Skoči na vsebino

5. Paul Ricard - 8.1.2017


Recommended Posts

  • Odgovori 181
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kaj naj rečem, najprej dosti čustev :), hvala vsem, vidim da se vam je kar dogajalo. Zgleda, da mi je blo tokrat dano, vse se mi je pokloplo in tudi avto je bil odličen za to progo. Seveda brez 1a set

Eko pa sem našel 5 min da dodam svoje občutke . Na jutranjih testiranjih smo z ekipo inženirjev končno dorekli setup .  Nato je sledil en dolgi stint z race setupom da stestiram še gume in porabo

Ni to 72minutna dirka, ki se zmaga v prvih 5 krogih ane Marjan

pred 54 minutami, skopusnik je napisal:

Murn, uni k trenirajo na serverju bojo začel čez 10 dni, uni k pa skos trenirajo se pa itak skrivajo pa to privat delajo.

A na single player ali kje se to lahko skriješ? Kje je fora. Ali ni bolj zabavno, če nas je več na multiplayerju. Meni je že kar malo nerodno, ko imam vedno skoraj največ krogov na serverju...

Uredil - mancSLO
Link to post

Eni so naravno hitri zgleda. Server pa samuje. To je en od razlogov zakaj ne furam AC - samevanje.

Resnim stvarem:

1) Kako zaboga setup iz Silverstona ne deluje tukaj. Kaj je že za nastavit, razumem, samo pri meni je čisto mimo. Nek baseline bi moral obstajat samo ga očitno ni.

2) Po updejtu je 1. krog "ice racing". Samo jaz ? Iz ovinka sploh ne morem na plin brez, da ne bi oversteeral. In ko gre enkrat zadek po svoje ga sploh več ne dobiš nazaj. In to Z4, ki je bil med bolj sramežljivimi avti. Kaj so bile kakšne spremembe glede pritiska gum ?

 

Link to post

Hello everybody. 

Assetto Corsa V1.11 brings some new updates and improvements to the core tyre simulation. On top of that, more adjustments have been made on the tyre values themselves to accomodate the core updates and take advantage of the new features and calculations. As a result, we have some big changes in the GT3, GT2 and Porsche Cup tyres. 

Tyre pressure. 
Cold pressure now starts from 16psi. 
Hot pressure is optimum around 26psi. 

As usual the optimum pressure will take a bit of experimentation depending on the track configuration, setup configuration and driving style. A good range would be from 24 to 28psi.

The lower pressures offer a better control of the cars over low kerbs. Together with changes on camber sensitivity, slipratio calculation, effective radius calculations and more, result in a more involving driving experience and more realistic values and behaviour. 

More tyre compounds will get updated on all the cars, as we are bringing V10 tyre model to maturity and time permits to update the rest of the cars".

Link to post

Moja napoved: nekaj tabolšim pošljem kak yt 6 minutni link, da se med dirko malo sprostijo in smo tle, tle. 

Realno: 2 Audija + 2 Lamborghinija + 3 Mclarni + 2 (Ferreri ali BMW ali Mercedes). Torej bo kaka pika čisto v redu. Mogoče od seštevka odštejem kakih 3- 5, kajti 2,5h ni vsak dan.

Link to post
4 hours ago, mancSLO said:

Namesto GPS-a prodajajo napravo, ki se ji reče "vsaj 50 krogov naredi", setup bomo pa mal pošvercal, pa bo[ok]...

Ok, s treningom začnemo drugo leto :) Srečno vsem ;)

Link to post
  • B_U_R_I unfeatured in unpinned this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...