Skoči na vsebino

Sezona 3 [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z dirko v Braziliji se je zaključila letošnja sezona Formule 1. Na zadnjem dejanju sezone, ki je odločalo tudi o naslovu prvaka med posamezniki, je slavil Andrej Trošt pred Vedranom Kraljem in moštven

Novo dirkališče v Indiji je prvič v zgodovini lige SloRacing gostilo dirkače Formule 1. Gregor Vodičar je tokrat vknjižil suvereno zmago, Andrej Trošt ter Vedran Kralj pa sta izkoristila darilo Janka

Vozniki prvenstva Formule 1 so se podali v drugo in odločilno polovico sezone. Dirkalniki so zahrumeli že enajstič v sezoni, šestnajst dirkačev pa se je pomerilo na izvrstni nemški stezi Nurburgring.

Posted Images

eno vprašanje imam... kje se že štela pogled v cockpitu, vibracije itd.? nekaj vem da se je že govorilo o tem, samo se mi ne da iskat...

V igri najprej sklop head movment. Potem v GameData/vehicles pa še mal naprej poglej najd cocpitinfo.ini. Odpri z beležnico in tam imaš neki vibrationMagnitude če se ne motim. Tam daj na 0.000. To mislim da je to.. Pa še v Anze Nose.plr poglej če je kakšen vibration.. Vse daj na 0.

Ja drugače mi je pa ta "tanova" proga bl ušeč k prejšnja. Veliko manj drsi, ko so gume že malo obrabljene pa tudi časi so slabo sekundo hitrejši.

LP!

Link to post

hmmm!

Sem iskal ta cocpitinfo.ini fail pa ga pri meni sploh ni! A je to mogoče?

Sicer imam v prl failu vibration nastavljeno na 0 ampak se pogled na nekaterih ovinkih še vedno strese in to kar konkretno.

Aha...........najbrž si mislil cockpitinfo.ini pod znamko avtomobila! Renault,Ferrari,itd.

Link to post

1.19,4xx [champ] Verjetno kar konkurenčen čas, osebno nevem če bi še šlo max. 0,2 sec hitreje. Tako, da se počasi že lahko usredotočam na daljše razdalje... Verjetno bo za dobro dirkalno hitrost treba vozit čase znotraj 1.24.

Link to post

Zakaj to izklapljate to je pol kr neki :S. Vseeno ce gres arkado furat.

Če ti povem po resnici zato, ker sem se tako navadil na tastarem kompu. Če tega tresenja nism sklopu mi je pri pogledu iz kokpita FPS drastično padu in je bilo velikokrat nevozno.

Link to post

Malo za hec sem danes odvozil par krogov, da lažje spim ponoči :D

Prazen: 1:19:8xx, zaenkrat [iz]

Poln: 1:24:8xx-1:26:0xx, težko je ohranit dobro hitrost, sploh ko se gume izrabijo

Drugače pa, nasproti pričakovanjem, mi je kr všeč proga.

Lp

Link to post

1 20 5xx se vidi da nisem že dolgo treniral ampak 1 18 879 bo pokazal kaj se da narediti na tej stezi.SEE YOU [champ] G.V . [ok] COOMMIINNG SOOONNN FREEDIE MERCURY BARCELONA.

Uredil - mrhar
Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...