Skoči na vsebino

Sezona 3 [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z dirko v Braziliji se je zaključila letošnja sezona Formule 1. Na zadnjem dejanju sezone, ki je odločalo tudi o naslovu prvaka med posamezniki, je slavil Andrej Trošt pred Vedranom Kraljem in moštven

Novo dirkališče v Indiji je prvič v zgodovini lige SloRacing gostilo dirkače Formule 1. Gregor Vodičar je tokrat vknjižil suvereno zmago, Andrej Trošt ter Vedran Kralj pa sta izkoristila darilo Janka

Vozniki prvenstva Formule 1 so se podali v drugo in odločilno polovico sezone. Dirkalniki so zahrumeli že enajstič v sezoni, šestnajst dirkačev pa se je pomerilo na izvrstni nemški stezi Nurburgring.

Posted Images

Men je pa čedalje bolj všeč...Enostavno vsakič ko peljem, najdem nekaj časa na stezi.... sem na 1.19,1 in če bo šlo tako naprej, upam, da prebijem magično mejo 1.18... Sicer je bolj misija nemogoče, pa vendar... Bo pa treba vse seveda pol na Q in R prenest, drugače bo vse to za prazen k... Upajmo na najboljše...

Link to post

Hja to so pa prevoženi krogi...................

Več krogov narediš bolj si navajen proge in njenih pasti oziroma točk kje je treba peljat,da je čas boljši.

Tudi meni se je že vsralo odpeljat 1:19:133 se mi zdi ampak to je še vedno krog,ki je bil odpeljan z manjšimi napakami.

Vsaka malenkost na tej progi prinaša dragocene desetinke,stotinke........

Se mi zdi,da je zadnji sektor najbolj pomemben. Še sploh vhod in izhod iz S-a na katerem lahko ogromno pridobiš ali pa izgubiš.

Kvalifikacije bodo po moje res zašpanane do konca in glede na to,da so časi dokaj izenačeni bo spet odločala zbranost in tisti kanček sreče. Tu ni več tolk pomembno znanje oziroma (navoženost) ampak bolj sreča se mi zdi.

Dirka bo pa hudič od hudiča,ker se mi zdi dokaj podobno kot pa na realni dirki. Najbolj primerno mesto je tako ali tako štartno ciljna ravnina ampak prilepit se na zadek dirkalnika pred tabo je problem. Vsaj tak občutek imam!

Če ti to rata pol gre...........drugače pa pozabi in čakaj na naslednji krog v primeru,da voznik pred tabo že prej ne naredi kakšne večje napake.

V prvem delu dirke bodo potrebni časi okrog 1:24:XXX za solidno uvrstitev.

Gume pa spet ista pesem kot na prejšnji dirki! Medium držijo okrog 15-16-17 krogov pol so pa čist fuč.

Sama steza je zelo zahrbtna in če ti malo pade koncentracija si lahko hitro med plankami al pa v peskovniku. Še sploh,če greš malo bolj na rizik.

V glavnem.............težka bo!

Link to post

Ja se kar strinjam z Edvinom. Pomoje najbolj zahrbtna proga do zdej. Enostavno nikoli ne vem kdaj mi bo odneslo zadnji konec pri kakšnih pospešvanjih. Bo treba kar pazit, da ne bomo šli kakšne gradove iz mivke postavljat ob stezo. Drugač pa časi 1.24.xxx v štartu bojo kr za prvo mesto, ne pa za solidno uvrstitev :P Upam no, ker drugač tut v točkah ne bom do konca prpelal [iz]

Link to post

Ja, dirka bo težka ko pes...Ujet moraš res vsak vhod v ovinek, če ne, je velika možnost, da odletiš na travo... Tudi pospeševanje je na določenih delih pasje, zadek ti hitro odnese, blizu so ograje.. Tako, da za zmago se bodo borili tisti, ki bodo res odpeljali vrhunsko dirko, brez večjih napak! Vsekakor bo ena izmed razburljiveših dirk...

Link to post

Ja res je..........

Kljub temu,da mi na treningih uspeva dosegat kar solidne čase si ne upam napovedovat nič,ker nikoli ne veš kdaj gre sreča malo okrog pogledat.:oops:

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...