Skoči na vsebino

Sezona 3 [2011]


Recommended Posts

Samo neki me zanima. Ko narediš prenos igre kam to shraniš pod rfactor al kr tko na namizje?

Prenos igre ali moda? Jaz ponavadi shranim MOD v neko mapo, odraram če je v raru in nato kopiram v potrebno lokacijo na rfactorju. Če je exe pa pač direkt v rfactor inštaliram.

Dejte prosim probat WCP mod in sporočite, če ima slučajno še kdo podobne probleme kot trošt.

Glasovanje za 2011 mod poteka Tukaj!

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z dirko v Braziliji se je zaključila letošnja sezona Formule 1. Na zadnjem dejanju sezone, ki je odločalo tudi o naslovu prvaka med posamezniki, je slavil Andrej Trošt pred Vedranom Kraljem in moštven

Novo dirkališče v Indiji je prvič v zgodovini lige SloRacing gostilo dirkače Formule 1. Gregor Vodičar je tokrat vknjižil suvereno zmago, Andrej Trošt ter Vedran Kralj pa sta izkoristila darilo Janka

Vozniki prvenstva Formule 1 so se podali v drugo in odločilno polovico sezone. Dirkalniki so zahrumeli že enajstič v sezoni, šestnajst dirkačev pa se je pomerilo na izvrstni nemški stezi Nurburgring.

Posted Images

Pri meni dela edino to da z več dirkalniki (24) pri nekaterih modih ne vidim celega avta, ampak samo kokpit in dirkača ki vozi praktično po zraku.

To isto je tud meni počel (tud v race on), ko sem snel nove driverje za grafično. Potem sem vrnil stare driverje in dela kot šus...

Link to post

Spodaj je skopiran pogovor z Adminom WCP moderske ekipe.. Slabe novice [wall]

we will use wcp 2010 mod for next season

but some drivers have lot of problems with FPS isue when there is more AI drivers on track..

this is big problem for us

any idea how could we fix that?

Alain Fry says:

Ah

this is a problem for us too

the only fix to do

is to reduce polycount

or doing new gen files

and this takes too much time

sorry

GREGA says:

aha

so 2010 mod is usles to use it for league?

Alain Fry says:

it sounds like that

we had to cancel our own season

Je pa reku, da imajo veliko stvari že pripravljenih za 2011 mod. Gume, zvoke, fiziko.. čakajo samo še 3D modele. 2011 mod naj bi bil zunaj nekje konec marca.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...