Skoči na vsebino

Prihajajoča prvenstva na slo-racing.com


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 389
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Fural bomo, kar nam boste naštimali, jamral bomo pa v vsakem primeru.

Lahko povem par informacij, da se bo lažje potestiralo... Kdor se bo odločil za hitrejšo klaso naj testira: -Porsche 911 RSR 2017 (BOP kg in restrictor) -Chevrolet Corvette C7R (BOP kg in rest

Kakor sedaj zgleda, bo glavno prvenstvo z ENAKIMI avtomobili, dirke pa bodo spominjale na dobre stare čase WTCCja na slo-racing. Se strinjam tudi s FIXED setupom. Na tega se bo lahko prijavilo 24 dirk

Posted Images

Vstajam 3:45 vsako jutro in sem na šihtu 10-12 ur,kjer moram biti zelo zbran,ker drugače sem lahko ob prste. Ja,žal mi ne znese ta časovnica. Kot pravim,se bom že zadovoljil z fun dirkami,ki jih po mojem ne bo manjkalo. Pa tudi sam lahko kdaj pa kdaj postavim kakšen fun race server v petek,soboto,da se malo skupaj odpeljemo.

Link to post

Potrebno je gledat na večino. Po moje nas 95% gre v službo od 6h do 8ih zjutraj. Pri takih urah pa ne bi sme biti problem iti v posteljo ob 23h ? Jah, no razen če je pol še tam domača naloga, ki se zavleče.

 

Mislim, da je problem v udeležbi ravno obraten. Ob 19h začet je zgodaj. Takrat so ure večerje, ure dnevnikov, ure ko gredo otroci spat,... Če bi se vse skupaj začelo recimo takole:

 

19:00 Trening (lahko tudi prej, zakaj pa ne)

21:00 Kvalifikacije

21:30 Dirka

 

Pri 30 krogih, ki trajajo 2 min zadeva konča ob 22:30, kar je še vedno znosna ura.

Link to post

Moje mnenje glede začetkov:

- trening 30min, začetek ob 19:30 (ali tudi če ga ni, saj trenira se itak offline, oziroma pred vsem tem kjer koli pač, ker to še vedno ni RL, kjer je na voljo samo dirkaški vikend, brez možnosti treniranja, razen nekaj prog za (pred)sezonska testiranja)

- kvalifikacije 30min, začetek 20:00

- dirka, začetek ob 20:30

Link to post

Meni se pa zdijo 30 min kvalifikacije čisto odveč in predolge. Dosti se omenja predolg trening. Jaz treninga pred dirko nikoli nisem jemal kot dobeseden in 100% trening, ampak kot obdobje za povezovanje na server, debato itd. Včasih pa je tudi za admina fajn, če pride do kakšne napake in je lepo imeti pol urce viška, da se napake poštimajo.

 

Pri kvalifikacijah bi jaz predlagal superpole oziroma čas, ki zadostuje za 2 hitra kroga. Potem bi se bilo že treba odločati, če se splača riskirati krog na polno ali raje odpeljati soliden krog. Recimo temu nekaj več taktike :)

Link to post

Meni se pa zdijo 30 min kvalifikacije čisto odveč in predolge. Dosti se omenja predolg trening. Jaz treninga pred dirko nikoli nisem jemal kot dobeseden in 100% trening, ampak kot obdobje za povezovanje na server, debato itd. Včasih pa je tudi za admina fajn, če pride do kakšne napake in je lepo imeti pol urce viška, da se napake poštimajo.

 

Pri kvalifikacijah bi jaz predlagal superpole oziroma čas, ki zadostuje za 2 hitra kroga. Potem bi se bilo že treba odločati, če se splača riskirati krog na polno ali raje odpeljati soliden krog. Recimo temu nekaj več taktike :)

 

1. Glede treninga, saj v primeru, če so težave s serverjem, se potem vse zamakne, glede tega ne vidim problema (mi je pa občutno odveč uro in pol čakati da mine).

2. dober predlog glede kvalifikacij, dajmo raje na en krog, bo še bolj zanimivo.

Link to post

Ja sej zato pa krajši čas trening. 45 minut je čisto dovolj, tudi če so težave se jih ponavadi opravi v 15 minutah. Glede kvalifikacij pa se strinjam da bi imel superpole, tako kot smo že mel včasih ne vem sicer kje ampak mislim da je blo v wtcc seriji. Veliko bolj zanimivo.

Drugače pa problem nastane ko more kdo od nas nadomeščat tistega ko ponavadi server laufa. Men ni problem postavit serverja za 2 ure takrat ko je akcija in se dogaja na njem, mi je pa mal škoda da mam prej uro in pol practice mode postavljen, na server pridejo pa šele po 45 minutah, ker takšna je praksa na slo-racingu trenutno.

Link to post

Tut jaz se strinjam glede kvalifikacij...Superpole ali pa največ 10 min. Tut trening predolgo traja ampak, če nobenega nič ne stane, da je tolk dolg, se s tem nebi preveč ukvarjal. Mogoče bi blo zanimivo imet 2 krajši dirki, škoda pa je, da se grida (še) ne da obrnit za R2.

Link to post
  • B_U_R_I pinned in featured this tema
  • B_U_R_I unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...