Skoči na vsebino

Sezona 4 [2010/11]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na začetku sezone si zagotovo vedel, ali boš lahko tekmoval ali ne, prav tako si tudi vedel, kdaj so dirke. Odločitev je bila tvoja. Če ne moreš sodelovati na dirkah, je vsaj tvoja moralna obveza, da

Jebemtiš....sm mislu da sem odgovoril s prvim postom za tvojim. Bom še enkrat probal. A se ti upaš trditi, da še nikoli nisi nobenga ruknu in ga s tem oškodoval? Pa če je blo to ponesreči al pa zanala

n00b

Posted Images

Te dni je prišel nov update (1.2.1.4). Zdaj sem gledal na uradni strani in ga še ni za potegnit (menda nisem spregledal). Steam pa posodobi sam - in je že. Maš mogoče non-steam verzijo igre?

Link to post

"...vodicar je povedal, da se naj zazene spil z race07. ne vem zakaj ampak deluje.

ko pa sem race07 ugasnil, je updejtalo se enkrat in sedaj dela tudi z stcc, tako da predvidevam da tudi z raceOn."

Tole sprobajte, meni je tudi ratalo na ta način.

Lp

PS: Obid je tudi sprobal in potrdil da dela.

Link to post

"...vodicar je povedal, da se naj zazene spil z race07. ne vem zakaj ampak deluje.

ko pa sem race07 ugasnil, je updejtalo se enkrat in sedaj dela tudi z stcc, tako da predvidevam da tudi z raceOn."

Tole sprobajte, meni je tudi ratalo na ta način.

Lp

PS: Obid je tudi sprobal in potrdil da dela.

Vsakokrat ko se špil updejta ali se na novo nalozi je potrebno najprej zagnati race 07 sele nato druge dodatke. Drugače ne dela.

Race 07 je osnovni spil, ostalo so vse nadgradnje race 07 [jezik12]

Link to post

[Jaoo] [Jaoo] [Jaoo] [Jaoo] [Jaoo] [Jaoo]

R1 se mi nasmiha 2. mesto, po napaki Novaka izgubim to mesto proti Šoštru, ki ga ne morm niti lovit, ker laga 5m naprej nazaj...

R2 sem prepričan, da bi bla spet super dirka ampak mi dumpne ta pofukan Race07. Popizdu bom! velik pik šlo po zlu za brezveze!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...