Skoči na vsebino

Sezona 4 [2010/11]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na začetku sezone si zagotovo vedel, ali boš lahko tekmoval ali ne, prav tako si tudi vedel, kdaj so dirke. Odločitev je bila tvoja. Če ne moreš sodelovati na dirkah, je vsaj tvoja moralna obveza, da

Jebemtiš....sm mislu da sem odgovoril s prvim postom za tvojim. Bom še enkrat probal. A se ti upaš trditi, da še nikoli nisi nobenga ruknu in ga s tem oškodoval? Pa če je blo to ponesreči al pa zanala

n00b

Posted Images

Q: mislim da mi je uspelo pripeljati na ene 5-7 mesto z Šostra

R1: dobro štartal in za sabo zadržal Šostra, boje spredaj sem samo gledal, in počasi nabiral razdaljo. V predzadnjem ovinku malo pozno na bremzanju, sem že skoraj ujel avto, pa mi jih je Šoster dodal nekaj in šel mimo, jaz pa v pesek...

do konca nekaj sreče, saj je Marku Novak zmanjkalo bencina, in sem tako končal P4.

R2: dokaj dober štart a nekaj slabši kot prej, z boji in napakami drugih mi je uspelo zagotoviti P2 za Škrabo, ki pa je bil malenkost počasnejši in sem ga lovil vse do predzadnjega kroga, ko sem bil preoptimističen, ga zavrtel in omogočil Šostru zmago. dobil še Stop&Go in odjadral v bokse v zadnjem krogu, ter končal na P4, saj so tudi nekateri za mano bili primorani storiti isto :)

P4 in P4, sem pričakoval več, a kk bi reku po domače, jebe me realizacija.

full sorry Škrabi, za pokvarjeno dirko

server je delal srednje dobro, vmes je nekajkrat zalagalo, a nisem čutil posledic...

čestitke zmagovalcem...

Link to post

Q:Zasegel sem 16 mesto

R1: Soliden štart,prebijem se na 11 mesto in tam ostanem do konca dirke.

R2: Odličen štart,ostanem na 11 mestu in po nekaj krogih se jih ene par pred mano odpelje v pesek in pridem na 8 mesto.Potem sem naletel na Eržena in ga nisem spustil mimo okoli 3-4 kroge nakar naredim napako in me prehiti.

Končal sem na 9. mestu

Link to post

Q: Zaradi odsotnosti nekaterih kar P6 s časom pod 1:55.

R1: Vedel sem, da tovarniškim ne morem konkurirat na dirki, zato sem se boril koliko je šlo in spuščal naprej, ker ni imelo smisla. Bom pa počasi imel nočne more zaradi Mejakovega bmw-ja... kot v Pau se je tudi tu direkt pred mano zasukal-tokrat brez posledic (ne zamerit, ker ne vem kateri točno je bil). Na koncu P8

R2: Štartal iz P1, zamudil štart. Trije takoj mimo. Nato pa na zaviranju čudna situacija kjer se dotaknem Glavača s kljunom in mi rit odnese (mogoče lag?). Izgubim nekaj mest in se nato borim, da pridem vsaj do P1 med privatniki, kar mi je tudi uspelo. Končni P6 zaradi napak drugih.

Tokrat dober vikend brez incidentov - vsaj za mene :)

Link to post

Q: Spet se mi je zgodil enako kot na prejšnji dirki, ko me je diskonektal pred koncem kvalifikacij. V zadnjih par minutah mi pa ni supel postavt zadovoljivega časa. Štartal bolj zadaj...

R1: Slab štart, še slabše nadaljevanje. Pol sem pa ob trku z Denisom B.(sorry Denis) odletu v gume in čist zje*al avto. Dirko zaključil v 3. krogu. [wall]

R2: Boljše štartal in pridobil nekaj mest pol pa pri trku z ...ne vem kom...polomil podvozje. Avto je bil težko obvladljiv ampak sem zdržal do konca. Končal pri koncu uvrščenih.

Za Istambul bo pa treba mal bolj potrenirat, ker za Imolo ni blo nič časa in rezultat je temu primeren. Pa še težak avto sem imel.

Link to post

Q: Pole za velik

R1: Dobr štart, pridobival razdaljo, nato pa ugotovim, da sem tanktal samo za 8 krogov, ker je bil server na practice nastavljen na samo 8 krogov. Takrat mi je vse dol padlo in začel sem delat napake. Prišel sem do zadnjega kroga in nekje na sredini parkiral brez bencina. Očitno vozm kr dost šparavno, glede na to da sem naredil 10 in pol krogov z bencinom za slabih 9 krogov.

R2: Supr štart in supr prehitevanja na začetku....po prvi šikani prišel iz 14. na 6. mesto. Potem so bili pa supr boji. Na koncu pripeljal z Apatom in Škrabo do konca čez bokse :P

Nisem zadovoljen z današnjo dirko....bo pa zato še vedno malo kil. Se vidmo na Istanbulu....tam morm bit pa vsaj sekundo pred vsemi :D

Link to post

Q: Nič treninga od prve dirke v Laguni Seci. Posledično se je videl slab rezultat na 8. mestu. Uro pred tem sem peljal -0.6s boljši čas, a na kvalifikacijah nisem tega mogu realizirat. Posledično zelo nezadovoljen in živčen, ker sem vedu, da bom mogu velik naredit, če hočem pred Marka.

R1: Še kar dobro štartal a takoj naredil napako in po kontaktu z Mirotom padel na 11. mesto. V drugem krogu naredil še eno napako in v izogib, da ne bi s ceste spravil Bašlja, sem se raje sam zapeljal v pesek. Zelo nezadovoljen, živčen, lačen in s poškodovanim prstom sem šel raje dol s serverja, da ne bi še v 2. dirki riskiral in si nakopal še kakšne kilograme, ker realnih možnosti za dober rezultat praktično ni blo več.

Link to post

Pa kaj nujno rabte trening, da v redu peljete? Pa sej ste te proge nadrkali že lani al pa predlani. Vse kar je potrebno je, da nardiš tistih par krogov pred dirko in to je to. Trening je potreben samo zato, da si konstanten.

Link to post

Ja sej, lih konstantnost je problem. Sej sm napisal, da mi je eno uro prej ratalo odpeljat dost boljši čas, tega pa potem nisem mogu ponovit, ker sem vsak krog naredu nekje eno napako pa nikjer na dveh mestih isto. Jaz sem brez treninga nula. Sej ne treniram veliko. Dvakrat ali trikrat po pol ure in je to to v tistih štirinajstih dneh pred dirko.

Link to post

R2 cilj:

Tole je pa bilo zelo, zelo blizu... mi bo žal, da sem predzadnji ovinek zgrešil :D

aaaaaaa!

Šele zdaj sem vidu, koliko sem zgresil p3,

jao zadnja 2 kroga...

stop&go, nesreca, v boxih pa se prepozno ustavu& mogu popravljat, drgač bi morda se ujel p3, hja, če ma hudič mlade, jih ma velik :wink:

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...