Skoči na vsebino

Splošna debata


Recommended Posts

Veš koliko ima MotoGP od Rossija? Milijone. Veš koliko imamo mi od Bonče? Ja, prav imaš. Nič. Kateri BMW? Dirkalnika sta še GT3 in GT2. To ni za pokal.

In ne, časa ni dovolj ker to ni bilo pol ure dela da smo vam vse pripravili.

Uredil - skopusnik
Link to post
  • Odgovori 254
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Fantje. A ne razumete? Ni debate. Sprijaznite se. Ni to demokracija. Komur paše vozit, naj vozi. Kdor ne pa pač ne.    S svojim odnosom lepo izražate stanje slovenske (sim)racing skupnosti, kjer nikom

Še ena pomembna informacija  Ekipi RRT se je tik pred zdajci pridružil tretji član, Gašper Zupan, večina ga pozna pod nadimkom "Zupan Skačeš"  Seveda bo letos vse drugače, saj je svoji internetni pove

Eluir Racing je imel danes zasebna testiranja na Zandvoortu.

 Jaz bom dirkal neglede na izbor avta.

Bi ti dal več kot samo en lajk, pa še za kakšno pivo. Edina pametna na tem forumu zadnje pol leta.

Ja, ko "organizatorji" skup držite.[Jel2]

 

Ps.: upam, da bo Miha tole razumel....

Link to post

Jaz komaj čakam na prvenstvo, pa mi ni tok važno s katerimi avti, se pa ne strinjam s tabo Miha, da nimamo nič od Bonče...imamo nekaj odličnih prog in na dveh naj bi se tut vozilo prvenstvo!

Sem pa drugače tut jaz proti, da se nekaj spreminja zaradi enega ali dveh dirkačev, če ste že tako daleč z organizacijo!

Uredil - Ale
Link to post

Jaz komaj čakam na prvenstvo, pa mi ni tok važno s katerimi avti, se pa ne strinjam s tabo Miha, da nimamo nič od Bonče...imamo nekaj odličnih prog!

Sem pa drugače tut jaz proti, da se nekaj spreminja zaradi enega ali dveh dirkačev, če ste že tako daleč z organizacijo prvenstva!

Dej no, Aleš. Na njegovih progah boš vozil, pa marsikater njegov vodič nam prav pride, a ne. A se res tako lahko nekoga kar odstrani, al kaj. 

 

Veš koliko ima MotoGP od Rossija? Milijone. Veš koliko imamo mi od Bonče? Ja, prav imaš. Nič. Kateri BMW? Dirkalnika sta še GT3 in GT2. To ni za pokal.

In ne, časa ni dovolj ker to ni bilo pol ure dela da smo vam vse pripravili.

Miha: Kateri "mi" to misliš.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post

Jaz komaj čakam na prvenstvo, pa mi ni tok važno s katerimi avti, se pa ne strinjam s tabo Miha, da nimamo nič od Bonče...imamo nekaj odličnih prog!

Sem pa drugače tut jaz proti, da se nekaj spreminja zaradi enega ali dveh dirkačev, če ste že tako daleč z organizacijo prvenstva!

Dej no, Aleš. Na njegovih progah boš vozil, pa marsikater njegov vodič nam prav pride, a ne. A se res tako lahko nekoga kar odstrani, al kaj. 

Koga pa jaz hočem odstranit? A ne vidiš, da ga zagovarjam. Nimam nič pri tej organizaciji in tut nimam pravice ali možnosti kogarkoli odstranit. Mislim, da si mal narobe razumel moj post, al si pa spregledal, da sem napisal: "...se pa ne strinjam s tabo Miha..."

Uredil - Ale
Link to post

Če se pač ne morte določeni ljudje sprijaznat s to izbiro avta, pač ne voziš..še vedno je tole prvenstvo namenjeno bolj začetnikom, da je avto čim lažje vozit in da je posledično več bojev. Letos z obtežitvijo najbolših upamo, da jih bo še več. Zato ker pa 3 hitrejšim voznikom nekaj ne paše pa se ne bo nič spremenilo. Vsak se odstrani zaradi svojih razlogov nikomur še nismo prepovedal dirkat.

