Skoči na vsebino

Sezona 3 [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z dirko v Braziliji se je zaključila letošnja sezona Formule 1. Na zadnjem dejanju sezone, ki je odločalo tudi o naslovu prvaka med posamezniki, je slavil Andrej Trošt pred Vedranom Kraljem in moštven

Novo dirkališče v Indiji je prvič v zgodovini lige SloRacing gostilo dirkače Formule 1. Gregor Vodičar je tokrat vknjižil suvereno zmago, Andrej Trošt ter Vedran Kralj pa sta izkoristila darilo Janka

Vozniki prvenstva Formule 1 so se podali v drugo in odločilno polovico sezone. Dirkalniki so zahrumeli že enajstič v sezoni, šestnajst dirkačev pa se je pomerilo na izvrstni nemški stezi Nurburgring.

Posted Images

Pomembno obvestilo za danes:

Ko odvozimo ogrevalni krog, se je potrebno postaviti točno med rdeče črte (ne silit na bele, ker boste šli rikverc itd....). Prosim če se tega držite, seicer bojo mašine crkovala če boste mučkali 1 minuto, tako da prosim hiter ogrevalni in postavite se med rdeče črte. če bodo težave, bo restart in brez ogrevalnega kroga.

Prilagam sliko:

post-419-0-90972600-1306334157_thumb.jpg

Link to post

Pa glih ko si rečem... mogoče pa bo... katastrofa :D

Q: Čas se mi je zdel kar soliden, na koncu P16. Za več zmanjkalo vaje.

R: Kamikaze so se uresničile. Nekateri mislijo da če večina pelje počasi, to pomeni da je treba s polne mimo. Meni je celo uspelo nekako prit skozi prve ovinke samo s par buškami, a sem na vhodu na ciljno ravnino po krogu ali dveh šel preširoko. Pri počasnem vračanju na stezo mi je odneslo rit in sem letel v nasprotno steno, ostal brez gume, vmes skoraj enega ferrarija nesel s sabo (nekaj rdečega je bilo :D), race over.

Link to post

:( :( Sreče pač nimam. Iz 21 do 9 al 10 mesta, avto je letu tk ko se reče. Ampak v vseh 200, 250 krogih me nikdar ni tk blesavo zavrtelo v tem gnilem 7 ovinku na zaviranju.

Ka si naj...to je že bedasto...

Link to post

Mah ne mine dirka tukaj, da jih ne fašem.... najprej me nabaše en lotus potem še en sauber... polom mi obese in potem da grem naravnost treba volan postran držat, gume mi spali v parih krogih tako, da se mi niti ne da več vztrajat... [wall]

Ne vem a je res tako težko pazit na bolide okol sebe... me drži da se odjavim iz prvenstva, ker se mi ne da drkat 3 dni zato, da zaključim dirko po prvem krogu.... [Jaoo]:x

P.S. : No evo iz 21 na 9 pa po možnosti v prvem ovinku...

Link to post

vem, da je malo pozno obvestilo ampak danes se mi žal ni izšlo... službene obveznosti so predolgo trajale. običajno nimam težav z uro dirke danes pa sem žal moral pripravljati zadeve za jutri in enostavno ni ratalo priti pred deveto uro domov. upam da ste fajn vozli za naslednjo pa upam, da končno pokažem hudiča ker letošnjo sezono očitno res nimam sreče

Link to post

Hvala ti Trošt za tvoje nespametno dejanje!

Še sreča da si mi avto poškodoval,da o dirki ne govorimo pa čeprav si me spustil naprej!

To je prvo! Drugo pa to,da boksi niso delovali OK! Nekdo je imel iste bokse kot jaz in je moral lepo čakat,da so še meni avto popravili ![buzara]

Link to post

Q: Oba dela povprečna.

R: Štart slab. Potem pa v prvem zavoju nekdo očitno ''ubogal'' Mesariča in šel na polno. Nekako sem se izognil vsem bav bavom in potem peljal na manjši razdalji svojo dirko. Po parih krogih, ko sem že mislil, da bo komp delal kot se šika, pa svinja iz neznanega razloga začne štekat oz. cukat in tako je bilo vse do konca dirke. Zelo problematično je bilo pri zaviranjih, kjer sem se moral zanašati predvsem na zvok, no vendarle pa mi je čudežno uspelo odpeljati do konca. Kar se dvobojev tiče sem enkrat si s Troštom prišel navzkriž - res lep manever Andreja, pa enkrat s Hekičem. Pri obeh nisem imel možnosti ker sem bil na hard gumah. Potem me je premagal še Geiser - verjetno na istih gumah, v zadnem krogu pa kot na Kitajskem spet Mesarič par ovinkov pred koncem mi odvzel 7. mesto. Mislim, da mi je v zadnjem krogu tudi počila sprednja leva guma, ker sem se vozil kot šajtrga. Uglavnem moj tempo je bil povprečen (slab), taktika solidna, za*ebal pa je tokrat komp. Sem pa zadovoljen ker nisem storil večjih napak. Izenačenost je bila pa itak neverjetna.

Zdej pa Monako! :oops:

Kdor se počuti kjerkoli oškodovanega naj piše pritožbo sodnikom, end of story. :wink:

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...