Skoči na vsebino

Sezona 4 [2010/11]


Recommended Posts

jao shit.. cist sem pozabu na dirko in sem trenutno pri punci in ne bom uspel priti na dirko. Upam, da ni prepozno oz. da ne fašem kakšnega opomina zdj zato.

Dobro dirko vsem skupaj!

Link to post
  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na začetku sezone si zagotovo vedel, ali boš lahko tekmoval ali ne, prav tako si tudi vedel, kdaj so dirke. Odločitev je bila tvoja. Če ne moreš sodelovati na dirkah, je vsaj tvoja moralna obveza, da

Jebemtiš....sm mislu da sem odgovoril s prvim postom za tvojim. Bom še enkrat probal. A se ti upaš trditi, da še nikoli nisi nobenga ruknu in ga s tem oškodoval? Pa če je blo to ponesreči al pa zanala

n00b

Posted Images

Q: Kljub slabim časom na treningih mi uspe odličen krog, kar je bilo dovolj za P1 med privatniki. Sem pa bil zelo presenečen nad imeni pri vrhu. Očitno so kilogrami kar pomembni :)

R1: Dobra dirka, par bumpov, še več napak in ravno dovolj, da nisem zmagal. P2 med privatniki - skupne uvrstitve sploh nisem gledal, ker nismo bili konkurenčni.

R2: Ena slabših dirk. Poleg lastnih napak sem dobil še par "daril" in uvrstitve se ni dalo kaj dosti izboljšati. P4 med privatniki.

Tomaž, čestitke za dve zmagi [ok]

Link to post

Prejšnji teden treniral kako uro, včeraj zvečer treniral pol ure in danes čez dan treniral kako uro. Sm si reku, da moram na konc stisnt, če sm se cel let matral, da dobim ta kurčev P3 v skupnem, drugač sem cel let zaman vozu.

Q: Blo je kar napeto. Skos smo se prehiteval. 10 min pred koncem mi je uspelo odpelat super krog za P1, vendar mi ga je Janko v zadnji sekundi snel.

R1: Soliden štart, a takoj ugotovim, da nekaj ne štima. FFB NIMAM!!! [wall] [wall] Hvala bogu, da sem tok natreniral, da sem skor na pamet znal pelat in FFB ni bil tok pomemben. Pelal nekaj krogov za Jankotom. Nekje na sredini mi ga je uspelo prehitet, nato pa sva imela hude boje do konce dirke. Vendarle mi je po dolgem času uspela dobra uvrstitev in tako P1 [champ]:roll:

R2: Start iz P8. FFB mi je začel delat, vendar sem ugotovil, da sem bil prej hitrejši, ko ga nisem mel, hehehehe :D No preden sem se navadil, sem bil na P7 pred Jankotom. Vsi so nekako delali napake in pridobival sem mesto za mestom. V tretjem ali četrtem krogu pa me je malce komolčarsko po zunanji strani prehiteval Škraba. V T1 je precej na hitro zavil navznoter ovinka in ga posekal tako da nisem mel časa odreagirat. Z njegovim levim kolesom je zadel ob mene in ga je odneslo ven. Žal mi je Škraba, ampak res nisem imel časa odreagirat. Tudi, če bi imel sem imel nekako občutek, da boš prišel pred mene noter in ne bo kontakta. V istem krogu nato prehitel še Marka, v tisti dolgi levi ovinek sem prišel na notranjo stran. Upam, da ni bilo kakšnega dotika, ker si kar naenkrat zginu. Do konca dirke sem moral prehitet še Vedrana. Vedran opravičujem se, ker sem te tako grdo. Ni bil moj namen, da te spravim skoraj s ceste. Oprosti. Do konca prehitel še Marka Novaka in se nakoncu zadovoljiv z P2, saj mi je zmanjkalo krogov, da bi prehitel Mejaka.

Fenomenalna dirka, hudi boji, zelo na tesno. Upam, da bomo naslednje leto tudi tako vštric vozili.

