Skoči na vsebino

Sezona 3 [2011]


Recommended Posts

Odlicen predlog! Samo med top 10 je nekaj takih ki niso redno vozili =) od 11 naprej je pa nekaj takih, ko so prišli v ligo so skoz vozili. Kaj pa predlog da gremo VSI! na predtekmovanje in potem zbiramo po vrstnem redu kakrsn je bil izid tekmovanja :P. Drugace se pa tudi jaz strinjam s tem kar je napisal Balazic

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z dirko v Braziliji se je zaključila letošnja sezona Formule 1. Na zadnjem dejanju sezone, ki je odločalo tudi o naslovu prvaka med posamezniki, je slavil Andrej Trošt pred Vedranom Kraljem in moštven

Novo dirkališče v Indiji je prvič v zgodovini lige SloRacing gostilo dirkače Formule 1. Gregor Vodičar je tokrat vknjižil suvereno zmago, Andrej Trošt ter Vedran Kralj pa sta izkoristila darilo Janka

Vozniki prvenstva Formule 1 so se podali v drugo in odločilno polovico sezone. Dirkalniki so zahrumeli že enajstič v sezoni, šestnajst dirkačev pa se je pomerilo na izvrstni nemški stezi Nurburgring.

Posted Images

Sistem kot ga je napisal Balažic je načeloma dober, vendar je problem, da nikoli ne bo vseh na tej "preizkušnji". Zaenkrat naj se vpiše prvih 10 iz lanske sezone. To se pravi da se jih 8 lahko vpiše, ker Tim je odpovedal svoj nastop, Matic Metelko trenutno ni donator in se še ne more prijaviti. Ko si bojo vsi izbrali svoje dirkalnike se boste prijavili ostali. Točno po kakšnem sistemu še ne vem, ampak glede na to da praktično vsi vozijo tudi formulo armaroli, se bo verjetno vrstni red povezoval z uspešnostjo v tisti seriji. Naj povdarim, da ne bo šlo samo za pike, ampak bomo pike interno izračunali po formuli, kjer bo vštet tudi obisk na dirkah formule armaroli (vsak obisk +10 točk). Ker se bo Formula armaroli zaključila dokaj pozno, se bo vzelo rezultate in udeležbo na prvih petih dirkah, da bo potem še nekaj časa za usklajevanje. Torej, najprej naj se vpiše prvih 10 dirkačev iz lanske f1 sezone, ostali se boste lahko vpisali v začetku februarja 2011, glede na dosežke in predvsem udeležbo na formula armaroli dirkah. Naj mi pa vsi zainteresirani napišejo ZS, da bi radi vozili v 2011 sezoni, da se naredi nek spisek in da se sproti sešteva pike.

1. Gregor Vodičar - RedBull (Vettel)

2. Andrej Trošt - RedBull (Webber)

3. Mirko Novak

4. Jani Šoster - Mercedes (Schumacher)?

5. Andrej Mesarič - Ferrari (Massa)?

6. Rok Prosen - Ferrari (Alonso) ?

7. Grega Bračič

8. Matic Metelko - (Še nima statusa donator)

9. Boštjan Dolinar

Če ima kdo kakšen predlog glede kakšnih pravil, naj ga pove.

LP!

Link to post

Podpiram tak sistem, tako da zaenkrat prvih 10 iz lanske f1, ostali pa pridno vozite armarolije.

Še nekaj bi predlagal, Gregor, da se zraven vsakega imena in priimka napiše še NICK na forumu, da bo bolj pregledno.

In prošnja vsem da majo nekje na forumu v podpisu svoje ime in priimek (če že nimajo v samem nicku), ker bo to olajšalo delo. Hvala.

Lp

Link to post

Prosil bi vas, če lahko popravite seznam....Jaz naslednjo sezono ne bom mogel vozit, ker je premalo časa za treninge.

Če je možnost me dajte med rezerve (Boštjan Dolinar) in pridem na kakšno dirko, če bo prostor. OK?

Mogoče bi morali imeti nek polurni trening za vse in potem se na driko uvrsti prvih 20 dirkačev....

Aja, ob tem pa se lahko ponudim za rednega sodnika ali pa recimo pomoč pri novicah in teh forah...kar na ZS

Link to post

100 :o

Bi blo verjetno velik boljše na dirkah, če bi 100 krogov naredu... :) Ampak enostavn ne najdem volje za tok krogov puščavse vožnje. Pa tut zdi se mi da je krog po 15ih krogoh že skor tak, kot bi ga mel pri 100ih. Za pol sekunde ostalih 85 krogov furat mi pa tut ni. :) Zadne cajte raj furam navadne avte za rf (toyota supra) na H šifter in heel-toe, ker je res fajn. :)

mal sm(o) offtopic :P

Link to post

Ja sej je res, pr men je podobno. Po ene desetih krogih se peljem že kar lepo, kar je več, je le še pridobivanje na konstantonsti med dirko in da se naučiš pri kerih ovinkih je treba pazit da ne odletiš ven, in mogoče max 1s boljše če nardiš še dodatnih 100 krogov.

Dolinar, sedaj si izbrisan iz seznama, glede pisanja novic in teh zadev se bomo še slišali :wink:

Link to post

Ko maš dost izkušenj, je dovolj 10-15 krogov, da naštudiraš progo :)

Za nas začetnike je pa treba mal več. Js tut rabim za WTCC ene 20 krogov, da sem dost samozavesten za dirko, vem pa da sem na začetku (2 leti nazaj) fural tudi po 100-150 krogov pa še nism bil najbolj konkurenčen :)

Link to post

Ma ja, vse je v izkušnjah. Živi dokaz za to je recimo Miro, ki mogoče letos ni bil vedno med najhitrejšimi, ampak ni delal napak in dosegel točke na prav vsaki dirki. Kapo dol za tak dosežek. Kam te pripelje redno dobivanje točk smo pa videli.. na stopničke.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...