Skoči na vsebino

Sezona 3 [2011]


Recommended Posts

Guest Anže Nose

Meni je to kar je zdaj dejansko zelo všeč! Čeprav ko sem imel sam taktiko brez postanka, pa mi je potem proti koncu dirke pokazalo da moram v boks, sem bil zmeden, ter za vsak primer odšel v bokse da ne bi bil DQ.

Treba se je zavedat, da je zelo težko uspet s taktiko brez postanka, ker se le redkokdaj obrestuje, če ti pa to že uspe, je to rezultat vrhunsko opravljenega dela, in tistemu, še posebej če konča med prvimi kapo dol, in vse čestitke. :D

zato sem 100% za da to ostane, s tem bodo dirke bolj zanimive, da bo več različnih taktik(ker drugače ne vem če bo kdo sploh še kaj uporabljal HARD pnevmatike... vse bo bolj pestro, več presenečenj, ne bo vse tako predvidljivo...

  • Upvote 1
Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z dirko v Braziliji se je zaključila letošnja sezona Formule 1. Na zadnjem dejanju sezone, ki je odločalo tudi o naslovu prvaka med posamezniki, je slavil Andrej Trošt pred Vedranom Kraljem in moštven

Novo dirkališče v Indiji je prvič v zgodovini lige SloRacing gostilo dirkače Formule 1. Gregor Vodičar je tokrat vknjižil suvereno zmago, Andrej Trošt ter Vedran Kralj pa sta izkoristila darilo Janka

Vozniki prvenstva Formule 1 so se podali v drugo in odločilno polovico sezone. Dirkalniki so zahrumeli že enajstič v sezoni, šestnajst dirkačev pa se je pomerilo na izvrstni nemški stezi Nurburgring.

Posted Images

Jaz pa trenutno (prvič odkar vozim simulacije) poskušam sam sestavit nek set. Današnji dan se je zaključil dokaj zadovoljivo. O času še ni kaj za povedat ker ni primerjave z ostalimi, občutek avta se pa počasi izboljšuje. Jutri pa upajmo da bo dovolj samozavesti za kak čas kroga spisat :)

Link to post

Hja to se v bistvu namiguje na mojega brata Nejca,ki mu je to USPELO brez postanka priti z hard na stopničke .Ampak pravila so bila postavljena na začetku sezone,pa tudi lansko leto se je lahko tako peljalo tako,da naj se vsak odloči za svojo taktiko,drugače bodo res sami referendumi kot je omenil Gregor,če se ne motim. Pustite sezono kakršna je.Je pa drugo leto NOVA SEZONA----- RAZMIŠLJAJTE DRUGAČE. [opa] Sem pa proti še enemu glasovanju.

Uredil - mrhar
Link to post

Hehe kolk galame... v pravilih piše vse in kar ni prepovedano je dovoljeno... Jaz sem tudi proti, da se kaj spremenija. Pred sezono je bilo dovolj časa, da bi dajali predloge in kolikor se spomnim je Gregor celo prosil naj jih dajemo. Sicer pa so pogoji za vse enaki.

Brez postanka je eno dirko odpeljal tudi Mirko če se ne motim... svaka čast fantom da jim je uspelo [ok]

Link to post

Jaz sem apsolutno proti, da se zdaj, ko je sezona v polnem teku, ko so dirke postale zelo zanimive, ko je polno prehitevanja in polno adrenalina. Lani smo spreminjali sredi sezone in pokazalo se je, da ni nič kaj bolje oziroma je bilo še slabše. Naj ostane tako kot je, pa bodo vsi zadovoljni. Če pa se dirkač sam odloči, da bo vozil z hard vso dirko in je na krog počasnejši za sekundo ali več, je pa njegov problem. Da pa se je pripetilo, da v Španiji hard gume niso bile kaj dosti počasnejše od medium gum, pol si pa je potrebno tako tudi dirkalnik nastavit, da so medium gume hitrejše.

Link to post

Ja men je tut zakon, sploh ko dobiš zaupanje v avto, ker potem se res počutiš kot raketa med tistimi stenami, ki kar bežijo mimo tebe. Občutek hitrosti je neverjeten. Pa tista pospeševanja po puklih, ko obrate meče na max. Res zakon [dance]

Link to post

Ja, tudi meni je noraaa...Čeprav težka ko sam satan...Proga enostavno zahteva, da si skoz na limitu, če želiš biti hiter... Pri tem pa hudo težko ohraniš cel dirkalnik...KOt je rekel vodičar, avto je celi rumen po parih krogih...In če pomislim še na 24dirkalnikov na štartu, med tistimi ozkimi ulicami... :S Kake čase kaj mate? jas sem peljal 1.15,5...Ampak do srede bom težko našel kaj časa za potrenirat, tako, da nevem kako bo kaj... :|

Link to post
Guest Anže Nose

Ja, res je užitek se premetavati iz ene strani na drugo, proga je ozka, zraven še stene, zgleda kot da letiš :D

Edina stvar kar me moti je ta, da so zidovi preveč vogalasti, tak da se zgodi da kdaj butneš ob kak izbočen rob... :(

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...