Skoči na vsebino

1. Silverstone National - 10.5.2015


Recommended Posts

  • Odgovori 109
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A to, da ne prijavljaš nobenega, pa lah tukaj napišeš? Js bom samo štel 1 pir za vsak dotik, na koncu na pikniku/srečanju pa "poračunamo".    Aja, pa prevoz dam bom rabu pol.

Kako lažje je vozit, če vse dela BP, ne pa na stari škatli, ko je vse štekalo     Q: Naletel na prazno stezo, odpeljal tak soliden krog in pristal na 6 mestu.    R1: Štart ok, kljub gužvi je vse m

Q: porazno, ne vem kdaj se nazadnje tako zadaj štartal Mislim da 21. mesto R1: nič posebnega, ne spomnim se da bi imel kakšen večji karambol, nekaj napak naredil sam. Glede na to, da sem bil bolj za

Kako lažje je vozit, če vse dela BP, ne pa na stari škatli, ko je vse štekalo :) 

 

Q: Naletel na prazno stezo, odpeljal tak soliden krog in pristal na 6 mestu. 

 

R1: Štart ok, kljub gužvi je vse minilo vsaj okoli mene brez težav. Nato sem dohitel Mraka, lep boj, prišel mimo. V 10 krogu sta Glavač in Eršte postavila blokado v 2 zavoju in si privoščila cigaret. Zaradi dima je nastala rahla zmeda, nekaj obtolčenih odbijačev, vendar nič hujšega, tako da sem do 13 kroga bilk že na 5 mestu. Potem me je Glavač spregledal v zadnjem zavoju in sva spet stestirala bočne ojačitve, ter posledično padla nekaj mest nazaj. (samo fizika pri trkih se mi še zmeraj zdi hecna, ker te kar v eno random stran odbije, ni ravno realno). Do konca sem ujel še Fujsa in ga v zadnjem krogu prehitel za končno 7 mesto. 

 

R2: Odlično smo se razporedili, prav pohvale vsem za korektno odpeljan ogrevalni krog. Potem se je pa začelo. Štart iz P18, švical sem na polno, prehitevanj je bilo za izvoz, saj sem zadaj spremljal, kako si brusijo kremplje Eršte, Murn in Eržen, zato popuščanja ni bilo in je bilo potrebno hitro prehitevati, da sem jim nekako bežal. Enkrat vmes je moj ravno od kleparja pripeljani levi bok ponovno načel Vuk, vendar ni bilo hujšega in sem lahko s predelano aerodinamiko letel naprej. Nekaj krogov pred koncem sem dohitel podium, za katerega sta se vneto borila Fabijan in Ocvirk, zato sem sprva zadevo spremljal. Potem sem šel mimo Fabijana, ki pa je nadel Mad MAx izraz na obraz in sem se mu raje varno umaknil, ter preprečil izlet obeh (vseeno korekten dvoboj). Končno P5  [champ]

 

Pohvale prvouvrščenim v obeh dirkah, organizatorjem in vsem udeleženim za hude fajte. 

 

Se vidimo v naši ljepi, bi rekli  :P

Link to post

Moja debitantska dirka z vami. Standard, kar visok. Ste mi hitro pokazali kam spadam :) Bo potrebno malo bolje razumet AC na sploh.

 

R1: Vse ok, dokler ni Selčan imel več ambicij kot talenta :)

 

R2: Vse ok, Selcan je v T1 zopet pokazal ambicije, žal mu talent ni sledil :) K sreci sem to le opazoval, ker sem slabo startal in bil malo zadaj. Na koncu smo bili PKG racing skupaj vendar sta bila Janko and Ales precej hitrejša od mene in nisem hotel kej kompromitirat...

 

@Tomaž: Malo sem se te izposodil. Ne zameri. Morem še replay pogledat ;)

 

Se vidimo naslednjič. Še to. Ura mi ful ne ustreza. Ne gre skupaj z družinskim življenjem, sploh v nedeljo.

