Skoči na vsebino

GT3 Hotlap Challenge @ Spa Francorchamps


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 43
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poročilo iz današnjega treninga: Vozil vse razen Mercedes-Benz SLS AMG GT3, saj ima fail na checksum. Avte bi razdelil takole: OP Klasa (sub 2:18): -Ferrari 488 GT3 Z lahkoto 1sek+ hit

Sem sprobal par krogov z Mkvarni, Audijem in Bemflo. Vse sem vozil na deafult setup. Audi in Bemfla sta igrački in lahko vodljiva, Mkvarna sta pa neukročene živali, sploh ta novi. Nikakor ne ubogata v

Ah ravno tako porazno pa tudi ni, če toliko ljudi igra AC. Ali si ti pač tak ekspert, da vse tako poznaš. (čeprav ne vem, če me ravno to kaj briga, kaj si) Na moje vprašanje, kaj nastavit (volan,

Kater Porsche GT3? :) Edit: aja sej so res neki stari porhi v Blancpain

Dokler ne bodo vsi avti na novem modelu gum je spet tako tako... ker vemo da bodo taljani sred sezone vse updatal.

Uredil - skopusnik
Link to post

Poročilo iz današnjega treninga:

Vozil vse razen Mercedes-Benz SLS AMG GT3, saj ima fail na checksum.

Avte bi razdelil takole:

OP Klasa (sub 2:18):
-Ferrari 488 GT3

Z lahkoto 1sek+ hitrejši od naslednjega GT3 avtomobila. Na default setupu ima že visoko končno hitrost, stabilen na zaviranju, najhitrejši čez hitre ovinke.

1.Klasa (sub 2:19):
Mecedes-Benz AMG GT3:
Najmanj zahteven avto za vozit od celotne GT3 klase, lepo uravnovešen že na default setupu, dosežeš lahko odličen čas glede na stopnjo truda, ki ga je potrebno vložiti.

Lamborghini Huracan GT3:
Drugi najmanj zahteven avto za vozit. Glede na ravnotežje je blizu AMG GT3, ima malo več understeera, ko ga imaš na limitu.
Od vseh GT3 avtomobilov mi je ravno ta dal največ informacij kaj se z njim v ovinku dogaja. Poleg tega ima zelo lepo končno hitrost.

-McLaren 650S GT3

Edini avto, katerega nisem mogel peljati na default setupu, saj me je rit stalno prehitevala [buzara].
Po zmanjšanju sprednjega splitterja in povečanju sprednjega antirollbara, mi je končno uspelo odpeljati nekaj hitrih krogov.
Glede na default setup je je zame najtežji avto za vozit. (ima veliko preveč oprijema spredaj)
Tudi na spremenjenem setupu je bil zame najtežji avto za vozit, saj nikoli ne veš kdaj te bo imel dovolj in te zabrisal iz steze. 

Če bi lahko twekal setupe in si vzel za vsakega čas mislim da bi šli po moči takole:
1.Mclaren
2.Huracan
3. AMG

Zelo verjetno bi bili znotraj 3 desetink. 

2.Klasa (Sub 2:20)
-BMW Z4 GT3
Solidna končna hitrost, najboljši avto na zaviranju, uravnotežen čez ovinke.
Občasno mi je na threshold bremzanju vzelo zadnji konec, vendar nič takega kar se ne bi dalo ujeti.
Proti klasi 1 izgubi na pospeševanju in malo v hitrih ovinkih.

Nissan GT-R GT3
Na default setupu ima vodljivost opeke (massive understeer). Na nobenem področju ni spektakularen, na koncu je imel še presenetljivo dober čas.

McLaren MP4-12C GT3
Od vseh GT3 avtomobilov ravno ta daje najmanj informacij preko volana. Dokaj vodljiv, za moj okus na default setupu preveč oprijema spredaj.

Mercedes-Benz SLS AMG GT3

Moč 2.Klase bi ocenil takole:
1.Mclaren
2.BMW
3.SLS
3.GT-R

WTF klasa (sub 2:21):
Audi R8 LMS Ultra
Najpočasnejši avto čez Eau Rouge in Blanchimont tudi po odstranitvi krilc za cca 5kmh+ proti ostalim GT3 avtomobilom (0 spredaj 0 zadaj).
Zelo uravnotežen avto, kateremu očitno primankuje HP, zadnje krilce pa ima tudi samo 3 nastavitve.
Glede na to da je to moj primarni avtomobil v iracingu, me je tu zelo razočaral.
 

Link to post

Bravo, lepo napisano :)

 

Meni sicer ni jasno, kje ste vi Ferlota tako napalili po ravninah, moj na deafult ni šel bog ve kam. Gre pa skozi ovinke res kot po tirnicah. Če bi sam izbiral bi izbral BMW-ja. Vidim, da sem pa spregledal Lambota, moram probat. Mogoče se pa zaljubim :) 

 

Link to post

 Sem malo pokukal na hotlap rsr stran[fbi].En tip je tud probal vse avte in kar raztural.....vsi verzija 1.63

Lamborghini Huracan GT3 ...2.15.8

Nissan GT-R GT3.... ............2.15.3

Mercedes-Benz AMG GT3.....2.14.9

McLaren 650S GT3 .............2.14.9

BMW Z4 GT3.................... ...2.15.2

Audi R8 LMS Ultra ...............2.15.4

 

Uredil - baty
Link to post

Uff, RSR, ja. Sploh ne vem, če ga imam še. To se je hotlapal, ja. Tam fantje sigurno niso na default...

 

Glede prvrnstva, bi bilo pa bolj pristno, da se pove, kateri dirkalniki bodo, pa ekipe same potem testirajo in izberejo svojega. Glede na čase, pripadnost, kaj tretjega...

Link to post

Če bo GT3 prvenstvo, najbrž ne bojo formule notri :)

Želja je, da so vsi GT3 dirkalniki not. Če bo Ferrari res toliko hitrejši od ostalih, ga bomo izzvzeli iz izbire. Sicer pa je to pogovor za drugo temo. :offtopic:

Link to post

Evo, odpeljal tut jst par krogov s Ferrarijem pa z Lambotom. Ferrari je zelo enostaven, v ovinkih ima gripa še pa še. Lambo je pa na ravninah hitrejši. Čas imam nekako podoben, je pa res, da sem mogu pri Lambotu precej več stvari spremenit, da je bil kolikor toliko vozen + soft gume sem mel.

Če bo še kej časa pa še kakšnega drugega sprobam.

 

Link to post
  • B_U_R_I unpinned in unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...