Skoči na vsebino

Sezona 3 [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z dirko v Braziliji se je zaključila letošnja sezona Formule 1. Na zadnjem dejanju sezone, ki je odločalo tudi o naslovu prvaka med posamezniki, je slavil Andrej Trošt pred Vedranom Kraljem in moštven

Novo dirkališče v Indiji je prvič v zgodovini lige SloRacing gostilo dirkače Formule 1. Gregor Vodičar je tokrat vknjižil suvereno zmago, Andrej Trošt ter Vedran Kralj pa sta izkoristila darilo Janka

Vozniki prvenstva Formule 1 so se podali v drugo in odločilno polovico sezone. Dirkalniki so zahrumeli že enajstič v sezoni, šestnajst dirkačev pa se je pomerilo na izvrstni nemški stezi Nurburgring.

Posted Images

Meni je WCP všečen mod, samo s polno posodo za gorivo se mi malo čudno pelje. Saj čas je počasnejši, samo nimam pa občutka da gre dejansko kaj počasnej.. Drugače mi je pa grafično lepši kot RFT.

A bi naredu server pa gremo eno progo mal odfurat?

Link to post

Jaz moram rečt da se mi isto dopade... edino kar je obvezno na začetku je zamenjat zvok ki je original res obupen... drugače se pa mod zlo lepo pelje... mogoče clo predobr :D

Tako da moj glas je že oddan.

Link to post

Mod je dober sam kaj ko neznajo že enkrat postavit oz. dati opcijo med: tv cam kot je na tv, in tv cam, ki je postavljen lepo na pravo višino in center. Je hudič ja ker sem navajen na t cam kamero pelat. [buzara] Obstaja slučajn kakšen popravek (predvsem me matra mclaren), za fsone vem da so tv cam updati, za tegale pa nevem.

Link to post

Pa navadte se že enkrat iz kokpita vozit :) Uzame ti max 2 uri treninga, da se navadiš. Za ta Tcam ne vem če kej obstaja. Malo pogoglaj, je pa tudi res da se boš na to navadil po 15min. Ker sem tudi jaz včasih vozil s t-cam in so bili tudi pogledi zamaknjeni.

Link to post

Sej navadiš se ja, primer f masters v race onu, kjer vozim s cockpit view čisto normalno, samo tukaj v rfactorju me predvsem motijo roke, katere se ti zvijajo pred nosom in te samo motijo, če jih imam izključene se počutim kot neandertalc, kar mi je enostavno čudno, tako da zaenkrat bom vztrajal pri tv camu. [krniki]:D

Link to post

dvigni si sedez pa bo bolse. Jest imam v vecini f1 modov pozicijo naprej nazaj -100 (to pomeni cisto nazaj) ter visino okoli 70 to pomeni da te dvigne. Da to nardis si mors nastimat tipke v controls. Seat up, down,.. Mal poglej pa bos najdu ;)

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...