Skoči na vsebino

5. Paul Ricard - 8.1.2017


Recommended Posts

To za vreme na endurance smo prosili že pred časom. Če je pa upoštevano, pa organizator že ve.

Ne gre za švicanje. Gre za herce na monitorju, ki oči dražijo,  potem pa jokamo zraven pa peče k strela. In če maš očala, še mancat ne moreš.:D

Uredil - mancSLO
Link to post
  • Odgovori 181
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kaj naj rečem, najprej dosti čustev :), hvala vsem, vidim da se vam je kar dogajalo. Zgleda, da mi je blo tokrat dano, vse se mi je pokloplo in tudi avto je bil odličen za to progo. Seveda brez 1a set

Eko pa sem našel 5 min da dodam svoje občutke . Na jutranjih testiranjih smo z ekipo inženirjev končno dorekli setup .  Nato je sledil en dolgi stint z race setupom da stestiram še gume in porabo

Ni to 72minutna dirka, ki se zmaga v prvih 5 krogih ane Marjan

Saj če ne želiš megle par fajlov v assetto corsa mapi spremeniš, pa ne glede na vreme na serverju bo pri tebi zmer jasno. Sigurno se kdo tega že poslužuje. :P

Uredil - PEK
Link to post

V moji garaži pa panika. Mehaniki živčni. Ob mrzlem vremenu M ne spravimo na temperaturo,  S pa prehitro obrabimo. Probali smo ze nizat pritisk, vecat toe in camber. Pa ne pomaga. Desna stran se kar modra kot pionirska čepica. Kakšen nasvet ?

Link to post

Fantje, eno sem ušpičil.

V pravilniku je napisano, da naj bi se Endurance Long dirka začela ob 20:00, v začetku te teme pa je napisano ob 21:00. Ker ne vem katero uro ste gledali in da ne bi slučajno kdo zamudil, če bi začeli sedaj ob 20:00, bomo to dirko izvedli tako kot piše v prvem postu, in sicer ob 21:00.

Če se slučajno do 19:30 ure uspete vsi javit v tej temi, lahko kvalifikacije začnemo tudi ob 19:30 in dirko ob 20:00.

Se opravičujem za napako, naslednjo dirko pa res začnemo eno uro prej, da se nam potem ne zavleče predolgo.

Link to post
  • B_U_R_I unfeatured in unpinned this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...