Skoči na vsebino

Fanatec produkti


B_U_R_I

Recommended Posts

Kot verjetno ze veste so prejsni teden za dolocene Fanatec produkte prisi novi driverji 219 z vkljucenim novim FW:

  • CS Wheelbase V1 CSWV1_Base (V095_rev486)
  • CS Wheelbase V2 CSWV2_Base (V094_rev485)
  • CS USB Handbrake CSUSB_HB(V1_5_rev23)
  • CS USB Gear Shifter CSUSB_GS(V1_10_rev26)
  • CS Pedals V3 CSPV3(V1_08_rev38)

Kot ste opazili je dodana podpora tudi za nove V3 Clubsport stopalke, kar verjetno pomeni da jih bomo kmalu ugledali tudi na Fanatec strani. Iz driverjev so ze sparasali slike in gledale naj bi nekako takole:

 

a28v7VTwoJgnU8ZUeEbyUfX0k1CdtL77ztXJNMki

 

Na CSW V1 sem z novim FW 95 opazil da je za sensitiviti nova opcija AUT, ki je verjetno samo nadomestila OFF moznost, ter dodan je nov slider v preferences za rocno zavoro. Obcutek je po prvem hitrem testu isti...V kolikor se uporablja Fanaleds, ga je po upodate-u volana potrebno ponovno instalirati, da vam v ighrah dela LED display.

Link to post
  • Odgovori 560
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kdor bo kupoval CSL Elite in ni vezan na XBOX naj v vsakem primeru vzame PS4 verzijo baze, ker ima izboljšano elektroniko in motor (enak kot je v CSW bazi). 

Trg simracing opreme ni več tako reven, kot je bil takrat, ko so oni s prvim CSW prišli ven. Tudi ostali proizvajalci so se malo zganili in malo dvomim, da bo njihov DD kaj zelo poseben. To so šli do

CSL Elite Racing Wheel - officially licensed for PS4™ EU   Date Added: 21/11/2018 Products: 1 Estimated shipping date: Actual shipping date: 22/11/2018 Total: 515.24€ Da se še jaz ma

Posted Images

ja kar se EU cen tice so pri Fanatec res swinje, je dolar ze padel cene so pustili pa iste  [Jaoo] 

V US in JAP ter AU page-u so cene cisto normalne, ko jih pretvoris v EUR, samo na EUR page-u, so cene za dolocene artikle celo vec kot 40% drazje primerljivo na ostale valute.

 

Tole bojo mogl cimprej sanirati ker drugace tudi povprasevanja ne bo vec :

 

CSW  v EU: 700 EUR

CSW: v US: 550$ kar je cca 480EUR

 

ClubSport Steering Wheel Porsche 918 RSR v EU: 500€

ClubSport Steering Wheel Porsche 918 RSR v US: 400$ kar je cca 350EUR

 

to je faking 220€ razlike za CSW in 150€ za obroc, pa potem je se razliko v DDV iz 19 na 22% treba pristet pa postnino ...jebo jih pas ma*er [krniki]

Uredil - AliBuggy
Link to post

Zihr prodajo vso robo usa trg vsaj 80 do 90% ostalo evropa in se jim slatko jebe....

 

pol pa k je garancija, jih pa prosiš k boga da ti vrnejo keš nazaj kolikor si dal za garancijo, pravjo da gre slovenski osu 3x na led, ....., jst sm bil že pod ledom, pa me niso jebal pet posto, men so se prokleto zamerli, pa ok da bi kupu dva tri volane, da pa sm jim anredu 15k eur+ prometa, pa težavo za pičlih 20, 30e, ma bejš stran-...., sej če je vse ok , da ni garancij, je enkak vse vredu, ko se pa začnejo caramonije, te pa hitr pamet sreča..

Link to post

pol pa k je garancija, jih pa prosiš k boga da ti vrnejo keš nazaj kolikor si dal za garancijo, pravjo da gre slovenski osu 3x na led, ....., jst sm bil že pod ledom, pa me niso jebal pet posto, men so se prokleto zamerli, pa ok da bi kupu dva tri volane, da pa sm jim anredu 15k eur+ prometa, pa težavo za pičlih 20, 30e, ma bejš stran-...., sej če je vse ok , da ni garancij, je enkak vse vredu, ko se pa začnejo caramonije, te pa hitr pamet sreča..

 

Zanimivo. Jaz imam pa ravno obratno izkušnjo glede garancije (letos). Ja, ne gre v njihovo korist, da sem 2x koristil garancijo, ampak vedno so bili zelo hitro odzivni, nič niso komplicirali in tudi vrnili poštnino, da sem jih poslal okvarjen produkt na popravilo.

Moja izkušnja z njihovim customer-service-om je odlična. In tudi s produktom sem zelo zadovoljen (razen uveljavljanja garancije 2x). Sem pa kupil še po prejšnjih cenah - po novih cenah malo dvomim, da bi kupil.

Link to post

Zame je Fanatec res super produkt,  sem sel cez Microsoft Sidewinder, Logitech EX, Thrustmaster FFB 430, Fanatec GT3V2 in zdej CSW...vmes pri kolegih in na tekmah testiral se G25/G27 in DFGT...s Fanatecom pri meni nikoli tezav...trk trk na les.

Res ne vem kdo je sprozil to manijo proti Fanatecu...meni grejo trenutno na ku*** samo zaradi cenovne politike, nikakor pa ne zaradi produkta.

