Skoči na vsebino

Sezona 3 [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z dirko v Braziliji se je zaključila letošnja sezona Formule 1. Na zadnjem dejanju sezone, ki je odločalo tudi o naslovu prvaka med posamezniki, je slavil Andrej Trošt pred Vedranom Kraljem in moštven

Novo dirkališče v Indiji je prvič v zgodovini lige SloRacing gostilo dirkače Formule 1. Gregor Vodičar je tokrat vknjižil suvereno zmago, Andrej Trošt ter Vedran Kralj pa sta izkoristila darilo Janka

Vozniki prvenstva Formule 1 so se podali v drugo in odločilno polovico sezone. Dirkalniki so zahrumeli že enajstič v sezoni, šestnajst dirkačev pa se je pomerilo na izvrstni nemški stezi Nurburgring.

Posted Images

balazic, glede moda bomo vidli. Cist mozno da ga bomo uporabil. Pocakmo se kaksn mesc da bomo vidl kako bo lmt napredoval, sprobamo, glasujemo in bomo vidl. Bo demokracija tko da trenutno ima fsone enake moznosti kot katerikoli drug mod.

Edit: So pa trenutno v igri rft2010 (isti, kot smo ga imeli lani), fsone09 ter wcp2010, ki je po mojem mnenju zelo dober F1 mod, sploh zaradi fantastične fizike vzmetenja, ki pomoje poseka vse ostale f1 mode. Tudi grafika je boljša kot pri rft, edina zadeva ki me moti je to, da je vožnja z 10l goriva enako hitra kot vožnja z 200+ litri :S . Dajmo času čas, pa bomo videli :)

Uredil - gregor vodicar
Link to post

Sory nism nč spremljal.Samo to me zanima zakaj k zlovdam avto .potem v igri neviden??

pa k odpreš v raru pa pol maš tm gamedate in avtomobili. in pol mapo odpreš in maš notr avtomobile in kopiram use tja in je avto neviden v igri

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...