Link to post

Q:Lahko bi bilo boljše vendar se mi je Marko Novak [krniki] skos nastavlu da nism mogu hitrega kroga nardit.. [iz]

R1:Dobr štart potegnem mim, pridem na P12 za Eržena, mama par borb..nakar mal pobegnem ampak v zadnem krogu preveč napak in je šlo na knap..na koncu P1 med privatniki

R2:Dokaj dobr štart gužva in naš dragi Mirko Novak s svojo ladjo križari po cesti in me mal zbije nakar ga hočem prehitet in se mal zahaklam za blatnik in me vrže vn in zjebe suspension, zgubim 3 mesta vendar z vstrajnostjo in dobro vožnjo pridem na P12 in držim do konca dirke, kar je P1 med privatniki..

Zaključek: Sem predvideval da se bom dobro uvrstil ker je to edina proga ki jo poznam dokaj dobro..vendar 2krat P1 je vseeno lepo presenečenje [ok]

Link to post

Q: kar zadovoljivo čeprav smo na treningih pokazali dosti več na koncu P16

R1: Zelo dober štart in konstantna in napadalna vožnja nas je pripeljala do P14 in P3 med privatniki. V 7 krogu sem se odcepil od zasledovalcev in zacel loviti 2 Tomaža in jih tudi dohitel ,ampak Honde sta bile dosti hitrejše od nas!

R2: Še kar soliden štart nekaj časa sva si z Jermanom izmenjevala pozicije, vendar po moji napaki spustil še naprej Križnika, ko je le ta Jermana obrnil sem zacel silovito bremzat da nebi se jaz dobil kaj zraven a me Eržen nabije odzadi kot norca in mi zjebe susp... in tako je bilo sanj za dobro uvrstitev koncano! Na koncu P18

nekaj pik pa smo zasluzili [jezik12]

Link to post

Q:Zadovoljen z nič treninga.

R1:Soliden štart.Nakar me v drugmu krogu odbije Zupan direktno v gume in po nekaj krogih ga ujamem in v zadnjem krogu in zadnjem ovinku ga tudi prehitim.

R2:Soliden štart.

Izkoristim napake drugih in se prebijem na 15 mesto in po nekaj mojih napak padem na 17 mesto in zaklučim.

Link to post

Q: Na practice je kazalo, kot da mi bo ratal dober krog, ampak sem na koncu pristal na 4. mestu. Glavač sam še enkrat mi jokej po steamu, kako ti ne gre, pa kako smo vsi hitri. [guns]

R1: Soliden štart, malce prerivanja, potem pa udarec s strani Apata, ki me iz 4. mesta postavil na 7. Počasi sem skozi dirko pridobival mesta in prišel nazaj na 4. Do konca dirke mi ni uspelo zadržati za sabo Šoštra in končal sem na 5. mestu.

R2: Med dirko sem Apatu rekel, da naj me čuva na naslednji dirki, da se ne ponovi zadeva s prve. Ni kaj preveč pomagalo, saj me je v drugi dirki na istem ovinku prehitel s podobnim manevrom in me zbil za 2 mesti nazaj. Po parih krogih mi je ratalo priti za njega. Opazil sem, da je počasnejši od mene, zato sem se odločil, da bom samo čakal na njegovo napako, ker je bilo prehitevanje na tej progi zelo težavno in riskantno. V četrtem krogu jo je napravil spet v istem ovinku :D vendar je tokrat s sabo vzel Vedrana. To sem izkoristil in pobegnil na 2. mesto. Do konca mi ni ratalo prehiteti Mejaka (čeprav je bilo prakrat zelo blizu), zaradi tega sem tudi zgubil 2. mesto proti Murnu, ki je letel kot sneta sekira.

Ni slabo 3. in 5. mesto, vendar sem upal na malce boljši rezultat.

Link to post

Q: Dokaj dobra uvrstitev. Pričakovanja niso bila velika glede na 105 kg balasta. Ne vem zakaj, ampak ni bilo motivacije danes. Proga mi je preveč dolgočasna, ker je premalo ovinkov za počez.. :roll: Na koncu P14.

