Skoči na vsebino

Sezona 4 [2010/11]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na začetku sezone si zagotovo vedel, ali boš lahko tekmoval ali ne, prav tako si tudi vedel, kdaj so dirke. Odločitev je bila tvoja. Če ne moreš sodelovati na dirkah, je vsaj tvoja moralna obveza, da

Jebemtiš....sm mislu da sem odgovoril s prvim postom za tvojim. Bom še enkrat probal. A se ti upaš trditi, da še nikoli nisi nobenga ruknu in ga s tem oškodoval? Pa če je blo to ponesreči al pa zanala

n00b

Posted Images

Q: Kazalo bolj slabo, nato naredil nekaj dobrih krogov in prišel na P8.

R1: Štart uspe, vendar Mejak pade mimo kot za šalo. Kljub temu pridobim mesto nazaj in lovim Eržena, ki je očitno počasnejši. Uspem priti mimo, nakar v ogledalu opazim Novaka, ki se vztrajno približuje, tudi zaradi mojega prevelikega števila napak. Po moji napaki pade mimo. Po polovici dirke mi končno uspe nastaviti Brake Ratio, začnem delati boljše kroge in loviti Novaka. Kljub vsemu to ni dovolj in po odstopu drugega Novaka končam na P7. Dober štartni položaj za R2, vendar bi lahko bilo bolje.

R2: Štartam v redu, Mejak spet mimo, na srečo pa ima Eržen preveč kil, zato mi uspe uiti. Lovim Mejaka in se mu vedno bolj bližam, ko v šikani naredi napako in pridem na P1. Nato skoraj celo dirko vozim s konstantno razliko 1,5s pred Apatom, ko me v L9 zanese in razlika pade na nekaj desetink. Apat pred šikano preveč optimistično zavira, me zadane in zgubim 3 mesta. V zadnjih krogih, ko poskušam ujeti Apata, naredim nekaj Cut Track in v zadnjem krogu fašem Stop&Go. Pred ciljno črto zapeljem v bokse in upam na čim večji zaostanek za mano vozečih. Končam na P6. Točke so, vendar bi jih lahko bilo več (Apat [guns] ).

Vikend povprečno uspešen, točke so, vendar nisem izkoristil ponujenega.

Link to post

Q: Se mi je dobro izšlo, sem celo za več kot sekundo izboljšal PB ampak še vedno nič posebnega glede na druge :D

R1: Lepa dirka, nič posebnega. Se je lepo izšlo, da sem dosegel 2. mesto med privatniki :)

R2: False start in takoj sem dobil stop & go :( na začetku sem se še nekako boril ampak ni melo pravega smisla... Sem bil že na začetku obsojen na zadnje mesto. :)

Link to post

Q;nije se moglo bolje

Race1:Odlican start i prehitel sam Glavaca i pos. 2 u prvi turn,onda borba sa Novakom i voznja u branik nekoliko krugova,onda Novak pravi gresku i pos 1 za mene i do kraja sam lagano odpeljal trku.

Race 2:Moj PC se restartovao na sam start utrke [wall]

Link to post

Q Presenetljivo dobro 5 mesto saj mi qualy ne gre najbolje pa še Mark me je na koncu prehitel za malenkost.

R1 normalen štart lepa vožnja v koloni potem sem se po napaki Marka mu približal in ga 2 kroga sledil nakar je storil še eno napako in sem ga lepo prehitel. Potem je Marko Novak naredil napako in se zaletel v Glavača kar mi je omogočilo končno 2 mesto.

R2 Spet podoben štart kot r1 ostal za Apatom odvzadaj je bil pa nestrpen Marko Novak. Po nekaj krogih napadanja in ene 6x butanja odvzadaj ali ob strani me končno prehiti na ravnini in se tudi nisem trudil preveč zapirat ker točke so le točke. No naslednji krog naredi Marko M. spet napako malo za tem Naredi Mejak v bmw napako in sem že na stopničkah. Pride predzadnji krog in Mark Apat se zaleti v Škrabo in mi omogočita zmago.

Link to post

Ja glej jaz sem mel 110 kg ti pa 30 pa ne moraš ti potem tako bremzat kot voziš na kvalifikacijah kar poglej kolikox si me nabil 1x sem celo slajdal cel ovinek.

Ti si zadaj zato paziš na tistega odspredaj a je tako. Zapiral sem pa koliko sem mogel saj je dovoljeno.

Link to post

Če maš na ravnini voznika ob boku, ki je zaradi zavetrja še celo hitrjši od tebe (da ne omenim manj kil), potem ga ne morš preprosto zrinit na travo. Pač tko se ne zapira. Če sm te pa ruknu, sm te pa lepo počakal in nisva s tem nič zgubila.

Link to post

Marko Novak!

Mislim da je ta izjava," Če sm te pa ruknu, sm te pa lepo počakal in nisva s tem nič zgubila." en mal smešna in kako da nista nč izgubila. Seveda sta oba sta izgubila proti zasledovalcem in oškodovanec je v vsakem primeru izgubil po nepotrebnem zaradi nepremišljenih dejanj zasledovalca.

Da nebo pomote, ker ne mislim samo na vajin slučaj ampak o razmišljanju.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post

Nesreče pri dirkanju se dogajajo....vedno so se in vedno se bodo. Največ kar lahko nardiš je to, da voznika pred sabo počakaš. Drgač si pa ti taprav da boš tle govoru kako se vozi. Pejt si še enkrat Pau pogledat....če me takrat ne bi bolu k***c za dirko bi ti 10 prijav spisal.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post

Jebemtiš....sm mislu da sem odgovoril s prvim postom za tvojim. Bom še enkrat probal. A se ti upaš trditi, da še nikoli nisi nobenga ruknu in ga s tem oškodoval? Pa če je blo to ponesreči al pa zanalašč. Sam kaj lahko nardiš v tistmu trenutku....praktično nič razn to da ga počakaš.....ne boš verjel, ampak zelo malo ljudi to naredi (vključno s tabo). Do razlike pride le pri prijavah. Jst načeloma ne prijavim nikogar, ker vem, da pri dirkanju prihaja do nesreč. Malce pa je tukaj tudi dejstvo, da je to le igra in ne gre za življenje in smrt. Medtem, ko nekateri pa pišejo prijavo za vsak dotik, ker niso znali zmotat pravilno avta, da bi ga ujeli (tukaj se bom vzdržal poimenovanja voznikov :))

Kar hočm rečt je to, da če te kdo spravi s proge te je seveda oškodoval.....če ti je s tem še malce poškodoval ego, ga lahko mirne volje prijaviš in bo dobil tistih par kil/sekund, da boš ti lahko lažje spal ponoči. Jst vem, da če spraviš na eno cesto 20 avtov, ki se bori za boljšo pozicijo do nesreč bo prišlo. Zato tudi lažje vzamem te incidente.

Sem pa tudi odpeljal malce več dirk tukaj na sloracingu kot ti, tko da ti lahko točno povem za vsakega voznika kakšen stil vožnje ima in ali je fer voznik ali ne. In verjetno nočeš da povem v katero kategorijo spadaš ti.

Če ti pa še kaj ni jasno se lahko pa tudi na piru dobimo pa bomo to po domače rešili.

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...