Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Pogledal sem si štart. Moja ocena je, da je kriv Bračič, ker je hotel nemogoče in se nekje vmes med dolinarjam in godlarjam vrint. Mogoče replay tudi malo narobe pokaže zaradi laga. Čudim se, da je Dolinar sploh lahko nadaljeval dirko.

Link to post

1 razlog da bi se umaknil: Da bi se izognil Godlarjevemu zadku sem rabil prostor. Bremzati pa res ne mislim če imam foro in lahko prehitim.

1. Sem pogledal štart in mislim da se Grega nimaš kaj bunit zepeljal si v Dolinarja kot da ga ni tam.

2. Mislim da moraš malo svoje štarte pogledat kdo te je kje zaj... npr ti si se na štartu v valenciji v mene zabil pa sem bil tiho si pač novi naj ti bo, mislim pa si me še nekje se ne spomnim zdajle iz glave.

3. Malo tolerance imej in strpnosti do drugih dirkačev, ki dalj časa dirkajo tukaj. Ti si zdaj 3 ali 4 dirko z nami.

4. Upam da boš super štartal v yes marini pa ti nihče ne bo v napoto.

Link to post

Saj če bi bil popolnoma trmast in prepričan v svoje bi prijavljal pa tam jamral. Kar je brezveze...zato pa sem se prijavil na teh nekaj dirk, da se probam naučit vse tele aspekte v dirki.

Čeprav ko jaz gledam posnetek se Dolinar na štartu zelo počasi premakne? Morda pa mi je zopet lag ponagajal, kot mi je v kvalifikacijah dostikrat...

No, če sem komu skravžljal živce in tratil čas se opravičujem...nisem še pač popolnoma vajen s toliko ljudi naenkrat dirkat.

Link to post

Ja štart je pač vedno problematičen in tudi če si hitrejši ne moreš pričakovat, da se ti bodo kar lepo umikali. Tako pač je na štartu.

Meni je še kar ratal pa čeprav smo v prvi ovinek zapeljali kar tri dirkalni skoraj vzporedno.

Je blo knap! [Joj]

Link to post

Štart je vedno kočljiva zadeva na dirki, če ti uspe in štartaš bolje imaš več šans, da prideš naprej, samo pot moraš izbrat. Nikakor pa ni za pričakovat, da se folk na štartu umika hitrejšim.

Čudim se, da je Dolinar sploh lahko nadaljeval dirko.

Jah....leva obesa in leva stranica sta bili poškodovani. Samo na moje presenečenje se je dirkalnik obnašal zelo solidno in to na S gumah. Prej sploh nisem vedel koliko sem poškodovan, ko pa sem šel v bokse pa sem videl 14s [Joj] in tam zgubil nekako stik z Mirkom. A veselje je šlo dalje....potem je bilo kar nekaj borb med mano, Godlerjem in Obidom. Tam se mi zdi smo se kar zelo pošteno boril. Iz zadnjega zavoja pridem pošteno v zavetrje Obida na kar on zavije v box jest se pa zarijem njemu v zadek in obema uničim dirko (sori šeenkrat)...poglejte pa posnetek, je lepo :) se pa ne spomnim kroga.....potem je bilo pa konec vsega veselja. Odpeljal sem še cel krog, popravil avto in probal naprej vendar ni šlo...preveč opletanja in vsega je bilo....tko da, jeba!

Dajte mnenje še o tej nesreči...mislim da je krog tam nekje okoli 19-22.

Link to post

Še kr zanimiva dirka ... soliden štart, vendar se bili nekateri full divji in sem šel rajši mal

bolj po robu .. kot pa da bi pokalo :)

Pol mi pa v enem 2-3 krogu zamrzne ekran za cca 10 sec. sem že mislil da je konec ...

ampak pridem nazaj ... sicer ne več četrti ampak 8 ali 9 :( konec upov za kaj več,

čeprav na koncu 6 mesto je bil kr lep dosežek glede na to, da mi pista ni glih pri srcu.

Malo je bilo dvoboja z Mirotom :) si me kr mal stisnil .. sam žal nisem mogel kam drugam, kot

pa mimo tebe :)

Ene 5-6 krogov pred koncem sem že kr lepo spet lovil Mirkota in Andreja .. sem že prišel na 5

sekund .. je bilo kr 1 sekundo vsak krog ... sam sem pol mal po travi plužil pred vstopom v

ciljno in sem se kr hitro umiril :) da ne bi še 6 mesto šlo dijo mijo :)

Link to post

Enkrat sem to že povedal. Če imaš poškodovane obese ali kaj podobnega ti tega mehaniki ne morejo popraviti. Daljšemu postanku se lahko izognete s tem, da tam kjer ti kaže količin goriva, tip gume,spr. krilca, pritisk,...je čisto zadnja opcija repair damage in to samo izključiš. Postanek potem ni tako dolg. Seveda je odvisno kakšen volan imate. Jaz imam veliko tipk in potem tipkam ko schumacher po tem volanu :D.

Link to post

Meni je še kar ratal pa čeprav smo v prvi ovinek zapeljali kar tri dirkalni skoraj vzporedno.

Je blo knap! [Joj]

Smo res da zapeljali 3 v ovinek, ampak bi pokalo, če se nebi jaz prej umaknil, ker sem pač bil na zunanji, pa sem potem robija v naslednji ovinek prehitel ker tam je res ozko in se da veliko pridobit v prvem krogu.

Tudi jaz sem štartal kot raketa iz 7 pozicije skoraj na drugo, ampak sem bil presenečen da sem vodilnima lahko sledil 1x celo napadel yelota ampak pokopal me je zgleda spet pit stop, kjer sem že mislim stalni gost z 12 sec postankom [Jaoo]icon_jaooo.gif[Jaoo]

Mogoče res da ne grem v box takrat, ko so mehaniki pripravljeni, pa zato ker ne izklopim gumba za box moram še to naštudirat.

Druga polovica je bla pa samo rutina do konca.

Link to post

Ja! Sem malo pregledal štart in se lepo vidi.

Nihče od nas treh ni namerno koga zapiral ali izrival in vedno je bilo prostora za vse tri dokler se nasprotnikov avto ni prehitel za celo dolžino.

Je pač treba gledat malo tudi okrog sebe in ne rinit v avto, ki ga še vidiš na levi ali desni strani.

Bračič....ti si se pač žal znašel v sendviču, ampak takšnem z malo klobase, ker je ni bilo videt oziroma nisi imel izhoda. V takšnih situacijah moraš pač popustit drugače še kruha ni kaj šele klobas. :D

Oxy.......tudi jaz sem bil v boksih 12 sec.

Link to post

Tudi sam sem pogledal štart in mislim, da je kriv Bračič, saj ni imel dovol prostora, da bi lahko zavil desno.

Opravičujem se Denisu v Toyoti, ker sem se zaletel v njega. Enostavno se ni nič vidlo zaradi dima od gum.

Čestitke prvim trem!

Link to post

Meni je štart uspel dokaj uredu, oziroma glavnim tekmecem za mano se je nekoliko "ponesrečil", ker so imeli precej dela med seboj.

Sama dirka je zame potekala gladko in brez napak, tako da nisem imel pretežkega dela, razen prvih nekaj krogov, ko je bil Edvin še naliman na moj spojler.

Lp!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...