R1: Na štartu sem zaspal, a začuda nisem izgubil nobenega mesta. Potem pa spet po zaslugi svojih napak izgubil 4 mesta. Pri izletu in dotiku z odbojno ograjo sem ničil podvozje. Pri lovljenju voznika pred mano, ko sem bil že pod sekundo za njim, mi odnese zadek in spet odletim v zid. Nato sem le še prikrižaril do cilja. Na koncu P17.

R2: Štart sem izboljšal. Po napakah nekaterih pred mano, sem pridobil nekaj mest. Na koncu sem spustil še vidno hitrejšega Apata mimo, ker me kot privatnika ni ogrožal. Na koncu P14, kar je P2 med privatniki, vsaj mislim. Nekaj točk je osvojenih.

Link to post

V zadnji sekundi Q se mi userje s pravim wingom naredit 1sec boljši čas kot sem delal pred uradnimi Q in dobim pole.

R1 super začetek, ampak me kasneje prehiti Murn, v T7. Enostavno sem tam bremzal prej kot vsi ostali... Morda teža kaj pa vem. Super borbe z Murnom vso dirko, nisem želel pretiravati, da ne bi dobil kakšne kazni, na koncu zadovoljen z P2.

R2 nekoliko boječ začetek in padec na 9 mesto. Potem pa mi nekaj prerivanja ostalih prinese 4. mesto, tako da kar zadovoljiv vikend.

Gremo na finale. Prednost je minimalna, tako da se bo treba še zelo potrudit. Sploh glede na to kar kaže Šošter proti koncu VSAKE dirke.

image4.jpg

Link to post

Q: kar zadovoljivo čeprav smo na treningih pokazali dosti več na koncu P16

R1: Zelo dober štart in konstantna in napadalna vožnja nas je pripeljala do P14 in P3 med privatniki. V 7 krogu sem se odcepil od zasledovalcev in zacel loviti 2 Tomaža in jih tudi dohitel ,ampak Honde sta bile dosti hitrejše od nas!

R2: Še kar soliden štart nekaj časa sva si z Jermanom izmenjevala pozicije, vendar po moji napaki spustil še naprej Križnika, ko je le ta Jermana obrnil sem zacel silovito bremzat da nebi se jaz dobil kaj zraven a me Eržen nabije odzadi kot norca in mi zjebe susp... in tako je bilo sanj za dobro uvrstitev koncano! Na koncu P18

nekaj pik pa smo zasluzili [jezik12]

Hehehehe... zokid, kok pa vas je fural tam pr teb doma? [it]

Link to post

Že na treningu sem vedu da bo polomija,saj se nikakor ne znajdem z temi +80 kg.

Q:pričakovan čas glede na trening(slab sem bil ja)

R1:Po uspešnem štartu je šlo počasi vse navzdol dokler ne naredim katastrofalne napake ko me je po desni prehiteval in prehitel S.Golobič in mi z svojim avtom zapru vidni kot zaviralne točke,seveda sem za delček sekunde zamudil in rezultat je bil da sem naletu na Škrabo.Jure če kaj pomaga se opravičujem vedi da ni niti pod slučajno ni bilo kako namerno.

R2:Tudi dober štart in to je bilo tudi vse od dobrega,ker ni kaj za pohvalt in nekako končam na 10.mestu.

PS.

Seljčan! res ne vem kaj ti mene omenjaš v R2, saj tista dva kroga ko sva bila skupaj si bil zadej in kako bom potem jaz tebe zbil ??.

Hja,res da sem več pričakoval od te dirke,glede na lanskoletne rezultate,saj pravim da me dodatni Kg ubiiiijajo.

Link to post

Q: mal sem se igral z menjalnikom in uspel nekak nardit en čas ok

R1: dober štart, sam do konca dirke sem padu nazaj na mesto s katerega sm štartal (6.)

R2: dober štart in prevzel 1. mesto do T1. Ostal na 1. mestu do konca dirke po hudih bojih najprej s Kraljem in nato še z Novakom. Če bi bilo še par krogov nevem, če bi uspel zadržati mesto proti Murnu :)

Overall: best weekend this year [champ]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...