Skoči na vsebino

Sezona 4 [2010/11]


Recommended Posts

Q: Ob začetnih napovedih glede časa 2:05 in o mojem prvem dosežku 2:07 sem vedel, da to ne bo to, ampak mi je vseeno ratalo odvoziti dober krog in doseči P11. Ob nadaljnjih poskusih sem vedel, da kaj dosti več ne bo mogoče doseči.

R1: Štartam v redu, tudi prvi krog je potekal normalno, vsaj kar se običajnega Destruction Derby-ja tiče, v drugem krogu pa me nabaše Novak. Kot je to običajno zanj. Uničim podvozje, padem na konec lestvice in le obtežitvi drugih se imam zahvaliti, da mi izgubljeni čas uspe nadoknaditi in zaključiti R1 na P10.

R2: Štart malo slabši, ampak uspem pridobiti dve mesti, pridem na P8, čez ciljno ravnino prehitim Murna, nakar me ta v T1 butne in padem na P11. Po nekaj napakah drugih vseeno pridem na P9 in tako tudi končam R2.

Mirko, ne, nič ne pomaga, če se opravičiš in nič ne pomaga, če zamudiš "delček sekunde", vsaj pri tebi ne. Poglej si 206s in 234s. Pri tebi delčki sekunde nimajo pomena, vse hočeš pridobiti na silo in za vsako ceno in zaradi takih kot si ti, so dirke prava muka, namesto, da bi bile zabava.

Matjaž, če si dobro pogledaš posnetek, ni bilo nobenega komolčarjenja, čez ciljno ravnino sem te prehitel, bil sem čez dolžino tvojega avta, ti pa si prepozno zaviral.

Link to post
  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na začetku sezone si zagotovo vedel, ali boš lahko tekmoval ali ne, prav tako si tudi vedel, kdaj so dirke. Odločitev je bila tvoja. Če ne moreš sodelovati na dirkah, je vsaj tvoja moralna obveza, da

Jebemtiš....sm mislu da sem odgovoril s prvim postom za tvojim. Bom še enkrat probal. A se ti upaš trditi, da še nikoli nisi nobenga ruknu in ga s tem oškodoval? Pa če je blo to ponesreči al pa zanala

n00b

Posted Images

Preden si me prehitel, si bil malce komolčarski (butal me zadaj, na ravnini kar vame zavil,...). Na koncu ravnine pa niti približno nisem prepozno zaviral, ker sem čisto lepo zavil noter po idealni liniji, ti pa si poglej posnetek iz mojega zornega kota pa boš videl, da gremo lepo vsi po isti liniji (še 2 pred tabo), ti pa zaviješ za širino avta bolj noter in tako sva zadela.

Nima veze debatirat, bil je incident. Če meniš, da si oškodovan prijavi sodnikom, zato jih mamo...

Link to post

Škraba, 236sek je popolnoma moja krivda ja in je bila"delček sek" kriva, saj tm vsi tišimo do konca (sem povedu kje in zakaj sem zgrešil). Za 206s se pa ne strinjam z teboj ali pa posnetek drugače kaže (jaz vidim da je tebe zanesl na notri). Ko pa govoriš o mukah si pa oglej tvoj povratek na stezo po najinem incidentu, kar dva si butnu pri vstopu na stezo.

Se pa tudi strinjam z teboj, da vozimo za zabavo vendar roko na srce, da andrenalin dela svoje pa brez zamere. :wink:

Link to post

Q: bez treninga dobro 5 poz

Race 1: Dobar start i super borbe sa mejakom ali pri kraju trke gume nisu izdrzale i finish 8.

Race 2: Opet Mejak ispred mene i repriza race 1,gume is off poslije pola trke,finish opet 8.

Link to post

Q ni šlo hitreje in p6

R1 štart ok nič pridobil spet borba z Markom Novakon in na koncu p4

R2 dobra vožnja dokler me ni Vedran v zadnji šikani zadel v zadnja vrata ter sem končal na p5

Link to post

Q: tiščal kolikor se je dalo, 1/3 malo zadržan, a na koncu ni šlo hitreje kot P3.

R1: kar nekaj rušad na začetku, problemi z ladama, in na koncu P3. dokaj zadovoljen.

R2: dober štart in pozno na bremzanju, zopet malo precenjen vstop Marka Novaka v L1, T4 in dotik ki se je zame bolje končal kot zanj,

kasneje pa... ena vlka tema in zboksali so me praktično na zadnje mesto, na kocu več kot p13 ni zneslo. cela žalost :(

optimistično pričakujem še zadnjo dirko in upam da bom izboljšal rezultat...

Link to post

Lahko kdo prilepi tisto datoteko v kateri so bili Car Setupi za vse proge ker je prav prišla tista zadeva. Sem formatiral pa sem si pozabil shranit. žiščem po celem forumu pa ne najdem, vem pa da je bla enkrat debata o tem in je eden prilepil svojo setupe.

Link to post

Q: Trudil sem se, a ni šlo preveč dobro, čeprav mi je super proga. 8. mesto

R1: Štart povprečen, izgubil sem le eno mesto proti BMW-ju. Nadaljeval na 9. mestu, celo malo napredoval, a sem na neskončnem lomljenem ovinku ujel delček trave in se zavrtel. Padel na zaj na 9. mesto in tam tudi ostal.

R2: Čisto nič za poročat, prav nič posebnega do konca dirke.

Nisem zadovoljen z rezultatom, je bila pa zelo fer dirka v moji okolici, razen malce butanja Kralja v zadnji šikani mislim da v prvi dirki.

Link to post

Q: Sem brez treninga in nisem pričakoval dober rezultat. Mislim da je blo 18.

R1: Lepe borbe in med privatniki končal nekje na sredini.

R2: Na začetku vsi skupaj in prišel celo do 11 mesta nato napaka in odstop.

Izkupiček nič kaj dober.

Link to post

Q: čas sicer ni bil tako dober, sem bil pa kr zadovoln, ker sem progo dejansko še spoznaval.

R1: dosti se je dogajalo, zanimiva dirka vendar z rezultatom nisem bil zadovolen

R2: nikakor nisem ujel ritma, delal napake skoraj v vsakem ovinku. vmes celo pregledal podvozje Jermanu :) na koncu pa celo boljša uvrstitev kot v R1 če se ne motim.

vseeno mi pa ta vikend ni bil tolk všeč. preveč napak...

Link to post

Skoraj pozabil...

Q: Ker sem pozabil shranit setup iz treninga, mi ni uspel narest kkšnega pametnega časa. Štartal z P10

R1: V prvih nekaj krogih pridobil 2 mesti. Nato pridem še mimo Kralja in se približam Mateju Mejaku s katerim sva se do konca dirke borila vendar mi ni uspelo pridt mimo. Končal na P7.

R2: Štart z 2. pozicije in Matej M. hitro pride mimo mene in Kralja. Ker sem pred R2 malenjkost spremenil setup sem imel v prvih nekaj krogih težave v hitrem, trojnem levem ovinku kjer sem izgubil nekaj mest. Skupina prvih desetih smo vozili celo dirko skoraj v koloni in končali dirko v 10. sekundah samo nisem uspel končati višje od P7.

Link to post

Lahko kdo prilepi tisto datoteko v kateri so bili Car Setupi za vse proge ker je prav prišla tista zadeva. Sem formatiral pa sem si pozabil shranit. Iščem po celem forumu pa ne najdem, vem pa da je bla enkrat debata o tem in je eden (mislim da je bil Murn, nisem 100% prepričan)prilepil svoje setupe in smo jih bili vsi veseli.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...