Skoči na vsebino

Računalniki


gregor vodicar

Recommended Posts

Hladilnik za 8€ je bolje da ga ne kupiš. Zej že dobiš zraven procesorjev. Sicer ne vseh, nekaterih pa, pa je isti šmorn. Če že boš, mogoče to kar je Senna napisal. Sam sem ga imel, ampak za kako dobro na vijanje ni. Ker si pa rekel da ne boš, pa bo čisto kul. Je pa zelo velik (thats what she said).

Scythe Mugen 3

Link to post
  • Odgovori 630
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

...ja od 9-ih ventilatorjev v ohisju se ne utrne samo solza...dobis lahko tudi vnetje oci in uses

Ko berem ta naš forum, sem ponavadi kar konstantno v solzah.

NE naročujte več na hoh.de malo si preberite ostale slo forume. Do 16. novembra je bil hoh.de insolventen in je v stečajnem postopku. Ljudje so naročili po par 100 eur zadeve in jih niso dobili + den

Posted Images

Če bo potrebno, bom itak (do)kupil še hladilnik, sedaj naj ostane pri default.

No, naročilo je bilo učeraj ob 23.00 oddano (505€).

+ grafinča, ki sem jo naroču pri nas.

Zihr bolje kot uni rabljeni za 500€ - thx to you.

Koliko časa pa zadeva rabi iz Nem do Slo?

Link to post

Bonča je na eni temi (zdaj je ne najdem) reku da hoče kupit nov komp....Jaz sem mu odsvetoval ker bojo v bližnji prihodnosti prišli vn DDR4.

Tako se je tudi zgodilo ;) DDR4 zunaj konec leta ;)

Tako da uni ki kupujejo komp. naj počakajo še par mesecev ker ko bojo DDR4 venih in boš za isti keš dobil vsaj 3x jačo zverino.

http://www.racunalni...konec-leta.html

PS: To svetujem zato ker sem jaz kupu moj komp točno ko so prišli DDR3 kolega pa par mesecev prej (in je dobu DDR2). Cene mojega .....400€...Cena od kolega...800€....Moj je novejši za (dejmo rečt) pol leta deluje pa 3x bol hitro kot njegov pa za pol manj keša sem ga dobil ( in še danes mi poganja 2 spletne strani, server za downloade in server za teamspeak + lahko igram Assetto Corsa na med grafika z 35FPS (komp od 400€)

Link to post

Komp dobil.

Samo sem zlomil en sata napajalni konektor, dobim novega jutri.

Imam eno uprašanje.

Sedaj imam priključen samo ssd disk in trenutno nameščam winse. Na drugem disku, ki ga bom priključil jutri imam pa stare winse. Bo to cool, se jih bo dalo izbrisati? Da ne bo kakšne piz*arije mef obema sistemoma.

Drugače je pa komp špica :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...