Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

Ma! malo poglej ure kolko maĹĄ preigranih...

ne vem zakaj ti gre to toliko v nos koliko ur imam v igri in koliko jih imajo drugi,...

Äe bi vedu koliko od tega Äasa dejansko preĹživim na progi in koliko je ostalih stvari bi bila slika malo drugaÄna,... sicer pa... eni rabimo veÄ Äasa da smo zadovoljni z avtom/progo/Äasom/setupom,... drugi pa manj (ali pa dobite zadeve od drugje in... prilagotite vaĹĄ stil voĹžnje setupu)

poleg tega, kot sem Ĺže opisal prej ne dr**m skoz ene proge ampak se velik del Äasa posveÄam tudi ostalim, ki me ĹĄe veselijo, pa ne zato da bi bil boljĹĄi ko/Äe bomo tudi to progo vozili, ampak ker mi je to sprostitev in zabava...

zakaj smo ĹĄele v valenciji zagnali vik in krik, ker do takrat smo vsi (in tudi ĹĄe sedaj) trenirali samo na suhem, in se nihÄe ni obremenjeval z vremenom,...torej zato...

...pa so ravno tako zvedli da bo deĹž in so mogli vozit....

ne razumeĹĄ bistva kar hoÄem povedat (Ĺže tretjiÄ v tem naslovu)

Äe bi bilo tako kot je sedaj (vreme v soboto zveÄer) bi

ti (in nekaj ostalih) ko vadite progo (delate setupe,...) ob vikendih (ker to lahko) delali zadevo enkrat in tistokrat konkretno, vso ostalo drajsanje med tednom je samo "spoznavanje" proge

jaz (in morda ĹĄe kdo) ki pa med vikendom nisem pri volanu pa to zadevo prestavim prej v sam teden in to naredim med tednom...

mah, preber si kar sm napisal mal bol podrobno, pa ne vzet vsega tko osebno ...

brezveze spet isto razlagat...

do as you please...

pa dajmo vse proge na suho vozit, pa bo mir s tem vremenom...

veÄina (oz nekaj) jih tko ne pozna samih prog, in bo v suhem najhitreje napredovali, se nauÄili proge in pridobili izkuĹĄnje (pa ĹĄe ne bo treba preklaplat grafike iz mal veÄ detailov na mal manj za deĹž), in ne bo vedno znova prilagajanja na podlago in kolonÄkanje v prvih ovinkih...

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Prav tako si ti imel dodaten teden za Valencio, v deĹžju kakor smo mil. Dost mam zdej tega kreganja.

polde, valencija je pozabljena... bilo, priĹĄlo, odĹĄlo...

bila je ekstremen primer, ko ni dejansko delalo vse kot po maslu...

kaj je bil razlog ne vem, niti se ne bom spuĹĄÄal v to [vsaj ne v tem topicu]

in to se ne bo ponavljalo,...

vsaj nebi se smelo...

tak da ne spreminjaj teme zdj...

kreganje? js se sploh ne kregam z nikomor...

niti se nimam namena...

Link to post

Ja zaradi posameznikov pač nemormo zdej pa teden prej določt vreme :? Zmeri bo eden ki mu nebo prav...treba bo narediti kompromis in malo popustiti....sreda ob 20.uri bo pač sredina...teden prej pa sigurno ne

Link to post
Ja zaradi posameznikov paÄ nemormo zdej pa teden prej doloÄt vreme :? Zmeri bo eden ki mu nebo prav...treba bo narediti kompromis in malo popustiti....sreda ob 20.uri bo paÄ sredina...teden prej pa sigurno ne

niÄ ni "samo zaradi posameznikov"...

js sm dal samo primer kaj se "dogaja"

in paÄ izkuĹĄnje ki sem jih dobival iz lige race06,...

naredte pa tko ko vam bo pasal... (isto je blo za pravila...)

sem samo 1/25 te lige... tak da...

