Skoči na vsebino

Sezona 3 [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z dirko v Braziliji se je zaključila letošnja sezona Formule 1. Na zadnjem dejanju sezone, ki je odločalo tudi o naslovu prvaka med posamezniki, je slavil Andrej Trošt pred Vedranom Kraljem in moštven

Novo dirkališče v Indiji je prvič v zgodovini lige SloRacing gostilo dirkače Formule 1. Gregor Vodičar je tokrat vknjižil suvereno zmago, Andrej Trošt ter Vedran Kralj pa sta izkoristila darilo Janka

Vozniki prvenstva Formule 1 so se podali v drugo in odločilno polovico sezone. Dirkalniki so zahrumeli že enajstič v sezoni, šestnajst dirkačev pa se je pomerilo na izvrstni nemški stezi Nurburgring.

Posted Images

Jah.. Niso vsi že tok v letih. Običajen starševski prijem pač.

Kar se tiče časov ipd. Če je tistih 1.19.2 bilo odvoženih na 3x obrabi gum, sem skoraj prepričan, da nas bo Mesarič na kvalifikacijah opral za vsaj 0,5s. Meni se je čas ustavil pri 20.3

Časi s polnim so pa visokih 1.25, vendar je avto skoraj nevozen po nekaj prevoženih krogih [wall]

Link to post

Hmmm! Tudi sam sem včeraj prilezel samo do 1:20:3XX.

Z polnim pa 1:26:XXX do 1:25:XXX in sem lahko prevozil maksimalno 16 krogov na medium gumah z začetnimi 220 litri.

Ne vem kak bo,če baje nekateri že 1:19:2XX pičijo !?:oops:

Je pa res,da je proga zahrbtna ko pes in bo treba maksimalno pazit na robnike in nekatere zavoje.

Vsaj do sedaj tako kaže,da nekega pretiravanja proga ne dopušča,ker drugače greš u maloro po pesku ali še slabše po ograji.

Po moje bo konstantnih 1:25:XXX na dirki ta pravo za soliden rezultat.

Link to post

Jas sem danes odpeljal nekaj krogov po novi progi, in se mi zdi, da je rahlo, ampak res rahlo hitrejsa(al pa sem jas cez noc postal hitrejsi :P ) včeraj sem prazen peljal okoli 1.20,3, danes 1.19,8. Poln sem na tej novi peljal okol 1.24.8 do 1.25,4 na medium.

Link to post

Ta je nastala v večernih urah v ekspresnem tempu, tako da bi lahko bila še boljša. Zanimivo je tudi to, da sem imel slovko vedno samo 3 ... Sem pa vesel, da vam je všeč! [it]

Link to post
Guest Anže Nose

eno vprašanje imam... kje se že štela pogled v cockpitu, vibracije itd.? nekaj vem da se je že govorilo o tem, samo se mi ne da iskat...

Link to post

eno vprašanje imam... Z bitdefenderom sem dal pregledat računalnik in mi je najdlo dve okuženi datoteki...in to isti, v armaroliju in v tem našem novem orl modu..."DRMStube-AM.txt" kao nek trojanc. A lahko to zbrišem?

Link to post

AV programi dostikrat najdejo kake trojance v datotekah. Še posebej, če uporabljate kakšne plugine... To je zaradi same strukture pluginov, ki je podobna trojancem.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...