Uredil - MarkoP
Link to post

Prepeljem 60km, da bom ja lahko vozil na kolegovem računalniku in imel več kot 20 fps v dirki, potem se mi AC noče še uro in pol sploh zalaufat in predno uštimam, je še 4 minute do konca predkvalifikacij. Seveda potem pozabim posodobit PLP in evo, vse za nič  [krniki] . Mi je čisto logično, da imajo prednost tisti, ki so vse naredili po pravilih, me je pa tole konkretno rasp****.

No upam, da ste se imeli fajn, se vidimo na grobniku!  :twisted:

Uredil - terga
Link to post

 

R1: Vse ok, dokler ni Selčan imel več ambicij kot talenta :)

 

 

Do večera pričakujem prijavo incidenta.

 

Se vidimo naslednjič. Še to. Ura mi ful ne ustreza. Ne gre skupaj z družinskim življenjem, sploh v nedeljo.

 

V zadnjih sedmih letih organiziranja prvenstev, se je izkazalo, da veliki večini ta termin najbolj ustreza.

Link to post

Pa še jaz:

R1: Štart iz P18 in na koncu borba za P10. Me je Vuk "lepo" zapiral in sem ostal na P11. Super dirka.

R2: Prosim "taboljše", da ne pozabijo, da nisem pod blue flag ampak se borimo za mesta. Na zaviranjih pa je potrebno pri nas slabših to upoštevat. Respect za one, ki so bili sposobni dva ovinka počakat in me prehitet brez težav.

Organizacija: glede na restricted pravilnik je bilo včeraj res vse skupaj bolj bogo. Časi štartov, skini, restarti ipd.

Link to post

Glede organizacije priznam, da sem jaz pogrnil včeraj na celi črti.Težava je bila v tem, da nisem bil pravočasno na PCju v LJ in sem za kvalifikacije vse štimal preko Remote. Ob 19:55 sem štartal iz Litije in ob 20:35 sedel za volan, tako da tudi kvalifikacij nisem uspel peljat.

 

Garantiram, da se včerajšnje težave ne bodo ponovile.

Link to post

Tale vikend polom zame, nisem kej veliko pričakoval niti saj je to zame najbol osovražena proga kar jo obstaja :D Se je že v GT3 vidl..seveda sem preveč gikal pCars in ostale stvari tako da ac bolj malo

 

Q:ni še bilo tako slabo v zgodovini, mogoče zato ker sem imel Kurentov skin  [iz]

R1: Pridobim lepo število mest vozim na 11 mestu, nakar rahla napaka in prehitijo me Koderman in še nekdo, nato pa Pranger v mene in padem na zadnje mesto in ker nisem imel tempa za dirko odstopim

R2: Incident že v prvem ovinku kar se mi ni že zgodilo celo večnost, tokrat me na podoben način zadene Karas in padem med zadnje, nato je par krogov kasneje nesreče v zadnjem ovinku in ob bremzanju da se izognem dobim bombe od zadaj...avto stolčen in zaključim dirko..

Lep vikend, prijave oddane, tako da @MarkoP bojo sodniki odločili kdo je imel preveč ambicij pa mu talent ni sledil  ;)

Link to post

Da še na hitro opišem svojo izkušnjo.

 

Q: Zamudil. Prišel 3 min pred koncem in ugotovil, da mi nastavitve ne štimajo. Šel ven, nastavil volan pravilno in prišel nazaj, ko je bila že dirka.

 

R1: Startal zadnji. Vztrajno sem se prebijal skozi gužvo in vedno staknil kje kakšen dotik, ki me je poslal nazaj kakšno mesto ali dve. Bilo je kar nekaj incidentov, ki jih moram danes pregledati in oceniti ali je šlo za dirkaške incidente ali sem bil oškodovan/sem oškodoval nekoga. Potem se odločim za prijave.

 

R2: Pravijo, da slika pove več kot 1000 besed9xMAAg6.png

Link to post

A to, da ne prijavljaš nobenega, pa lah tukaj napišeš? :P Js bom samo štel 1 pir za vsak dotik, na koncu na pikniku/srečanju pa "poračunamo". 

 

Aja, pa prevoz dam bom rabu pol. :P

Uredil - PEK
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...