Skoči na vsebino

GT3 Hotlap Challenge @ Spa Francorchamps


B_U_R_I

Recommended Posts

screenshotksmercedesamgg.jpg

Dirkalniki

  • Audi R8 LMS Ultra
  • BMW Z4 GT3
  • Ferrari 488 GT3
  • Lamborghini Huracan GT3
  • McLaren 650S GT3
  • McLaren MP4-12C GT3
  • Mercedes-Benz SLS AMG GT3
  • Mecedes-Benz AMG GT3
  • Nissan GT-R GT3

Dirkališče

Spa Francorchamps

Nastavitve

    Strežnik: slo-racing.com | GT3 Hotlap Challenge
    Geslo: sloracing

    Podlaga: Optimal (100%)
    Pomoči: Samodejna sklopka
    Temperatura zraka: 26°C
    Temperatura asfalta: 32°C

    Kaj potrebujete

    1. original simulacija Assetto Corsa
    2. DLC dodatke za  Assetto Corsa: DP1, DP2 in DP3
    3. v nastavitvah Assetto Corsa obvezno nastavite  pravo ime in priimek brez šumnikov: ne Murn Matjaž, ne MURN Matjaž, ne Matjaž MURN, ne M Murn... temveč Matjaz Murn

    LIVE timing

    Link to post
    • Odgovori 43
    • Created
    • Zadnji odgovor

    Top Posters In This Topic

    Top Posters In This Topic

    Popular Posts

    Poročilo iz današnjega treninga: Vozil vse razen Mercedes-Benz SLS AMG GT3, saj ima fail na checksum. Avte bi razdelil takole: OP Klasa (sub 2:18): -Ferrari 488 GT3 Z lahkoto 1sek+ hit

    Sem sprobal par krogov z Mkvarni, Audijem in Bemflo. Vse sem vozil na deafult setup. Audi in Bemfla sta igrački in lahko vodljiva, Mkvarna sta pa neukročene živali, sploh ta novi. Nikakor ne ubogata v

    Ah ravno tako porazno pa tudi ni, če toliko ljudi igra AC. Ali si ti pač tak ekspert, da vse tako poznaš. (čeprav ne vem, če me ravno to kaj briga, kaj si) Na moje vprašanje, kaj nastavit (volan,

    Sem sprobal par krogov z Mkvarni, Audijem in Bemflo. Vse sem vozil na deafult setup. Audi in Bemfla sta igrački in lahko vodljiva, Mkvarna sta pa neukročene živali, sploh ta novi. Nikakor ne ubogata v zavojih in je kar polno dela z njimi. Sumim, da se pa z njima da s pravim setupom postavit hud čas. Za Audija in Bemfla lahko povem, da soft gume lepo delujejo in jih lepo ogrevata, čas pa 2.20.sitnica. Probam jutri še Nisana, Mece in Lambota.

    Link to post

    A to ste vsi na default setupih?

    Bi bilo res zanimivo probat samo default na vseh.

    --

    ps: jaz bom probal z čim več avti na default, da res vidim razlike (brez TC). Poročilo tudi sledi.

    Uredil - Mitja Bonča
    Link to post

    Jst ja.

    Danes sem sprobal še Ferlo. Mater je tole igračka :) Prov nariše ti nasmeh na usta, pa ko gas spustiš, naredi tak simpatičen zvok:) Sicer je po deafult nastavitvah počasen po ravninah, tam doseže komaj 250, samo gre pa ovinkih kot naliman in zavore ima po moje najboljše med temi avti. Skratka avto za začetnike, ki ga težko spraviš iz ravnotežja, pa še potem naprej zdrsne zadnji del.

    Glede Mercov, hja meni ne sedejo in pika. Preveč rine nos iz ovinka in stalno jih je treba nekaj popravljati. Sicer so najhitrejši od sedaj stestiranih, ker po ravnini res letijo, ampak mi ne sedeta.

     

     

    Link to post

    za mene tudi vse default, edino 650s sem dodal dva klika na zadnji spojler, drugače je meni čisto nevozen

    je pa - vsaj v mojih rokah - 488 sekundo hitrejši od konkurence z default na spa, bmw pa še vedno igračka za vozit :)

    Link to post
    • B_U_R_I unpinned in unfeatured this tema

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Odgovori na to temo...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

    ×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

    • Temo prebirajo   0 uporabnikov

      Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

    ×
    ×
    • Ustvari novo...