 

Bolj mi zdej smrdi LOgi

Link to post

To manijo proti Fanatecu smo sprožili tisti, ki smo dali že tudi marsikaj čez in smo imeli samo s Fanatecom težave. Jaz sicer nisem imel težav z uveljavitvijo garancije, tudi stroške pošiljanja so mi povrnili - mi je šlo pa v nos, ker sem bil en mesec brez volana in vmes zamudil nekaj ligaških dirk - takrat še v WTCCju. 

 

Taisti volan sem potem takoj prodal, ko sem ga dobil iz servisa - govoril sem tudi s sedajšnjim lastnikom in pravi, da od nakupa nima niti ene težave. 

 

Zdej pa mi gre ta cena v nos, ker sem resno razmišljal o nakupu CSWv2 pa pri teh cenah ne bo šlo skozi. Bom raje pri T500RS ostal še nekaj časa ...

Link to post

Kot se je namigovalo so nove Fanatec ClubSport stopalke V3 res prisle ze na njihovo stran za preorder.

Kot je opaziti so enostavno V2 umaknili in nadomestili z V3 (tudi cenovno) tako da V2 ne ostajajo neka vmesna varianta med Elite in Clubsport...kar sem po tiho pricakoval ter s tem tudi nizjo ceno :(

 

Posast s povecano resolucijo (12bit) in magnetnimi senzorji, ki ima po novem poleg bremze, vibra motorcek se na pedalu za gas ter ogromno opcij prilagajanja.... zgleda takole:

 

http://www.fanatec.com/eu-en/pedals/clubsport-pedals-v3-eu.html

 

 

CSP-V3_03M.png

 

Ko bi vsaj se cene spustili na raven USD...

 

 

P.S: kot dodatek za te pedalke je mozno dokupiti se hidravlicne blazilce :

 

http://www.fanatec.com/eu-en/pedals-accessories/clubsport-pedals-v3-damper-kit-eu.html

 

..ce pa je kdo za V2 pedalke ze oddal preorder pa jih se ni dobil je lahko srecen, saj bodo za vse V2 preorderje posiljali V3 stopalke :)

Uredil - AliBuggy
Link to post

hoooohhhhhhhuuujhjuuu...sm cena je tud huda, šele zdejle vidm, ne vem no, al cel volan TH ali stopalke...., ok komur je to hoby ga kapiram, za navadne smtrnike pa ne zgubljam besed,...

Link to post
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

novi beta driverji 226 + FW se bolj integrirani z W10 ter popravki na USB 3.0, kakor tudi na delovanju ventilatorjev na CSW

http://www.fanatec.com/eu-en/support/product;old_product_id;437

changrelog:


Supported devices

Wheels:
ClubSport Wheel Base V2
ClubSport Wheel Base
CSR Wheel
CSR Elite Wheel
Porsche GT2 Wheel
Porsche GT3 V2 Wheel
Porsche Wheel Turbo S
    Use the latest firmwares for those devices!

Pedals:
All Fanatec USB pedals (especially CSP V3)
All pedal sets which are connected to supported Fanatec Wheels

ClubSport USB Adapter (Handbrake & ClubSport Shifter supported)

ClubSport Series steering wheels:
ALL (released before August 2015)


New firmwares included:
   - CSW V1 base: CSW_Base_V115_rev549_boot_beta
   - CSW V2 base: CSW_V2_Base_V116_rev550_boot_beta
   - CSP V3 pedals: CSPV2_APP_01V12.hex


Feature updates:
CS Handbrake can now be used on PC if connected to ClubSport Pedals and ClubSport Pedals to Wheel Base.
Manual CSP V3 calibration mode will now be properly stored IN the pedal firmware.
Default for sensitivity (wheel angle) in driver has been set to 900°

· Windows 10 ready!
This driver should be fully compatible with Windows 10. Please post all possible Win10 related issues into the comments of our blog. It would be great if you could try to reproduce the same problem in Win 8 as well to verify the root cause.
· Various minor code improvements and updates


CHANGELOG CSW (V1 & V2) Firmware:

· Problem for switching UHX modes resolved (PC<->XBO). PS3 mode cannot be switched back to (PC or XBO) other modes due technical reasons. Restart necessary!
· Wrong error message in CSW Updater fixed.
· BRF will not be shown anymore on CSW Base if CSP V3 are in manual calibration mode. BRF is for auto-calibration only!
· Optimized initialization process to avoid calibration differences between different rims/wheels.
· Reworked UHX PC mode toggle to solve USB 3.0 issues
· Fan PWM alterations to eliminate fan noise problems
· New UHX PC button mapping – more buttons can be used
· XBO communication refined
· PS3 Mode – The ring of light will always stay white in PS3 mode now (red = PC; green = Xbox One)

Please give me your feedback on the driver and firmware on our blog and always mention the FW and driver version. Thanks.

 

 

ce uporabljate Fanaleds, jih je po namestitvi driverjev potrebno ponovno instalirati.

Link to post
  • 2 months later...

Že dolgo me zanima drug volan pa malo spremljam :-)

Fanatec je izdal " cenovno ugoden " volanski obroč za 150 eur.

CSL Steering Wheel P1 .

Limiteless Compatibility
 
Zanimiv je njihov komentar kam vse se prilega :
  • ClubSport Wheel Base
  • ClubSport Wheel Base V2
  • Wheel Base CSL series

Zanimiv  je zadnji Wheel base CSL series . Ker ga niti stric google ne najde .

Kaj bo to morda kakšna cenovno ugodna baza za volan ? Ima morda kdo kakšno informacijo več ?

Kaj se pa stopalk tiče ClubSport Pedals V3

Proven Design
 
 
Vsak dan jih gledam "online" preden grem spat . NOOOOORO ! 
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...