Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

Nej se JEBEJO pizde T-2-jevske (telekomovske pa se bolj) crkne INTERNET lihk kadar ni potrebno. Totalno NE fer, do nas T-2 userjev, ki se dirka sploh nismo mogli udeleĹžit. Ma nej se JEBEJO ĹĄe enkrat FUCK icon_evil.gif Pa so ĹĄle spet pike waw fajn.

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Nej se JEBEJO pizde T-2-jevske (telekomovske pa se bolj) crkne INTERNET lihk kadar ni potrebno. Totalno NE fer, do nas T-2 userjev, ki se dirka sploh nismo mogli udeležit. Ma nej se JEBEJO še enkrat FUCK icon_evil.gif Pa so šle spet pike waw fajn.

+1 Šla v ku*** cela južna primorska :evil: Pa komi sm čakav to dirko :?

Link to post
Koliko vas je pa sploh furalo (10) :?:

17

dirka je bila pestra, podobno kot sem priÄakoval.

kvalifikacije so bile Äisto napete in uvrstil sem se na P2. zaostal sem 0.004 s s Äasom 1:21.875, pred P3 pa je bil kar lepa prednost 0.6 s.

ĹĄtartal sem dobro, poskuĹĄal zaustaviti napad 3bmwjev od zadaj kar mi je tudi uspelo. obdrĹžal sem p2 in se celih 8 krogov boril za P1 z Emilom, enkrat mi ga je skoraj uspelo izbremzati pred drugim ovinkom a je zapru pot in nisem forsiral... se lepo drĹžal za njim, skoz se je boril z understeerom in mislim da je bilo to tudi dovolj, da je naredil napako oz 3 in dobil Stop&Go, kar mi je omogoÄilo da sem privozil v cilj z solidno prednostjo 4sekund pred GlavaÄem :D jupijajej za P1 :mrgreen:

dirka 2 iz p8. do turn2 smo se borili, pred hairpinom pa je glavac malo zalockal bremze in domino efekt v gasperja. sorry, mimo so sli slapar, tomazic, glavac in emil in nasu sem s ena p6, v vodstvu pa novak. tomazic je kmalu odnehal (ne vem zakaj) emila sem tudi uspel zopet prehitet na start-finish ravnini, igi je mel teĹžave z za krog zaostalim "nekom" ki ga je katapultiral in je zato odstopil, prav tako sem skoraj sam zapravil celo dirko na enak naÄin, ampak vse kar me je stalo je da me je emil zopet prehitel... preganjal sem za, dokler zopet ni naredil napake in se zavrtel v T2, ker sem priĹĄel mimo in se po ĹĄe nekaj krogih uvrstil na P3. dobro, sicer sem priÄakoval veÄ, ampak prveÄ napak Äez celo dirko in borb Ĺže na zaÄetku je botrovalo temu, da... "samo" P3, ampak vseeno super :mrgreen:

dirka je pokazala zobe, kot je bilo priÄakovati, na sreÄo in zaradi potrpeĹžljivosti avta nisem razbil in sem izvlekel kar nekaj toÄk.

overall, razen incidenta R2, L1, T3 in pa R2. L5 igor + ĹĄe nekdo, je bila dokaj dobra tekma iz mojega staliĹĄÄa, replaya ĹĄe nisem vidu, bom pa preveru popoldne.

zaostankarji ste se nekateri vedli kar super, drugi pa... ajajaj [bo igor vedu veÄ povedat :( ]

ĹĄkoda za manjĹĄo udeleĹžbo, ker se mi zdi da bi bilo lahko ĹĄe bol pestro

Link to post

Čestitam za zmago prve dirke Ma! Res lahko rečem, da si me psihično uničil, ko si mi dihal za ovratnik :) Drugače se moram opravičiti Domenu Berlicu, ki sem ga kar dvakrat zavrtel, na drugi dirki sicer ne po moji krivdi, na prvi pa definitivno in sem ga celo stal točke, tako da stari sorry! Tisto odštevanje v boksih in avti, ki so švigali mimo mene so me dobesedno spravili ob živce in sem hotel nadoknaditi izgubljeno!

Link to post

Hja, svašta :)

Kvalifikacije so bile katastrofa, šele 11. mesto :(

sem pa zato race1 odlično štartal in pridobil kakih 5-6 mest. Bil tudi pred Igijem ki me je v turn2 zelo elegantno izbremzal kot bi rekel Ma!. Vendar potrpežljivost se izplača, kmalu je storil napako in brez problema sem ga iz zavetrja prehitel na ciljni. Nato ne vem kaj sta delala zadaj s Tomažičem, vem le da je na koncu Tomažič lepo pridobival za menoj in da bi mi tik v zadnjih metrih trda predla če se ne bi še enkrat izvlekel zaradi napake drugega :P Sicer sem pa kar malo icon_eek.gif ker sem prišel skozi cilj kot 3. (precej sreče z napakami drugih), ampak prvim stopničkam v sezoni ne bom gledal v zobe 8)

Race2 pa polom na štartu, komaj sem kolikor toliko zadržal svoje mesto, malce sem po nerodnosti celo izkoristil Berlica(ali pa Laščaka, ne vem) da me je porinil naprej, v prvem ovinku sta se 2 polomila pred mano in sem se že videl kako sem pridobil še nekaj mest, nakar se znajdem dobesedno pod enim od omenjenih, kar rezultira v skorajšnjem prevračanju na bok in izgubi kakih 2 mest :? Nato pa lovil Pačnika, ki se je v tej dirki izjemno držal, in skušal zadrževati Berlica. Uspevalo je za silo, dokler nisem polomil avta(saj še sam ne vem kje), kar je sčasoma povzročilo izlet v škarpico in izgubo 2 mest. Vmes se moram opravičiti še Berlicu, ker sem ga zaradi sindroma internetnega skakanja avta naprej-nazaj preveč pobožal po ta zadnji in ga je zato zavrtelo(naj pri tem pripomnim, da tega nisem izkoristil za pridobitev mesta, ampak sem ga zrinil nazaj v pravo smer). Na koncu 7. mesto, slabše od pričakovanega, ampak kaj čmo, dirka je bila super :D

Link to post

Dirka za katero sem vesel da je mimo, niso mi vĹĄeÄ te uliÄne, ni placa za prehtet, ni placa za napake popravt... itd. :P

Qual se mi zdi da sem bil 5. Race1 startal vredu in le cakal na napake drugih, ter tako konÄal na 2. mestu.

