Skoči na vsebino

Splošna debata


Recommended Posts

Ne vem, če je na portalu, kjer se v prvenstvo prijavi 22 konča pa ga 13 dirkačev prostora za več prvenstev.

Ali lahko poizkušaš odgovoriti na vprašanja iz prejšnih treh štirih postov?

Uredil - mancSLO
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post
  • Odgovori 254
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Fantje. A ne razumete? Ni debate. Sprijaznite se. Ni to demokracija. Komur paše vozit, naj vozi. Kdor ne pa pač ne.    S svojim odnosom lepo izražate stanje slovenske (sim)racing skupnosti, kjer nikom

Še ena pomembna informacija  Ekipi RRT se je tik pred zdajci pridružil tretji član, Gašper Zupan, večina ga pozna pod nadimkom "Zupan Skačeš"  Seveda bo letos vse drugače, saj je svoji internetni pove

Eluir Racing je imel danes zasebna testiranja na Zandvoortu.

Matej, kaj pa če bi bilo, bi vozil 2 prvenstva ? Recimo, če bi bilo v nedeljo zvečer po ustaljenem urniku v tednu ko ni uradnega prvenstva ?

Mislim, da konkretnega plana ni. Sam imam sicer nekaj v mislih, vendar je še prezgodaj.

Uredil - MarkoP
Link to post

Fantje. A ne razumete? Ni debate. Sprijaznite se. Ni to demokracija.

Komur paše vozit, naj vozi. Kdor ne pa pač ne. 

 

S svojim odnosom lepo izražate stanje slovenske (sim)racing skupnosti, kjer nikomur nikoli ni nič povšeči in bi vsak nekaj po svoje. Tisti, ki se najbolj trudijo, so vedno najmanj vredni. Vsi vidijo samo neke spletke v ozadju. A mislite, da se sponzorji tepejo za to kdo bo lahko dal večjo nagrado? Pa da nam lepo podmazujejo denarnice, da delamo po njihovih željah? 

Zrihtamo vam tako lepe nagrade in vse kar ste sposobni naredit je jokat in stokat. Hvaležnost pa taka. Nihče pa ne bi nič naredil, da bi bilo stanje kaj boljše. Povabil sem vas med organizatorje, radi bi pa samo odgovore, na vaša preljuba vprašanja in da vam mi zrihtamo, česar se vašim lenim ritam ne da. Malo morgen. 

Pejte na RaceDepartment jokat zakaj majo v RRRE prvenstvo in zakaj ne v AC. Pejte na iRacing forume jokat zakaj ne bi organiziral enga prvenstva, kot ste si ga vi zamislili. Tle se tega ne bomo šli pa si enkrat že zabijte v te vaše tupe možgane.

Še malo pa bom prvenstvo odpovedal in se prijazno opravičil sponzorjem, ker njihove nagrade in naš trud, niso vredni vaših zlatih kron na glavah.

Uredil - Matjaž Murn
  • Upvote 8
  • Downvote 2
Link to post

Samo eno vprašanje: v spominu mam, da se je govorilo da bo vzporedno še eno prvenstvo, pa me zanima a je kaj v planu al ne? Če ni, se bom pač prijavil tu..

Zaenkrat je to drugo prvenstvo zelo daleč od dejanske izvedbe tako da se ne zanašat na to.

Link to post

Kje se pa da nastavit balast ? Rad bi probal 80Kg naložit da vidim razliko. Sicer mislim ,da se mi v prvenstvu to ne bo zgodilo :). Vseeno se pripravim za vsak slučaj.

Marko, če boš preveč pi*darije počel na dirkah, boš tut lahko dobil obtežitev kot kazen, tako, da kar potreniraj...seveda to velja za vse nas, ki bomo vozili prvenstvo!

Link to post

Kje se pa da nastavit balast ? Rad bi probal 80Kg naložit da vidim razliko. Sicer mislim ,da se mi v prvenstvu to ne bo zgodilo :). Vseeno se pripravim za vsak slučaj.

Ne vem, če se da kje offline. Nastaviš drugače na serverju v entry listu ...

Link to post

Bi bilo zanimivo vpisat za vsak entry njegovo dejansko težo :evil:  Ob prijavi torej specificirajte vašo težo.

A nehaš, Marko. Že tako sem skoz zadaj na dirkah, zdej me pa ši iz shujševalko strašiš...

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...