Link to post

Mi, organizatorji. Ker organizator bi moral zaradi njega zdaj vse spreminjat. 

Nihče ni nikogar odstranil in tudi ne poskuša. Odstranil se je sam, če ne sprejema tega kar ponuja organizator.

cist tako resno me zanima, kaj tako drasticnega je za spremeni, ce trenutni BMW avto (s katerim se je ze vozil) zamenja z BMW M4, kot je predlagal Bonca?  Kaj vse je se za popravit kot naslov topica, zamenjate obstojece skine in sponzorju sporocite spremembo in potencialni banner?

Link to post

Če se pač ne morte določeni ljudje sprijaznat s to izbiro avta, pač ne voziš..še vedno je tole prvenstvo namenjeno bolj začetnikom, da je avto čim lažje vozit in da je posledično več bojev. Letos z obtežitvijo najbolših upamo, da jih bo še več. Zato ker pa 3 hitrejšim voznikom nekaj ne paše pa se ne bo nič spremenilo. Vsak se odstrani zaradi svojih razlogov nikomur še nismo prepovedal dirkat.

Kaj naj pol Mitja in ostali "Huttuji"  delajo na tem portalu ? Naj doniraj, naredijo nekaj world-class prog, objavljajo setupe in demo kroge. Ko jim je treba prit malo naproti pa ne. Dejte pregledat kaj se da naredit. Mogoče se nič ne da, ne rečem. Dejte offline pogledat če je kakšna možnost da bo volk sit in koza cela.

Uredil - MarkoP
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post

Če se pač ne morte določeni ljudje sprijaznat s to izbiro avta, pač ne voziš..še vedno je tole prvenstvo namenjeno bolj začetnikom, da je avto čim lažje vozit in da je posledično več bojev. Letos z obtežitvijo najbolših upamo, da jih bo še več. Zato ker pa 3 hitrejšim voznikom nekaj ne paše pa se ne bo nič spremenilo. Vsak se odstrani zaradi svojih razlogov nikomur še nismo prepovedal dirkat.

Ja Tomaž. ( no to, da se ne bo nič spremenilo, če treh hitrejših ne bo, je pa en velik NE).

Vem, da se sedaj ne bo nič spremenilo. Prvenstvo je organizirano in tu kapo dol. To se itak ve.

Nekako pa je bilo čez poletje na tem portalu zaslediti željo po prvenstvu z drugimi avti, pa tudi to, da nagradnega sklada ne potrebujemo. Če je portal odvisen od tega sponzorja, su tu še druge rešitve, ki bi tudi zadostile želji uporabnikov portala in sponzorju. GT3 in GT2 skupaj na primer (dva BMW- ja).

Ampak so se organizatorji tako odločili in kdor hoče naj pride, kdor pa ne, pa ne. A se ti ne zdi, da bi se dalo drugače?

Link to post

Vsakega, ki bi rad imel kakšno drugačno prvenstvo, z veseljem povabim med ekipo organizatorjev. Marjan, Mitja in ostali, ki  bi vozili GT3 (ali karkoli drugega) - zmenite se, mi dajte vaše predloge (lahko na mail, facebook, ZS, GSM) pa boste probali nekaj organizirat. Jaz bom pa seveda pomagal in pripravil vse potrebno na portalu. Seveda bom vse pregledal, ker želim, da se držimo nekega visokega standarda, ki smo se ga do sedaj. Drugače lahko dirkamo tudi na public serverjih.

Tisti, ki vam je užitek dirkat, ne glede na dirkalnik, se pač prijavite kamor vam pač paše. Če je to BMW prvenstvo, super. Če je to kaj druzga, tudi prav. Nobenega ne silimo v nič, nikogar ne odganjamo.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...