Skoči na vsebino

Sezona 4 [2010/11]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na začetku sezone si zagotovo vedel, ali boš lahko tekmoval ali ne, prav tako si tudi vedel, kdaj so dirke. Odločitev je bila tvoja. Če ne moreš sodelovati na dirkah, je vsaj tvoja moralna obveza, da

Jebemtiš....sm mislu da sem odgovoril s prvim postom za tvojim. Bom še enkrat probal. A se ti upaš trditi, da še nikoli nisi nobenga ruknu in ga s tem oškodoval? Pa če je blo to ponesreči al pa zanala

n00b

Posted Images

Da še jaz neki napišem, da ne bo kazni [iz]

Q: Skozi cele q sestavljal setup tko da je bil čas bl slab

R1: pred dirko spremenil par malenkosti in avto je bil na dirki nevozen [wall] sploh v dooolgem ovinku je understeeral za znort

R2: z malo popravljenim setupom štartal iz zadnjega mesta in se počas prebijal naprej in pri tem zelo hitro obrabu gume...mislim, da se je prvič zgodilo, da mi je proti koncu dirke javu, da imam worn tyres :oops:

Link to post

Gledam lanske čase Q in mi res ni jasno kako... prej sem skoraj živčni zlom doživel, da sem odpeljal 2:34.2. Mogoče še najdem kako sekundo, to je pa tudi vse. Gume bodo pa takoj fuč, vsaj pri meni :D

Link to post

Lahko kdo prilepi tisto datoteko v kateri so bili Car Setupi za vse proge ker je prav prišla tista zadeva. Sem formatiral pa sem si pozabil shranit. Iščem po celem forumu pa ne najdem, vem pa da je bla enkrat debata o tem in je eden (mislim da je bil Murn, nisem 100% prepričan)prilepil svoje setupe in smo jih bili vsi veseli.

Mislim, da je v temi od Oscherslebna... Malo tam pobrskaj, nisem siguren...

Link to post

Mogoče še najdem kako sekundo, to je pa tudi vse.

LOL .... človek....kako lahko najdeš še kakšno sekundo :) Potem sploh še nisi vozil proge :) Pritožuj se takrat, ko boš lahko našel še kakšno desetinko ne pa celo sekundo :P

Link to post

Predolga proga samo za desetinko, sploh pri količini spanja v zadnjem tednu :D

Je šlo dolgo ca. 2:37 ali napaka, potem pa en povprečen krog (vsaj tako sem mislil) brez večje napake in to je bilo to. Zato pravim, da je še kakšna sekunda... ne da se mi samemu podit po progi :)

In btw, meni več noben ne diha za vrat v prvenstvu in lahko samo sledim [champ]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...