...vozim za veÄino

(do neke mere)

edit :

ubistvu sem se zmotu... "vse je zaradi posameznikov" ki razmiĹĄlajo malo drugaÄe in ki tehtno predstavijo idejo (preverjeno ali novo) ostali mnoĹžici, jo argumentirajo, in pritegnejo ostale (ali jih odvrnejo od enakega razmiĹĄlanja) ki zadevo ali sprejme ali sledi drugemu "posamezniku"...

noÄem delat revolucije v kakrĹĄnikoli smeri... ker... je zame ĹĄe vedno samo igra... (dokaj realna, ampak ĹĄe vedno... le igra)... in so tiste toÄke na koncu sicer pika na i, slajĹĄe Äe so zasluĹžene z treningom in manj odvisne od sreÄe... ter dokaj nepomembe za samo dokazovanje v kakrĹĄnikoli smeri, ĹĄe vedno rezultat spleda dogodkov celotne dirke in ne samo vremena/kvalifikacij/ĹĄtarta...

ampak... drug topic, ...

nazaj k anketi (ĹĄe vedno A) :P

Link to post

Jest ne vem Ma!, ampak jest ne poznam niti ene proge (razn Brandsa pa Anderstorpa ki smo jih vozil u predsezoni), pa imam lih tako sam vsega skupaj kakšne 3 ure za navadit se vsega skupaj, in proge in različnih vremen. Imam sicer vseeno kaj več časa, ampak ga raje porabim še za kaj drugega kot pa da se uničim za tem računalom. Dejstvo pa je, da kljub temu nism neki prekleto slabši, sm celo nabral že 22 točk... Kar hočem rečt je to, da v teh 3 urah lahko že zelo dobro peljem po suhi, nato prešaltam na mokro in improviziram. Nikoli nisem 100%, pa vseeno kar gre.

Dobr je, nehajmo se zdej razpisovat, nekej bomo že nardil, sreda - petek tu enkrat bo odločitev. :wink:

Link to post

zdravo fantje!

tut js sm nov tu!

neki sm že prebral...nekaj še mam....dons sm naroču to igro RACE 07 pri igabibi za 28€+ptt

-zanima me kak si skin nardim?

-kje izberem-Ime ekipe, ki je v igri (primer BMW TEAM UK, da nebodo vsi skini enaki)

-morem igro upgrejdat

uglavnem vse kar je potrebno na začetku....

:roll:

Link to post
zdravo fantje!

tut js sm nov tu!

neki sm že prebral...nekaj še mam....dons sm naroču to igro RACE 07 pri igabibi za 28€+ptt

-zanima me kak si skin nardim?

-kje izberem-Ime ekipe, ki je v igri (primer BMW TEAM UK, da nebodo vsi skini enaki)

-morem igro upgrejdat

uglavnem vse kar je potrebno na začetku....

:roll:

Mislim, da nisi naročil prave igre!!!

Link to post

Js sm mel na kvalifikacija 1:23:2xx se mi zdi. To je bil moj PB do včer :) Pa sm ga dans spravu že na 1.22.923 ... Kaj bi dal, da bi tak čas odvozu v nedeljo na kvalifikacijah. Pol pa sam konstantno odpelat dirko pa mi mogoče rata okol 10. mesta :) Woohoo.

Kar se pa včerajšnjega treninga tiče se pa vsem opravičujem. Vozu sm samo time attack in practise niti enkrat nisem šel pred tem treningom peljat s konkurenco. Nisem imel blage veze kok bo res treba pazit na tej progi. Mislim, da me je zdj mal izučilo.

Killer_B, tistega zelenega Leona (Pačnik) si pa tut zarad mene nagazu, ker je prehitr bremzal js se ga pa nikakor nism mogu izognit in tko sva trčla. Sm hotu počakat, če ne bi blo hudga, da bi lahk odpeljal naprej pa ga je dvakrat zavrtelo pa pustilo obrnjenga v napačno smer.

Se opravičujem še enkrat vsem za tiste nesreče. Za večino sem bil kriv jaz.

A bi meli ju3 ĹĄe kakĹĄen trening, da se ĹĄe mal navadim(o) ;) ?

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...