Skoči na vsebino

Sezona 3 [2011]


Recommended Posts

dvigni si sedez pa bo bolse. Jest imam v vecini f1 modov pozicijo naprej nazaj -100 (to pomeni cisto nazaj) ter visino okoli 70 to pomeni da te dvigne. Da to nardis si mors nastimat tipke v controls. Seat up, down,.. Mal poglej pa bos najdu ;)

Daj naredi kakšno sliko da vidim kako imaš dvignjenega :shock::shock:

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z dirko v Braziliji se je zaključila letošnja sezona Formule 1. Na zadnjem dejanju sezone, ki je odločalo tudi o naslovu prvaka med posamezniki, je slavil Andrej Trošt pred Vedranom Kraljem in moštven

Novo dirkališče v Indiji je prvič v zgodovini lige SloRacing gostilo dirkače Formule 1. Gregor Vodičar je tokrat vknjižil suvereno zmago, Andrej Trošt ter Vedran Kralj pa sta izkoristila darilo Janka

Vozniki prvenstva Formule 1 so se podali v drugo in odločilno polovico sezone. Dirkalniki so zahrumeli že enajstič v sezoni, šestnajst dirkačev pa se je pomerilo na izvrstni nemški stezi Nurburgring.

Posted Images

Ne vem če je to ravno možno.. vsaj v rf1. Itak to ni tak pravi dež ampak samo "namočena" steza z manj oprijema in pršem za avtomobilom. Če obstajajo tudi kakšne različice bolj ali manj mokre steze pa ne vem. Vem da so se s takimi progami ukvarjali predvsem pri WCPju in da je teh mokrih prog precej na voljo.

Link to post

Ker me zdele nekaj dni ne bo doma, ti bom kar v videu pokazal. Tukaj! poglej v ferrariju (čas 2:20) je pa tako da imam v vsakem modu oziroma avtu rahlo spremenjeno.. To si itak potem tako narediš da ti paše.

Pa še nekaj glede wcp moda. Jaz močno upam da bo "izvoljen", ker mod je enostaven za peljat kar bo skrčilo konkurenco, plus omogoča pravilo obeh zmesi, zgleda lepo, čeprav mogoče pri nekaterih avtih zgleda malo čudno pogled it TV-cam pogleda. Tudi zavetrje je super narejeno, saj se na ravninni pozna za cca 5kmh, v ovinku se ga pa praktično ne čuti. Je pa mod v osnovi kar precej prehiter, saj ima tolk gripa v ovinkih da se pelješ kot po tračnicah. Zato sem mnenja, da se ga upočasni za slabo sekundo, kar sem tudi že probal in se pelje še lepše.(Včeraj je bil čas na testiranju 1,5s hitrejši kot v realnosti in 0,5s hitrejši kot lansko dirko na kvalifikacijah, kjer smo imeli supermehko različico gum narejeno samo za kvalifikacije) Bi pa naredili 2 zmesi gum, eno tršo cca. 1s počasnejšo na krog in z zelo nizko obrabo ter eno hitrejšo ki bi se obrabila dokaj hitro, da bi bilo potrebno še malo taktiko naštudirat [dance]

Tisti, ki ste se prijavili ste v večini potrjeni za sezono 2011, vendar je nekaj še takih, ki nimate statusa donator in za to prosim čimprej poskrbite ker čez 2 tedna se bojo potalali sedeži za prihajajočo sezono. Če tega do takrat ne boste imeli urejeno bojo dobili prednost tisti, ki imajo mogoče manj točk iz F. Armaroli prvenstva, vendar imajo urejen status.

Spodaj je seznam prijavljenih v F1 prvenstvo. Dirkači napisani z modro barvo, kontaktirajte Maxla za ureditev statusa.

Gregor Vodičar

Andrej Trošt

Mirko Novak

Jani Šoster

Andrej Mesarič

Rok Prosen

Grega Bračič (poteče pred pričetkom sezone)

Matic Metelko

Adrijan Rihter

Nejc Janovljak

Sandi Mrhar

Matej Resman

Silvo Kunčič

Denis Bašelj

Tomaž Oset

Saso Prosen

Marko Gaiser

Grega Balažic

Tomaž Eržen

Mitja Šeruga

Vedran Kralj

Rene Kmetec

Rezerve:

Boštjan Dolinar

Matjaž Murn

Link to post

A te lahko prosim da se letos noben ne špila z gumami? Lani je bla na eni strani zmes k je fajn držala, ampak takoj šla u k...., na drugi strani pa zmes ki ni bila nič vredna in je samo drsela. WCP ma za moje pojme ok razlike, raje kaj drugega uredimo kot to.

Link to post

Jaz mam en čuden problem pri wcp modu 2010. Če dam single player pa recmo 25 avtov, pa kerakoli proga, se vse ultra upočasni, oziroma izgine na štartu (niti 1 fps). To bi znala bit resna težava, če bo to delal ko nas bo 20+. Nimam tako slab računalnik, ker drugi modi delajo perfektno. Še kdo opazu to?

Link to post

Hum, sam tega nisem opazil. Pri meni dela edino to da z več dirkalniki (24) pri nekaterih modih ne vidim celega avta, ampak samo kokpit in dirkača ki vozi praktično po zraku. Samo to mi ne dela samo wcp ampak tudi rft ter lmt f60 mod. Vsekakor bomo zadevo prej stestirali.Je pa res, da je zadeva v SP veliko bolj obremenjena kot v MP, ker se veliko procesorske moči porabi za takoimenovano umetno inteligenco, ki je v MP modu ni. Vseeno glasujte za mod, ki vam je najlubši da se zadeva uredi, popravi, stestira.. Časa je še dovolj.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...