Race2 spet v redu ĹĄtart, se prebil iz 7. do 4. mesta v 1. ovinku potem pa T3 ze omenjena napaka. Z Markom sva peljala vstric, on je imel notranjo stran, zgleda sm pobremzal prepozno in se zapletel z Ma!jem in Zupanom (ni bil Gapi), ki pa sta potegnila takratko :(. Se opravicujem za ta incident... Spet nadaljeval z voznjo in se zgolj trudil ne naredit napake, na koncu se izĹĄlo za 2. mesto s piÄle 0.2sec za Novakom. Joj se kaksen krog, pa bi se poĹĄteno borila ;) Dobra dirka, cestitam zmagovalcem in pa Emilu za zlo hitro voznjo, pa zal za primorce na T-2 :(. Sem med qual klical frenda na T-2 je povedal, da je cela Primorska v K***U.

Se enkrat sori Ma! in Zupan za RACE2.

LP Cya at BRNO!!! :)

Link to post

Ta dirka je bila zame Äisti polom. Ĺ˝e sam sem delal veliko napak, potem pa sem jih ĹĄe najmanj 3x fasal od zadaj se zavrtel in tako izgubil veliko mest (tudi nekaj toÄk). sad.gif. Ne bom se pritoĹžil, bomo pa, Äe ga jaz mogoÄe kdaj podobno zaserjem takrat pokompenzirali. :)

Link to post

ahh prva dirka polom na prve3m ovinku, kaj je vse letelo, jaz sm sm obvijal in obvijal,pol pa dobim stop an go, pa sm esc prtisnu,ne da bi ĹĄel v boks pa odfural,ker jih ni vleiko do konca prĹĄlo 11, al 12kom

sruga drika spet prvi ovink polom, nato pa se semizdi da joker timu ali shrak seatu opraviÄujem,zelo poaÄs je ĹĄel napisto,jaz sm mislild a ga en bom zapel,pa sm ga,ma na koncu pa 11 al 12, ahh....brno bo bolje ĹĄirok asvalt itd...

Link to post

Tudi jst bi najraj pozabil vse skupaj.

Treninge sm končal 4. z istim rezultatom kot PEK, sam ne vem zakaj je mene preheblalo pred njega :)

Na startu prve dirke pa šok, volan je bil mehak nobenega FF, pa centerspringa, sem bil kr malo izgubljen, in najbrž da tudi zato sem naslonil killerja v T1 - OPROSTI. Full sem jst neki govoru da se eni zaganjajo v prvi ovinek ko svinja v koruzo, pol pa to :( Pol sem celo dirko tipal in se vozil bolj za to da pridem med osem pa da probam pol iz prvega mesta če se bo volan opomogu. Na koncu zgleda par STOP&GO in napredujem do 6.mesta.

Pred drugo dirko odklopim volan iz USB pa nazaj prklopim a nič boljše :( Se že sprijaznim da bo trda in štartamo. Do T3 je šlo še kar, pol me je pa PEK malo potisnu tako da sm končal v ograji zagozden. Tako da je blo treba počakat da se malo sprazni da sm se zapelju v rikverc pa naprej. Padel sem iz 3. (mislim) na eno 12. mesto(mislim) (morem replay pogledat) pol pa pošasi dalje in čakat napake drugih, kar se je tudi dogajalo, potem sem že prišel na 8. vendar sem "fasal" STOP&GO in spet končal na dvanajstem oz trinajstem mestu

Evo to je to, za ta vikend. Jst ne mislim nikol nobenga tožarit in prjavljat, ker to je zame samo igra kjer se malo sprostim.

Tako da...

Pek ni panike. to je bla čista dirkaška nezgoda - OPRAVIČENO.

Tebi Killer_B pa sorry za prvi ovinek, povdarjam da nisem hotel sam se bil toliko presenečen in frapiran da sem "brez" volana in sem pozabil bramzat :(

Link to post

Ma kot pravi "poet"..."..SAMA ŽALOST..." :)

Prvi ĹĄtart pridobim par mest ob ĹĄtartu... u prvem pvinku BUM od odzadi! 20s zgubljenih prej ku se obrnem v pravo smer, in ĹĄe to s sklampanim avtom!

druga dirka zopet par pridobljenih mest na ĹĄtartu (vsaj ena prednost BMWja 8) )

pol pa za vsak sluÄaj bol poÄasi skozi prvi ovinek in nazaj BUM od odzadi! tako da sem Äez enga kar poletu... pa nazaj 20s prej ku se zopet obrnem v pravo smer...

Äe bo tako tudi v PORTu mislim da ne bom niti ĹĄel vozit!?

kaj bi bilo ĹĄele Äe bi vozili vsi... v 25ih v tisti ovinek... jao jao!

Link to post

Js sm pa brez volana ostal, zato se mi ni uspeli pridružit dirki... kok sem razočaran. Pa prov všeč mi je ta dirka :) Ah se vidmo čez 14 dni :) Do takra mogoče pa že zrihtam volan.

čestitke vsem

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...