prvi krog je bremzna toÄka ĹĄe malo prej postavljena.

tisti ki tega ne veste ali ste pozabili pa predlagam 2 varjanti:

1. ko greĹĄ iz boksov se pelji na polno v prvi ovinek in se poskuĹĄaj ustaviti v drugemu oz tako da ga lahko speljeĹĄ, ker so gume in bremze ĹĄe mrzle je to praktiÄno isto kot v driki (+pozor pri polnem tanku in obteĹžitvi je zopet bremzna toÄka Ĺ E PREJ!!!)

2. ko boĹĄ treniral (sam, ne na streĹžniku) se pri izhodu iz garaĹže zapelji v kontra smer proti zadnjemu ovinku, in se takoj obrni v pravo smer ko boĹĄ lahko zapeljal na progo. se ustavi (ali pa poÄasi nadaljuj)... vse do prvega ovinka in zopet lahko "pogruntaĹĄ" kje je bremzna toÄka pri mrzlih gumah ter zavorah...

js upam da bo to vsak vsaj 1x storil da se ne bomo potem grdo gledali med in po dirki, ker ... zaletavanje/izrivanje [joj sori, pozabu,.. itd] ne spada v ligo... [to lahk poÄnete na public serverjih Äe vas je volja]

deĹž ni hec...

za understeer? prej zaviraj, zaviraj ravno [volan], zmanjĹĄaj break pressure Äe ne uspeĹĄ zavirat brez lock-anja gum, mehkejĹĄi avto,...

Link to post

No, ta je bla pa grda. Men neč jasno ko na šihtu berem forum in je Lenuh obtožen kamikaštva :) Sem ful užaljen, ker štejem sebe in moštvenega kolega maxla med ene bolj uvidevnih in s spoštovanjem do drugih udeležencev obnašajoče dirkače(mislim da upravičeno). Modro-beli Seat je pa drgač tudi od Autocommerca. Imate pa v igri tudi opcijo ki vam izpisuje nad avtomobile drugih kdo jih vozi, vklopte si jo pa ne boste več imeli problemov z obtoževanjem napačnih ljudi...

Kar se pa zaviranja tiče je pa tako, prej bremzat če si enmu v riti :!: , če ne druzga je boljš pol druzga obtožt če se vate nabije kot pa da si sam obtožen. Sicer je pa tako da se s časom(ampak žal šele s časom) vsi na ta način navadijo prej bremzat.

P.S.: Zraven se pa še opravičujem zaradi odpadle dirke, spet so nam v domu server zj..., verjamem da se bodo zadeve uredile do naslednjega vikenda :wink:

Link to post

McBajs jaz Ĺže od Zendvor-ta trdim za Seat modro bel, avtocomerce napis, in vem da je na tej dirki preveÄ preletel v enega in zdej na treningu enako....kdo je pa ne vem,al emn anrobe piĹĄe al ne, pa itak sej niam veze,sm mal bolj mirno bi moglo bit...

sej kaj m pa jaz cupotu naredu...groza,.... :evil:

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...