Skoči na vsebino

Prihajajoča prvenstva na slo-racing.com


B_U_R_I

Recommended Posts

Takole odgovor od URD smo dobili odgovor: 

Za vse člane, ki še nimajo kupljenega EGT moda bi ga v sklopu prvenstva ponudili po promocijski ceni 3,00 eur. 

Prav tako sem Aleša iz URD povprašal, ali je mogoče da bi zmagovalcu prvenstva ponudili brezplačno kopijo njihovega novega moda AC PX, ki je v predprodajni ceni vreden okoli 10,00 eur, čakamo še na odgovor.

Lepo prosim za komentar, kaj si mislite o organizaciji prvenstva s tem modom, kakšne proge bi vozili in podobno.

Uredil - wid0
Link to post
  • Odgovori 389
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Fural bomo, kar nam boste naštimali, jamral bomo pa v vsakem primeru.

Lahko povem par informacij, da se bo lažje potestiralo... Kdor se bo odločil za hitrejšo klaso naj testira: -Porsche 911 RSR 2017 (BOP kg in restrictor) -Chevrolet Corvette C7R (BOP kg in rest

Kakor sedaj zgleda, bo glavno prvenstvo z ENAKIMI avtomobili, dirke pa bodo spominjale na dobre stare čase WTCCja na slo-racing. Se strinjam tudi s FIXED setupom. Na tega se bo lahko prijavilo 24 dirk

Posted Images

Itak lastim te mode. Naš avtor in Viper sta bila razlog, da se odrečem dvema piroma za ljubljanico.

Je pa scena na AC še nekoliko nepovezana (kot v IR), tako da se kej dosti teh modov ni vozilo. Če se nas nabere nad 15, sem itak zraven.

Link to post

Ob koncu prejšnjega prvenstva smo naredili anketo in kakšen uporaben podatek bi se dalo iz tam potegnit glede same organizacije.

Avto ? Če že vozimo mod, bi rad da zadevo preizkusi kakšen mojster tukaj in oceni koliko je realno narejena. Predvsem fizika. Če že vozimo naj bo nek približek realnosti ne pa kar nekaj. URD ne poznam, težko ocenim.

Proge ? Jaz bi rad videl kakšno manj zveneče in ne toliko komercialno evropsko ime. Takšne proge so glede konfiguracije meni osebno še najboljše. Mills, Road America, Bathrust, Okayama,... Mitjeve proge obvezno. Anketa tudi nekaj pove.

Pa hvala za vprašanje ;)

Link to post

Avto ? Če že vozimo mod, bi rad da zadevo preizkusi kakšen mojster tukaj in oceni koliko je realno narejena. Predvsem fizika. Če že vozimo naj bo nek približek realnosti ne pa kar nekaj. URD ne poznam, težko ocenim.

Tukaj žal nimamo nobenega mojstra, ki bi lahko povedal, če je mod približek realnosti. Najboljše bo, če dirkalnike primerjaš z original GT3 ali GT2 avti. 
Mislim, da nas ni veliko, ki smo sploh peljali dirkalni avto, tako da težko karkoli s čim primerjaš.

 

Silicij, če se bo delalo dva prvenstva hkrati, bo seveda poskrbljeno, da se boste lahko udeležili obeh.

Uredil - skopusnik
Link to post

Kar se oraginazcije tiče meni osebno niso potreban neka sponzorska sredstva in denarni sklad ter materialne nagrade. Če zgolj samo dirkamo mi je povsem zadosti. Zadnju FUN race je čisti dokaz tega. Tisti, ki smo bili smo uživali.

Link to post

Sem za kakršnokoli obliko prvenstva. Nagrade so mi drugega pomena, važno da se žgemo na stezi. Če bo to spet BMW prvenstvo super, če kaj drugega tudi prav. Je pa tako, da hitrejši kot bodo avti, večje bodo razlike med nami. Lahko pa damo Lotusovo formulo pa naredimo prvenstvo F1 8)

Link to post

Hvala za odgovore :lol:

Ne gre se tukaj za denarni sklad, gre se mogoče, da podpremo neko slovensko moddersko ekipo in mogoče tudi obratno, da oni z nekim skontom nas. Ne vem sicer čisto točno, kdo tukaj je odgovoren za organizacijo prvenstev ampak sem si kar sam dovolil malo povprašati okoli in poskušati pripraviti morebitni "teren". 

Tako kot je MarkoP omenil Mitjev Spielberg obvezno bi spadal v ta kontekst tukaj sploh ni dileme.

Kaj predlagate, da se obrnem na admine in povpraša za potencial te ideje?

 

Link to post

Ne gre se tukaj za denarni sklad, gre se mogoče, da podpremo neko slovensko moddersko ekipo in mogoče tudi obratno, da oni z nekim skontom nas. Ne vem sicer čisto točno, kdo tukaj je odgovoren za organizacijo prvenstev ampak sem si kar sam dovolil malo povprašati okoli in poskušati pripraviti morebitni "teren". 

S tem se povsem strinjam. Sklad sem omenil, ker je imelo prejšnje BMW prvenstvo, kar velik denarni sklad. Enkrat je Skopušnik omenil celo 600€. Hotel sem povedat, da če to je toliko boljše, naj pa to ne bo pogoj ali pa ovira pri organizacij prvenstva. Samo da se dirka.

Link to post

Pri toliko avtomobilih, bi vi vozili plačljive dodatke? Mislim da smo ravno zaradi tega, ker smo vozili Dream Pack avto, v prejšnem prvenstvu zgubili vsaj 2 voznika.

 

V primeru da bo res BMW prvenstvo v2, upam da vključite proge Magione in Zandvoort. [iz]


P.S.

Je s tem novim forumom možno, da bi prijavljeni člani v prvenstvo izbirali proge s pomočjo ankete?
npr 12 opcij, od tega se jih top 6 vozi ? 

Link to post

Ah, če je volja, 3€ nebi smel bit tak problem. Mene pri tem modu še najbolj motijo imena (Venom ipd ). 

Po tem je lahko vprašljivo tudi to, da bi bilo pri 'toliko' avtomobilih zopet BMW prvenstvo.

Zaradi mene sem zraven kakorkoli. Sponzorstvo je vsekakor za podpret ( se je nekdo nekaj potrudil), niso mi pa nagrade nobeden razlog za udejstvovanje. Raje dam več za članarino, pa furamo "kar hočemo" Sloh pa to, da je ob debatah skozi prvenstvo nagradni sklad argument, zaradi katerega  je treba kakorkoli pazit, kaj boš predlagal in komentiral.

Link to post
  • B_U_R_I pinned in featured this tema
  • B_U_R_I unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...