Skoči na vsebino

Prihajajoča prvenstva na slo-racing.com


B_U_R_I

Recommended Posts

Tudi sam mislim,da se je brez veze kregati. Mislim,da bomo v končni fazi naredili tako,da bo vsem ustrezalo. Jaz se umikam iz te "prvenstvene srenje" in bom čisto zadovoljen z kakšno fun dirko,ki jo bom organiziral v stilu CLIO CUP,ki sem jih že kar nekaj izpeljal in bo tudi to vredu. 

Link to post
  • Odgovori 389
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Fural bomo, kar nam boste naštimali, jamral bomo pa v vsakem primeru.

Lahko povem par informacij, da se bo lažje potestiralo... Kdor se bo odločil za hitrejšo klaso naj testira: -Porsche 911 RSR 2017 (BOP kg in restrictor) -Chevrolet Corvette C7R (BOP kg in rest

Kakor sedaj zgleda, bo glavno prvenstvo z ENAKIMI avtomobili, dirke pa bodo spominjale na dobre stare čase WTCCja na slo-racing. Se strinjam tudi s FIXED setupom. Na tega se bo lahko prijavilo 24 dirk

Posted Images

Sem se bal da bo nastalo kaj takega , zato pa sem napisal da ne dregam nikamor ampak da si želim slišati samo nekaj dejstev  v prid AC pred P.cars .

Silicijeva dolina : upam da nam uspe zvozit par fun dirk , pa tudi če ne bojo v champ formatu . Samo da bojo napovedane teden naprej , da se bo možno pripravit . Ker tudi priprava na dirko zna biti posebna , sploh priprava taktike pri daljših dirkah z postanki  .

Link to post

Ja,fun dirke za P.CARS bodo napovedane najmanj en teden prej,da se lahko vsak malo pripravi. Vse bo objavljeno tukaj na Slo-racingu kot je že navada in tudi na Steam-u ( P.Cars Slo-racing ) bo objavljeno. Nič bat,jesen je tukaj in prav tako je pred nami dolga,hladna zima in nam bo vroče,ko se bomo podili po virtualnih dirkališčih ;) Kar pripravite se,ker moj BMW Z4 GT3 je že pripravljen z dobrim setup-om :D

Link to post

Silicij to je odgovor, argument je pac lahkotnost igre. Skopo pa ima itak problem z  egotom, ker ga nima. Ego ima namreč njega. Skopo prosim upostevaj navodila Matjaza. Brez zaljivk.

 

Silicij to je odgovor, argument je pac lahkotnost igre. Skopo pa ima itak problem z  egotom, ker ga nima. Ego ima namreč njega. Skopo prosim upostevaj navodila Matjaza. Brez zaljivk.

Ti sploh veš kaj blebetaš? Ti mene zmerjaš z vzdevkom Skopo. Če ne moreš sprejeti odgovora na svoje vprašanje, potem ne sprašuj. Tebe sem pa verjetno užalil s tem, ko sem ti rekel, da uporabi glavo, v kateri zgleda ni kaj dosti... Enim lažje meter v rit kot milimeter v glavo...

Do nedelje imata ob restriction from posting. Cool the f#"% down.

Link to post

Glasovanje bi bilo brezpredmetno .

Ker sploh ni bilo zastavljeno nobeno vprašanje . Predstavljen je bil predlog da se organizira kratek champ. v igri P.cars.

Kar je odlična ideja ! Za tiste ki si trenutno lastimo samo igro P.cars .

Brez vsakega problema je lahko vsporedno oz iztočasno organiziran champ v AC .

Kolikor sem jaz razumel je bil pripravljen vse kar se statistik in serverjev tiče vodit silicijeva dolina . Tako da sploh ni obstajak nikakršen problem .

 

Link to post

Ja,to bi bilo fino,bi imeli bolj pisano druščino(GT3 in GTE in še DP) ;) 

Glasovanje bi bilo brezpredmetno .

Ker sploh ni bilo zastavljeno nobeno vprašanje . Predstavljen je bil predlog da se organizira kratek champ. v igri P.cars.

Kar je odlična ideja ! Za tiste ki si trenutno lastimo samo igro P.cars .

Brez vsakega problema je lahko vsporedno oz iztočasno organiziran champ v AC .

Kolikor sem jaz razumel je bil pripravljen vse kar se statistik in serverjev tiče vodit silicijeva dolina . Tako da sploh ni obstajak nikakršen problem .

 

Ja,za p.Cars sem mislil jaz narediti vse potrebno (če pa bi bil še kakšen pomočnik pa toliko bolje),da bi se izpeljala v jesensko/zimskem času fun prvenstvo. V mislih sem imel,(kot sem že napisal) GT3 serijo ali pa Renault Clio Cup. 

Link to post

Benjamin, saj si pa organizator, torej lahko v vsakem primeru poskusiš z organizacijo prvenstva. Skušaj se izognitii "uradnim" dnevom in uram, ki se ponavadi uporabljajo v ligah na sloracingu, da ne bo konfliktov (npr. nedelje zvečer), potem boš pa itak videl, če je kaj zanimanja in če se splača izvesti prvenstvo.

Se pa strinjam z ostalimi skeptiki. Po moje ni dovolj ljudi, da bi bila izvedba smiselna. Še vedno pa lahko probaš in nam dokažeš nasprotno :)

Link to post

Pcars je še prebuggast se mi zdi. 

Ja,to pa drži. Včeraj vozil na Brands Hatch in zadel nevidni zid (land mine). Nekaj dni nazaj na štartu dirke padem z neba na štartno linijo in seveda avto poškodovan(totalka). Potem spet ena dirka z letečim štartom in pred menoj en avto stoji na mestu(to je takrat,ko ima še igra pod nadzorom vozila,tako,da se mu nisem mogel umakniti. Skratka igra ima zares dosti bug-ov glede na to,da je že 4.0 verzija.

 

Benjamin, saj si pa organizator, torej lahko v vsakem primeru poskusiš z organizacijo prvenstva. Skušaj se izognitii "uradnim" dnevom in uram, ki se ponavadi uporabljajo v ligah na sloracingu, da ne bo konfliktov (npr. nedelje zvečer), potem boš pa itak videl, če je kaj zanimanja in če se splača izvesti prvenstvo.

Se pa strinjam z ostalimi skeptiki. Po moje ni dovolj ljudi, da bi bila izvedba smiselna. Še vedno pa lahko probaš in nam dokažeš nasprotno :)

Ja,imaš prav,ampak meni ni cilj,da bi se dokazoval,ampak,da bi se zabavali ;) Nikakor ne bi bil ovira vašemu AC  terminu,ki je ponavadi nedelja zvečer,saj bi lahko naredil recimo v petek zvečer ali pa recimo v nedeljo ob 17h (takrat ni nekih dirk,smučanja,skokov,biljarda,... :) . Zdaj koliko bi se zbralo ljudi ne vem,ker iz izkušenj vidim,da vedno nekaj pride vmes,ampak tako pač je,ker vsi imamo tudi RL. Najbolj pa se bojim bug-ov v igri,kot sem že zgoraj napisal. Ali je smoterno naredit prvenstvo? Nekaj velikega kot so bila prejšnja prvenstva v Assetto Corsa ziher ne. Kakšno majhno fun prvenstvo pa morda ja. Bom poskusil,pa bomo videli. 

Link to post
  • 2 weeks later...
  • B_U_R_I pinned in featured this tema
  • B_U_R_I unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...