Skoči na vsebino

Gran Turismo 5 [PlayStation 3]


play

Recommended Posts

  • Odgovori 219
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tapravi drifterji imajo mušice na boku avtomobila! kje jo maš ti?

Sploh nism videl tega, še vedno stoji skrit, in ni šel v javnost, ne vem, pomoje ne bo nič,ker ni časa za vse, mogoče pa... Nov DLC ponuja tudi Slike by Barthez Lamborghini Aventador LP700-4

Če slučajno še kdo vozi GT5, se vozi že 4 sezona lige. Vabljeni, tudi za naprej. Če niste za ligo, se večinoma zberemo proti večeru, srede ali četrtki, dirke pa v soboto. lp LINK

Ja, lahko se kej zmenmo, sam kaj ko nimam nič cajta testirat tega ... Samo med vikendi sem doma, takrat pa tist pol urce cajta, ko mam, ponucam za WTCC odpelat par krogov :) Bomo se zmenil zdj decembra, če bo kej več cajta. Menda bo :)

Link to post

Veam da vam slor nabijalcem ni takega pomena, a vsen rad delim vse z vami!

Z eno besedo:jebena norišnica do kraja!!!

Sicer moja pisava je resno slaba, a vseeno naj nekaj napišem in grem takoj nazaj nabijat, sama uvodna špica je tako lepa, da le gledaš in gledaš,dolga, dobrega pomena (sledi hd video by gt.si), zelo všečna, ima neko zgodovino.

Da se vstavim pri teh kritikah in replayih, meni osebno niso pomenila veliko in sem imel prav (ok razumeti me je da sem res malo preveč fukjen na gt serije), do sedaj sem pregledal le menije, hitro izklopil glasbo med vožnjo in pregledal arcade način vozila.

Probam neko Aem predelano s2k in kje naj začnem, sicer pomagala sem dal na 0, mislim da le tcs je vedno na 5 in občutek me je napeljeval,da se v tem načinu ne bo glih hudo vozilo.

Aj...., lahk rečem le komur je bila GT4ka lušna, vsaj delno, mislim da mu bo tole kr norija,(igram le na plošček, ju3 probam volane), same tipke so navadne (hvala bogu da jih niso spreminjali), odlične, zelo lepo občutljive,pa ne preveč, kot pri Fm3, pač kolikor daš daš, lepo občutljive,ko popravljaš avto, enako gas,zavora..

Hitr vzemem kobilo od Focusa WRC (kaj je lep), notranji pogledi oz. od obeh vozil sta tako lepi..ajajjaa, nato grem z kobilco v drift način,zberem neko malo luškano progico in nočem driftat,grem v nasprotno stran,da sprobam celo progo, ne le odsek drifta.

Hajj, gume se tako lepo poznajo na cesti, ostanjeo zelo zelo dolgo, ne zginjajo da jih sam vidiš , zginjajo takrat ko jih je veliko, pa vseeno nism videl špila, da tako lepo ostanejo na cesti, kaj bo ko bo 10 vozil na cesti,lepota čista.Če imam prav zadne puščene gumena cesti ostanejo zelo dolgo, ali upam da kr celo vožnjo.

Malo si ogledam video,ko si na travi gre trava po luftu,res lepa travca, ko se kadi iz gum, pa to je najlepši dim kar sem jih kje videl, tak umirjen,lep,lepo plapota,zginja umirjeno lepo,..resno vse skupaj težko opišem!

Mi ni dost konjičev, vzamem F40 in grem neko mestno osko progico en time trialček skurit, sm debelo gledam, pa kakšni so to objekti v sami igri, ma ne no...

Enako dam tcs na 0, kdo še rabi tcs, pa to je muzika zvoka,vožnje počez,lovljenja vozila,bližanje do ograje,poravki vozila, res rahli popravki, kako se lepo slišijo bankine, čutijo na ploščku, vibra je pomoje ornk zbolšana,pozabljam zvok vseh teh 3 vozil, ko se šalta v nižjo, sicer običajni je odličen, je pa zbolšan od gt4-ke, kot sem omenil, sej ne morjo nardit za 1k relanega čistega zvoka vseh vozil.

O grafiki niti ne bi razlagal,presodite sami, igram na Samsung lcd 22col ful hd-pc monitor,(zelo lepo, vseeno imam malo premajhne črke,za opis vozil oz tiste katere so manjše, druga pesem bo na 82cm ali več), povdarek sem dal v tej 1h vožnje na igralnosti, odzivnost ploščka, občutek vožnje, ko vozilo zanaša, vam povem, da boste veseli, tisti pa, ki vam je bil gt4 všečen,pa pomoje presenečeni.

Grem špilat, kaj čem, se oproščam moji pisavi in mojemu slogu izražanja, pač tko je!

Link to post

Tole pa kr zanimivo izgleda! In to na arcade. Kako je šele na simulation...Sem kr dost prešpilal GT4, tko, da me je tale GT5 kr zamikal!

Play dej men posodi PS3 in GT5, pa bom jaz en povzetek napisal. Mam več cajta k BURI. :wink:

PS: Play zamenjam PS2 (s čipom) in vse orig. špile k jih mam (ne ravno velik) z doplačilom za PS3 in GT5. Dej mi eno dobro ponudbo!

Link to post

Tole pa kr zanimivo izgleda! In to na arcade. Kako je šele na simulation...Sem kr dost prešpilal GT4, tko, da me je tale GT5 kr zamikal!

Play dej men posodi PS3 in GT5, pa bom jaz en povzetek napisal. Mam več cajta k BURI. :wink:

PS: Play zamenjam PS2 (s čipom) in vse orig. špile k jih mam (ne ravno velik) z doplačilom za PS3 in GT5. Dej mi eno dobro ponudbo!

Lej Ale veš da se bova neki dobrga zmenila, vse se da!

Posoduuu hee, zdej bo gt portal, pa itak bom rabil koga ki bo kaj napisal, se bova mal zmenila!

Ja ta F40 je org, čist nič predelan, vozil sm le nekje max 6 krogov, ker je toliko prog, da resno ne vem kaj naj vozim, mislim kombinacij prog.Pa to je vožnja na plošček,jostick...čakte da dam volan dam gor!

Trenutno pa tunam Hondico 07 k20 agregat, pa kak zvok ima to...bom dal kak posnetk!

Link to post

Ufff napeto!

V špilu so nove nastavitve vozila, nov slikovni material, da se bolje ve kaj si naredil, kot koles,trdota, ogromno le tega vsega...itd

Telemtrija,GPS prikazm zelo detaljna telemetrija,....

Ekola stunal kr dosti vredu mojo ljubico, ima 280hp, zapravil na njej 70k keša,in uživam v njej.

Civic Type R 08 272 HP Tsukuba Circuit 1 lap time 1: 03 579

Set up :

Sport ECU

Racing AIR Filter

Sport EX Haust Manifold

Titanium Racing Exhaust

Fully customizate KIT

Brake NO

Sport soft tyres

272 HP

1265 weight

čaoooo, aja na volan, ne vem no sori ga,men je bolje od vsega na pc-ju-žal-nočm tega hovort-sm kaj te čem... [smoke]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...