Skoči na vsebino

Sezona 4 [2010/11]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na začetku sezone si zagotovo vedel, ali boš lahko tekmoval ali ne, prav tako si tudi vedel, kdaj so dirke. Odločitev je bila tvoja. Če ne moreš sodelovati na dirkah, je vsaj tvoja moralna obveza, da

Jebemtiš....sm mislu da sem odgovoril s prvim postom za tvojim. Bom še enkrat probal. A se ti upaš trditi, da še nikoli nisi nobenga ruknu in ga s tem oškodoval? Pa če je blo to ponesreči al pa zanala

n00b

Posted Images

Jao Mirko,

ne morm da se nebi oglasil, ko tako strelaš kozle, da bodo še ogrožena vrsta ratali!

ne mi omenjat tvojih lanksih150kil, ker če bi bilo po moje, ti nebi nadaljeval lanskega prvenstva... tako da, bodi raje tiho o tem...

sploh pa ne vem, kaj ti je spet, da še vedno misliš, da udeleženec v incidentu, ki je tudi sodnik, kakorkoli vpliva na izid obravnavane situacije. dj si prosim zapiši zraven računalnika, "Sodnik, ki je vpleten v incident, ne odloča o le-tem!"

pa najprej pred svojim pragom pometi, potem pa ostale obsojaj agresivnosti na dirkah...

Osebno mislim, da čakat oškodovanega voznika (po lastni krivdi ali ne) ne bo nikakor vplivalo na trdoto kazni, ki jo dobi krivec, zato se mi takšen način "dvojnega" kaznovanja zdi nesmiselen in brezvezen,

saj če me spomin ne vara je bila lanska Valencija predmet debate, ko je nekdo naredil paniko, oškodoval voznika, ga kasneje počakal, in kljub temu dobil kazen, kasneje pa se bunil zakaj je dobil kazen...

kaj maš čakat nekoga? a se gremo štafeto? :P

sicer pa, če se prav spomnim situacije Marko Novak vs. Šoster, na ciljni ravnini, bol skor nebi mogu zapelat iz sredine ceste v levo, in Marko, ne vem zakaj nimaš offroad gum gor, da bi lahko izkoristil še travo kamor si bil prisiljen umika.

full podobna situacija se je meni zgodila lani v Okayami, ko me je nekdo podobno zapru, ampak je bil ovinek in točka zaviranja veliko prej, in sem pristal in končal v pesku... tako da... sem se naučil da, bi na tvojem mestu tokrat zadevo zaključil povsem drugače...

ampak ok,

would 'a, should 'a, could 'a :P

ps: mam kopijo, tako da... we can do this alllll day long :P

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post

Marko Novak!

Mislim da je ta izjava," Če sm te pa ruknu, sm te pa lepo počakal in nisva s tem nič zgubila." en mal smešna in kako da nista nč izgubila. Seveda sta oba sta izgubila proti zasledovalcem in oškodovanec je v vsakem primeru izgubil po nepotrebnem zaradi nepremišljenih dejanj zasledovalca.

Da nebo pomote, ker ne mislim samo na vajin slučaj ampak o razmišljanju.

In tu se je vse začelo,kasneje je ušlo iz teme in prav je da je bilo cenzurirano

Link to post

Skor pozabu napisat poročilo.

Q: P2 med privatniki, sicer brez PB a uredu izhodišče za dirko.

R1: Katastrofa, po zapletu z Križnikom in zdrsu polomim vzmetenje (do takrat je kazalo odlično), potem še dva stop&go in končam na koncu.

R2: Zaradi odstopov drugih pridem med pike in na P3 med privatniki.

Slab vikend, kjer bi lahko pobral precej pik med privatniki, a se na koncu ni obrnilo v pravo smer.

Link to post

sicer pa, če se prav spomnim situacije Marko Novak vs. Šoster, na ciljni ravnini, bol skor nebi mogu zapelat iz sredine ceste v levo, in Marko, ne vem zakaj nimaš offroad gum gor, da bi lahko izkoristil še travo kamor si bil prisiljen umika.

Ja ne vem no če te nekdo poprej nekakrat rukne in ga na ravnin zapreš mislim da si je treba nekaj lanskih dirk pogledat kako se je na ravnini zapiralo vsaj Čolak pa še kdo je tako delal pa je bilo vse ok.

Pa Marko sploh nisi zapeljal na travo od kje ideja da si vozil po travi ampak si ostal na asfaltu. Mogoče sem res malo prepozno zaprl ampak tako je naneslo in te kasnejši krog lepo spustil ker bi te lahko spet zaprl.

Na piru se bomo pogovorili pa bo vse spet ok.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...